Reklama

Gamblerství

Petra (Út, 3. 3. 2020 - 14:03)

Ještě jsem chtěla říct, že pokud si někdo dobrovolně vybere život po boku gemblera jako já, tak je napůl šílený. Protože vyhlídky do budoucnosti jsou téměř nulové a do smrti budete muset dělat hlídacího psa a ještě v koutku mozku přemýšlet dopředu a v podstatě být v neustálém tlaku. V žádném případě to není vyrovnaný vztah. Je to jako já matka a on dítě. Nikdy se nemůžete o něj opřít, protože se bojíte, že jakýkoliv stres ho dožene k sázení. Pořád mu budete prohrabávat věci a vyslýchat ho i když víte že to stejně k ničemu není. Takže kdo může ať vezme nohy na ramena a utíká, dokud má ještě kam. Protože tohle není váš problém, je to jeho problém. Táhnete balvan, který není váš a táhnout ho budete až do smrti.

Ortel (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

17

Lesbosman (Ne, 1. 3. 2020 - 09:03)

ohó,ale nefunguje

Ian (So, 29. 2. 2020 - 22:02)

Míra Čonka - a co terapie tmou

Naberte kurz (St, 4. 3. 2020 - 13:03)

Pěkný den, máte Vy nebo někdo jiný s terapií tmou zkušenost? Případně s jinou alternativní léčbou? Ráda bych se dozvěděla více. Jana

Mirek Brno (Pá, 28. 2. 2020 - 21:02)

Taak a máte to. To jdu zrovna okolo! Grafolozka říkala, ze biker je opravdu biker a lemog je lemog. Jste zde pořád a gamblite! Ja jsem vyléčen!!!!

Lemog (Čt, 27. 2. 2020 - 16:02)

Jano, na Bikera vůbec nereaguj, to nepíše Biker, který tady psal před lety. To píše závistivý recidivista David, který naletěl na řečičky o zázračném vyléčení po požití ayahuascy. Zatímco pravý Biker, který tady psal před několika lety, v pohodě už několik let abstinuje neboli je svěží a v pohodě, tento recidivující David i po několika letech nepochopil, proč nebyl zván na srazy a nějak nemůže rozchodit, že místo ayahuascy mu byl podán nápoj z lysohlávek, což u něho způsobilo recidivy a nabouralo důvěru v pana šamana. Jano, co si ty a lidé s kterými spolupracuješ myslíš o vyléčení závislosti pomocí halucinogenních látek?

Naberte kurz (Pá, 28. 2. 2020 - 20:02)

Zdravím Lemogu, jedná se o složité téma. Proto jsem se rozhodla jej zkonzultovat s našimi odborníky na závislosti. Dozvěděla jsem se, že již existují studie, které říkají, že pod velmi přesným a odborným vedením mají psychadelika jako je psilocybin, ayahuasca a podobné látky určitý potenciál pro léčbu některých psychických onemocnění, mezi které můžeme zařadit Právě závislost. Všechny tyto výzkumy probíhají pod velmi důkladným a důsledným dohledem školeného certifikovaného odborníka. Těchto výzkumů se však zatím zúčastnilo málo lidí, a proto je stále potřeba hlubšího zkoumání a dalšího ověření získaných poznatků. V současnosti je u nás již dost lidí, kteří k nám “ayahuascu“ dováží. Neví se však přesně v jakém konkrétním složení či, případně co do ní sami přidávají. V současné době se jedná o velký trend a i v Jižní Americe, odkud pochází, dochází k tomu, že mohou tamní lidé (neošamani) cílit výhradně na turisty a dělat směs z různých látek a ve větších objemech než dříve. Proto nemusí být jistota v tom, co do sebe daný člověk dostává. Což zjevně víte, když píšete o záměně s nápojem z lysohlávek. Přesto je z odborného hlediska možné, že potenciál zde je. Úplně přesně však v současnosti není možné říct zda je tato léčba účinná a bezpečná či nikoli. Snad se ale shodneme, že jakákoliv sebelepší a sebeověřenější léčebná metoda závislosti nemusí mít vůbec žádný vliv na člověka, který se v prvé řadě sám nerozhodne, že svůj akutní stav chce doopravdy řešit. Jaký pohled na to máte Vy či ostatní účastníci diskuze? Děkuji J.

