Reklama

Gamblerství

Naberte kurz (St, 1. 7. 2020 - 21:07)

Děkuji za sdílení zkušeností :-) Sebeomezující opatření opravdu mohou někomu poskytnout mantinely pro předcházení závislosti, či v dalších fázích hraní - stejně jako píšete Vy. Mohou být také prostředkem pro zodpovědné hraní, stejně jako přemýšlení nad tím, jak hraní vlastně ovlivňuje život hráče či jeho blízkých a vlastní rozhodnutí s tím něco dělat. Jak jste se vlastně k sebeomezujícím opatřením dostal? Jana

Peter81 (Ne, 7. 6. 2020 - 22:06)

Fungujú len staré rady, vzdať sa hotovosti, zrušiť všetky účty na nete, kontrola ba.uctu druhou osobou, hľadanie a presmerovanie na iné záľuby, zmena myslenia, a hlavne uvedomenie si že kontrolované hranie je mýtus. Inak niekoľko mesiacov už nehram,som šťastný, na moje prekvapenie tentokrát sa mi vyhýba nejaké veľké pokušenie na hru. Ale nechcem to prechvalit...je ale škoda že stránky o gemblovani už neplnia svoju funkciu..pozdravujem všetkých normálnych prispievatelov

, (Út, 19. 5. 2020 - 01:05)

------

Blb (Út, 19. 5. 2020 - 00:05)

Dnes jsem s tim sekl. Žádné automaty, pokusím se odrazit a začít nový život.

Naberte kurz (Čt, 21. 5. 2020 - 21:05)

Zdravím, možná jste na mě při čtení tohoto vlákna již narazil :-) Jmenuji se Jana a pracuji v projektu Naberte kurz. Pracujeme na tom, abychom vytvořili bezpečné prostředí pro hráče, sázkaře a jejich blízké, kam se mohou v případě potřeby obrátit pro pomoc či radu, a to jak u hraní hazardních her, tak videoher na PC, Xbox a dalších platformách. Společně s Vámi pak budeme hledat takové způsoby a řešení, abychom pomohli snížit rizika na minimum. Máme nakontaktovanou síť odborníků po celé České republice, kteří se věnují prevenci a léčbě závislosti. Pracujeme s filozofií harm reduction, tzn. snižováním rizik způsobených hraním hazardních her. Nabízíme bezplatné a bezpečné prostředí, anonymní přístup a otevřenou komunikaci. Podívat se můžete na naše webové stránky www.nabertekurz.cz či na naši facebookovou stránku https://www.facebook.com/nabertekurz.cz/. Na obou stránkách nás můžete kontaktovat formou chatu případně nalézt další možnosti kontaktu. Pevné nervy Jana

Bungi (Po, 6. 7. 2020 - 08:07)

nejsem hráč, kdysi pradávno jsem si sadil Sportku. Ani moc neutrácím, na nákupy mám manželku. Mám právě nyní v peněžence 300,- a 150 kč v mincích a to pozor, není to chyba, ty tři stovky tam mám od listopadu 2018 až dodnes! Ne že bych nekupoval, třeba hamburger, sem tam jedno dvě piva, jízdenky vše, platím kartou, a to teď kdy byl nouzový stav jsem neutratil ani korunu, ale brzo budu muset zase utrácet. To je také asi nějaký druh gamblerství, opak utrácení a risku, strach že koupím nějakou blbost. Plně si to vynahrazuje manželka, teď kupuje všechno co je na baterky - sekačku, křovinořez, čerpadlo, snad i konev na baterku, budeme samá vymoženost, ale mě ti je putna.

Lemog (Ne, 7. 6. 2020 - 17:06)

Ahoj vsem, ahoj Jano. Jano, jakepak snizovani rizik mas na mysli - pro gamblera? Bezpecne prostredi pro hrace? Jeste stale nevis, ze zadne kontrolovane hrani pro gamblera neexistuje? Nebo vedome nabadas ke kontrolovanemu hrani ve sve naivite ci neznalosti problemu gamblerstvi? Co je to za sit odborniku, kteri schvaluji vytvareni bezpecneho prostredi?

