Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

Pepa (Po, 1. 8. 2011 - 10:08)

vysvětli mi, prosím,...Na tyto techniky jsi asi lepší odborník. Hlavně si dej studený ručník na čelo, ať v tom horku nezblbneš úplně.

A když jsi tak (Po, 1. 8. 2011 - 10:08)

Omyl, jen pod mým jménem...vysvětli mi, prosím, rozdíl mezi masturbací, samohanou a onanií. Slyšel jsem v akademických kruzích, že jde o přesně (a odlišně) vymezené pojmy. Předpokládám, že při samohaně si ho dotycný honí sám, při masturbaci si úd předtím natře olejem či lojem a při onanii mu ho honí osoba ženského pohlaví.
Těžko to může být jinak. H. Jebáček

Pepa (Po, 1. 8. 2011 - 00:08)

Pepo, koukám, že jsi muž?...Omyl, jen pod mým jménem píše jeden (možná víc) debil, který se neumí podepsat.

Pepa (Po, 1. 8. 2011 - 00:08)

Takže ejakuluješ dodnes!...Hele pako, piš pod svým jménem. Jsi asi trochu opožděný, tak tě trochu poučím.
Ejakulace je výron semene z pánského údu. Ten je způsoben více způsoby. Normální dospělí, kteří vedou pravidelný sexuální život, toho dosahují při souloži. Zdraví dospívající hoši, u který se tvoří dostatek semene, dostávají ve spánku poluci - samovolný výron, kterým se upustí tlak. A třetí možnost je masturbace - sebeukájení.
Pokud jsi měl ejakulaci jen 2x, tak ti ještě asi nenastala puberta nebo máš nedokonalý aparát a měl bys navštívit odborného lékaře.
Snad to pochopíš a nebudeš již otravovat dospělé.

Hansjörg Jebáče (Po, 1. 8. 2011 - 00:08)

Takže ejakuluješ dodnes! Dostal jsem Tě. Já, na rozdíl od Tebe, jsem ejakuloval podruhé v životě, když jsem pročítal diskusi o pánských sukních. Prvně jsem ejakuloval při prohlížení diskuse o pánských tangách.

Pepa (Ne, 31. 7. 2011 - 23:07)

To jsem samozřejmě nepsala...Na debila je zbytečné reagovat, pochybuji, že vůbec rozumí tomu, co píše. Možná něco nastudoval v odborném časopise BLESK.
Je tristní, že se do debat vždy nacpe nějaký otrapa a otráví normální debatující.

A ty s tim neso (Ne, 31. 7. 2011 - 14:07)

že je ejakulát?

Alice (Ne, 31. 7. 2011 - 03:07)

Taky že seš ejakulát!To jsem samozřejmě nepsala já. Ti primitivní puberťáci jsou všude.

Hansjörg Jebáče (Ne, 31. 7. 2011 - 00:07)

Vidím, že se již umíš...Kdo říká, že neejakuloval nikdy, ejakuluje dodnes! A chlap, co nosí sukni, ejakuluje jedině do prdele jinýho chlapa! To je bžžunda!!!

Pepa (Ne, 31. 7. 2011 - 00:07)

A ty Pepo, ty jsi nikdy...Vidím, že se již umíš podepsat. Možná bys ještě měl nastudovat význam cizích slov, ať víš o čem píšeš. Nošení pánské sukně je o stylu a pohodlí, se sexem moc společného nemá. Ovšem je pravda, že při sexu vadí sukně méně než kalhoty, ale jinak to můj vztah s partnerkou neovlivňuje.
Vidím, že debata s tebou opravdu postrádá jakoukoli úroveň, tak ti přeji dobrou noc.

Hansjörg Jebáče (Ne, 31. 7. 2011 - 00:07)

V tvém případě je to asi...A ty Pepo, ty jsi nikdy neejakuloval? Alespoň jednou v životě? Přiznej se, není se za co stydět!

Pepa (Ne, 31. 7. 2011 - 00:07)

Já se tu ale taky ukájim....V tvém případě je to asi pravda, ale piš pod svým jménem. Nejlépe bude, když půjdeš zase dělat bábovičky na pískoviště a necpi se mezi dospělé.

Alice (So, 30. 7. 2011 - 22:07)

Já se tu ale taky ukájim....Taky že seš ejakulát!

Pepa (So, 30. 7. 2011 - 22:07)

Zakomplexovaný mamlas....Já se tu ale taky ukájim. Když si tu čtu o chlapech v sukních tak hned ejakuluju...

Alice (So, 30. 7. 2011 - 22:07)

Vždy se najde...Zakomplexovaný mamlas. Ignorovat.
Ženy ho nechtějí, chlapi ho nechtějí, tak se chodí ukájet sem. Jenom otravují vzduch.

Jebáček (So, 30. 7. 2011 - 22:07)

Tak seš Petříček nebo Pepíček ty kluku ušatej?

Pepa (So, 30. 7. 2011 - 21:07)

Petříčku, nechtěl bys...Hele debile, aby se ti neskřípl pták do zipu.

H. Jebáček (So, 30. 7. 2011 - 21:07)

Vždy se najde...Petříčku, nechtěl bys taky pinďourkem protáhnout zadeček?

Petr (So, 30. 7. 2011 - 21:07)

Vždy se najde zakomplexovaný vul, který kazí diskusi.

Hansjörg Jebáče (So, 30. 7. 2011 - 20:07)

Ano, do prdele mrdám nejraději chlapy v sukni. Nejlépe, když je sukně na zip.

Reklama

Přidat komentář