Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

S (St, 18. 3. 2020 - 14:03)

Škoda že kvůli takovýmto výlevům sem nikdo nebude psát ani svoje fantazije, byť schovaný za jinou identitu i pohlaví. Spoustě lidí by asi pomohlo "vidět" že podobné představy/záliby mají i další lidi a necitil by se tak blbě.
urážkám zdar hrdinové :-(

KM (Čt, 19. 3. 2020 - 13:03)

Fantazie at si tu kazdy pise jake chce, ale at to nevydava za realitu. Nebo at to nakresli jako komiks, byt ve strasne kvalite.

Account suspended (Čt, 19. 3. 2020 - 00:03)

Jaké urážky? Jedinej uraženej jsi tu podle všeho ty. Nechápu postoje dnešních zjemnělých mládežníků...

Jirka (St, 18. 3. 2020 - 18:03)

Přesně, rád bych poznal lidi, co mají stejnou zalibu

KM (Čt, 12. 3. 2020 - 11:03)

Taky jsem trochu zmaten, proc tu neni ten dedek vydavajici se za Lenku a neblouzni o tom, jak porazil kovirus 2 kuklami, 3 satky a 4 respiratory najednou.

Account suspended (Čt, 12. 3. 2020 - 11:03)

Možná už leží na JIP s dejchákem na hubě a cévkou v pindíku a sní o tom, jaké by to bylo, kdyby, atd.

Mirek (Ne, 5. 4. 2020 - 20:04)

Neni tady nekdo kdo by me zabalil do perovky, nasadil masku na oblicej a zastrcil cevku do pindika?

Ošklivec pravd… (Čt, 12. 3. 2020 - 06:03)

Tak, kukličky a šáličky budou prd platný na krávovirous, přejdete na respirátory a perspirátory? A co plínky a cévky? Ty zase naopak v těch gumových oblečkách budou mít obecně svou platnost. A nezapomeňte si navrch obléct ty lesklý najlonový bundičky, ať vypadáte jak dostatěčně vytahaný arabský odpadkový pytle.

KM (Út, 10. 3. 2020 - 19:03)

A ta slecna je osukatelna I v te matne :)

wt (Út, 10. 3. 2020 - 06:03)

Tam maj hlavně chybu - zatímco na prvním obrázku je samotná bunda (krom dílu u ramenou) celkem lesklá, na těch dalších fotkách s modelem jsou již všechny její díly obyčejné, o jejichž lesku se nedá mluvit... Evidentně zmotali dvě různé bundy dohromady.

BP. (Út, 10. 3. 2020 - 16:03)

Já vím, šlo mě hlavně o to, vložit odkaz, jiný mě to sabotovalo. Takovou černou mám a i obyčejnou. a potom jak jsem psal kupu barev.

Návštěvník (Pá, 6. 3. 2020 - 15:03)

Ta stříbrná je hezká, hned jsem dvě koupil. S přítelkyní budeme mít stejné a máme i stejnou velikost, čož je paráda. Už se těším až dorazí.

BP. (Út, 3. 3. 2020 - 15:03)

Na Zalando mají pěknou hliníkovou: Diesel SMITH JACKET - Bunda z prachového peří https://www.zalando.cz/diesel-smith-jacket-bunda-z-prachoveho-peri-silver-di122t03h-d11.html

Account suspended (Čt, 5. 3. 2020 - 08:03)

...a ti krásní snědí chlapci v těch bundičkááách, áááách.

BP. (Čt, 5. 3. 2020 - 13:03)

No jo, to je dnes IN a musí to být, co s tím naděláme a tak tady to je i s babou: https://cz.diesel.com/en/winter-jackets/w-smith-silver/00S3SC0GAXB.html aby to bylo korektně pro oba. Na ní to vypadá hezky.

Account suspended (Čt, 5. 3. 2020 - 14:03)

Oba v tom vypadaj jak řízky s chlebem v alobalu, co jsme vždycky dostali od mámy na školní výlety... A když jsou ty bundy lesklý černý, tak vypadaj jak odpadkový pytle. Prostě divný.

BP. (Čt, 5. 3. 2020 - 14:03)

A proto nosíš kabáty, jak přikazuje móda?

Account suspended (Čt, 5. 3. 2020 - 14:03)

Ne, Kabáty jen poslouchám... :o)
Nosím krásný péřovky, ale nelesklý. A nebo vojenský ECWS. Bys olíznul všech 10. :o)))

BP. (Čt, 5. 3. 2020 - 15:03)

Já mám hlavně klasiku TNF - dnes tomu říkají retro, ty jsou většinou bez lesku, jen pár má pololesk a i nové tenčí s kapucí taktéž stejná značka. Nijak je nešetřím a dost to vydrží. Army nemusím, nijak mě to nikdy neoslovilo.

Account suspended (Čt, 5. 3. 2020 - 15:03)

No, kdybych vyjel do lesa v barevný péřovce, tak by na mě hajnej poštval psa a nasypal by do mě broky, že mu lekám zvěř... Vše podle prostředí. Ale na lyžmo mám leteckou kombinézu do bombardéru. :o)

Reklama

Přidat komentář