Naberte kurz (Po, 15. 6. 2020 - 15:06)

Když zmiňuji snižování rizik jedná se o jednu z možných cest k prevenci vzniku závislosti. Jak jistě víte, tak cesta k závislosti nějaký čas trvá a je široké spektrum fází, kterými si hráč během ní může procházet. Kontrolované hraní je jedním ze způsobů, jak v počáteční fázi hraní získat přehled či mantinely nad svými výdaji, výhrami nebo utraceným časem. Náš webový portál vytváří bezpečné prostředí, které mohou lidé v kterékoli fázi hraní navštívit a anonymně si o svém hraní povídat, ptát se na možnosti nebo hledat cesty k řešení možných nepříjemných situací. Stejně tak se jedná o prostředí sloužící i osobám blízkým, které bývají situací výrazně zasaženi. Napadá mě, zda jste se někdy setkal s přístupem Harm Reduction? :-) Jana

14000 (Po, 18. 5. 2020 - 01:05)

14000

Hrášek (Po, 18. 5. 2020 - 07:05)

Co je s nima?

Blb (Ne, 10. 5. 2020 - 23:05)

Jen dluhy a dluhy

Hrášek (Čt, 14. 5. 2020 - 05:05)

Jo o sem na tom podobně 40000kontokorent v .... celkově 450tisíc no na exekuci to je

Blb (Po, 18. 5. 2020 - 01:05)

Taky to mas dost, ale ja jsem to dnes dodělal úplně. Vegas me dal nejprve za půjčené peníze 50 000kc na nájem a splátku exekuce výhru 88 000kc- to bylo asi o pul jedné. Teď nemám nic, nic, nic a nic.....je po všem

Hrášek blb (Ne, 10. 5. 2020 - 23:05)

Za neděli jsem prohral 20 000kc a 40 000kc kontokorent. Suma sumárum za 3 dny 61 500kc minus

Hrášek (Ne, 10. 5. 2020 - 23:05)

Dnes ráno to nešlo a z 33000kc jsem na 0 Kč

Hrášku (Ne, 10. 5. 2020 - 23:05)

Za patek, sobotu jsem byl na 33000kc

Hrášek (Ne, 10. 5. 2020 - 23:05)

V pátek vjlad 1500kc

Hugo (St, 29. 4. 2020 - 17:04)

Ahoj už vám roste hrášek na zahrádce? Mě moc ne. Hrozný sucho :(

Naberte kurz (St, 1. 4. 2020 - 10:04)

Gambling a minimalizace rizik v době koronaviru. Náhlá změna finanční situace? Na toto a další aktuální téma si povídejte s odborníky projektu Naberte kurz právě teď až do 12h. Po krátké pauze bude následovat chat Nuda= výhra/prohra v čase 14:00 - 16:00. http://www.nabertekurz.cz/skupinove-chaty Jana

Petra (Út, 3. 3. 2020 - 14:03)

Ještě jsem chtěla říct, že pokud si někdo dobrovolně vybere život po boku gemblera jako já, tak je napůl šílený. Protože vyhlídky do budoucnosti jsou téměř nulové a do smrti budete muset dělat hlídacího psa a ještě v koutku mozku přemýšlet dopředu a v podstatě být v neustálém tlaku. V žádném případě to není vyrovnaný vztah. Je to jako já matka a on dítě. Nikdy se nemůžete o něj opřít, protože se bojíte, že jakýkoliv stres ho dožene k sázení. Pořád mu budete prohrabávat věci a vyslýchat ho i když víte že to stejně k ničemu není. Takže kdo může ať vezme nohy na ramena a utíká, dokud má ještě kam. Protože tohle není váš problém, je to jeho problém. Táhnete balvan, který není váš a táhnout ho budete až do smrti.

Reklama

Přidat komentář