Lemog (Čt, 27. 2. 2020 - 07:02)

Jano, David by se měl jít léčit, to je jasný. Ty zoufalé výkřiky o prohraných částkách mu v realitě nepomůžou ale kde jinde než tady by se měl vypovídat? Když už tedy David zvolil diskuzní forum, máš nějaký nápad, do jakého tématu by měl psát?

Naberte kurz (Čt, 27. 2. 2020 - 13:02)

Děkuju, Lemogu. Jistě, jedna z možností je ventilovat své emoce na anonymním diskuzním fóru, další je zaměřit se na příčinu problému a pracovat s ní. Existuje řada odborníků, kteří se specializují na řešení. Spíše si říkám, zda je první zmíněná cesta (diskuzní fórum) opravdu nápomocná a dostačující. Věřím tomu, že každému pomáhá něco jiného a skutečně mě zajímá, zda je i toto funkční cesta.

Bikere, často je tu zmiňováno vaše jméno, zajímá mě vaše část příběhu. Pokud byste měl chuť si anonymně promluvit, můžete vyzkoušet nám napsat v individuálním chatu- je to zdarma a anonymní. Nikoho nesoudíme a věříme tomu, že můžeme být nápomocní k tomu, abyste se cítil lépe. Najdete nás na www.nabertekurz.cz nebo telefonním čísle +420 773 774 373. Pro zahájení chatu stačí kliknout na fotku v zeleném kolečku a dát "začít chat". Jana

Bikera (St, 26. 2. 2020 - 14:02)

Hovno

Bikera (St, 26. 2. 2020 - 00:02)

2000 vklad a nic, 5000 vklad a byl jsem na 19 000.....nakonec 0. Jako vždy, na najem nemam a do výplaty daleko

Naberte kurz (St, 26. 2. 2020 - 14:02)

Zdravím Bikere, říkám si, co Vás vede psát právě do tohoto diskusního fóra. Postupně sem přidáváte výši proher. Mám pocit, že vás to pálí. Co byste chtěl ode mě nebo ostatních tady slyšet?

Bikera (Út, 25. 2. 2020 - 14:02)

7000 zůstatek, pica

Bikera (Út, 25. 2. 2020 - 14:02)

1000 a 1000 v píči

Bikera (Út, 25. 2. 2020 - 11:02)

Vcera vklad 1000 a výběr 4000, následně vklad 1000 a výběr 13000 z tipsport-Vegas. Dneska uz jsem opět odevzdal 8000:-( to jsem radeji mohl zaplatit najem...

Naberte kurz (Čt, 20. 2. 2020 - 14:02)

Pěkný den, jak se dnes daří? S kolegou jsme narazili na tvrzení/otázku zda počítačové hry v dětství mohou mít vliv na sklon k hraní hazardních her v dospělém věku. Přemýšleli jste někdy nad tímto tématem? Jestli třeba vážně existuje něco, co by gamblérství "probouzelo"? Děkuji za Vaše tipy a názory. Jana

Parťák (Ne, 16. 2. 2020 - 17:02)

Davide, jen ze sebe děláš ještě většího blba než jsi. Jsi přece hodnej kluk, běž do léčebny, gulak tam byl taky a vidíš jak se mu daří. Že jsi naletěl řečičkám o odvaru, za to se přece na tebe nikdo nezlobí.

Pica (Ne, 16. 2. 2020 - 13:02)

Biatlon

Mrdat (Ne, 16. 2. 2020 - 12:02)

Děvko

Reklama

Přidat komentář