Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Tony (So, 15. 2. 2020 - 10:02)

Slepičíš a pomlouváš ty, a to i tam, kam já vůbec nechodím, to zase vyslepičil ten Tolo. Nemusíš mít obavy, Toli není vůbec můj šálek kávy, s ním se neshodnu vůbec v ničem, až na to, že tě správně oklasifikoval jako psychopata. Tos mu ale na videu, ty zbabělče, nevmetl. Jen jsi tam žvanil o politice. S tím by se dalo i souhlasit, jenže životní zkušenost mě naučila, že i když v něčem s nějakým psychopatem souhlasím, že s ním jít do holportu nesmím. To samé s Okamurou, ten akorát ukradl myšlenky jiným, protože je bezohledný lišák.

Skutečný Hvězdoslav (So, 15. 2. 2020 - 09:02)

Ostatně oženil se taky kvůli výhodám, aby měl lepší život, i když věděl, že je gay a správně mu píšeš, že tím svoji ženu podvedl. Je to prospěchář, vychcácek. V politickém žargonu se takovým lidem jako je toli říká oportunisté. Oportunismus je způsob jednání a rozhodování, které se neřídí vlastními zásadami, nýbrž se přizpůsobuje vnějším okolnostem, příležitostem a výhodám z toho kterého rozhodnutí. Toli je pravá améba!

Skutečný Hvězdoslav (So, 15. 2. 2020 - 09:02)

Jinak sorry, multinicku, že jsem ti psal, že jsi hloupější než toli a hraničář. Už si to nemyslím. Hraničář žije jen dokola katolíky, kde celá léta žil a nedokáže se od toho odpoutat a toli - to je eurohujer bez páteře. Kvůli prospěchu, ekonomické výhodě udělá cokoli. Je to děvka. Myslím obrazně. Půjde s každým, kdo mu dá víc. Klidně i Hitlerem. Místo mrtvička bych mu říkal kurvička.

Skutečný Hvězdoslav (So, 15. 2. 2020 - 09:02)

Jo, multinicku, díky za radu, dostal jsem se tam přes https://zend2.com/# dal jsem si nick šumítko. Páč mi včera přišly nové klávesy - Roland. Není to synťák, ani keyboard, ty už mám. Je to jiný třetí stroj, je to elektrické akustické piano. Zvuk klavíru má prvotřídní. Jako skutečný klavír. Ale bohužel ve sluchátkách šumí. Proto mu říkám šumítko. Je prostě slyšet zesilovač. Tohle Roland nevychytal. Yamaha je naprosto tichá. Zase neumí takové zvuky. Je to dilema, no budu Rolanda vracet, já nechci žádné šumítko. Tak jsem se těšil... kurva... tolik peněz to stálo... doufám, že mi to vrátí... prý se dá dneska vrátit zboží do 14 dnů.

Tony (So, 15. 2. 2020 - 00:02)

Nesmysl.

sv. Petr (So, 15. 2. 2020 - 00:02)

Naposledy takhle předkožky kontrolovali náckové, jestli je někdo žid nebo není. Akorát u muslimů jim to občas nevyšlo. A teď Toník.

sv. Petr (So, 15. 2. 2020 - 00:02)

To budete ještě koukat!

sv. Petr (So, 15. 2. 2020 - 00:02)

Tonda vám srovná předkožky, cajzlové!

sv. Petr (So, 15. 2. 2020 - 00:02)

Tonda vám srovná předkožky, hazlové!

sv. Petr (So, 15. 2. 2020 - 00:02)

Jak už kdysi u brány nebeské řekl sv. Petr: "Nikdo nevstoupí do Království nebeského, dokud Tonda neočuchá všecky obřízky, vy kujóni! "

Cirkumfašista (So, 15. 2. 2020 - 00:02)

Jawohl, Herr General von Obřízka!

Tony (So, 15. 2. 2020 - 00:02)

Nic nového, dříve byla doktorka taková, akorát nevím, zda se dá na ní po starém stylu plýtvat e-papírem___________________________________________________

žluvák (So, 15. 2. 2020 - 00:02)

To ty čucháš k obřízkám, žluváku!

Tony (So, 15. 2. 2020 - 00:02)

Kdybys mě, Hvězdoslave, nenapadal sprostě a nechutně AD HOMINEM, tak bychom si spolu mohli docela rozumnět, žel je to bída.

Egon (So, 15. 2. 2020 - 00:02)

Pardon, Toníku, ty CIRKUM-FETIŠISTO!

Egon (Pá, 14. 2. 2020 - 23:02)

Toníku, ty CIRKUM-FAŠISTO!

Tony (Pá, 14. 2. 2020 - 23:02)

Zdravím z Hamburku! Egon a Karl jsou tady taky!

Rakato (So, 15. 2. 2020 - 16:02)

Tak to si můžete prosvištět pár slovíček.

Tomča (So, 15. 2. 2020 - 16:02)

kde jsi včera nechal to povětří? Že jsem se do tebe nabourala.

Tony (Pá, 14. 2. 2020 - 23:02)

Jdu si očuchat nějaké obřízky a pak si dám paňáka žluváka! Dobrou :)

Reklama

Přidat komentář