Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

MM (So, 8. 2. 2020 - 16:02)

Legíny jsou skvělé a když se roztrhnou v rozkroku, tak je to něco, žádné zdržování se svlékáním. Džíny jsou taky dobré, ale díra se dělá hůř. Tu moji to dost vzrušuje a u džín, kdy to trvá déle se skoro udělá už při tom. Ještě při tom má na sobě džínovou bundu.

Lukáš (Po, 3. 2. 2020 - 03:02)

To si měl fakt štěstí já měl štěstí jednou v pubertě jak jsem popisoval že to byla náhoda byly tam tenkrát tři holky a dvě si mě lehaly mezi nohy a vrtěli se a řehtali se jak pominutý vzpominám si jak mě jedna udělala péřovkou podobné naf naf když si vzpomenu jak byla hladká a měkká taková něco jako vysokohorská smích se měl u prdele no co hlavně že já si užil holky se pobavili. Jinak proč si se rozešel když tě tak milovala ? jestli se můžu zeptat?

Anonym (Ne, 2. 2. 2020 - 13:02)

Vyjímka potvrzující plavidlo. Asi máš stěstí, člověku.

Lukáš (Pá, 31. 1. 2020 - 21:01)

Tak vypatlaný jsou hlavně české holky myslel jsem jen některé a pak první zkušenost s ošukáním bundy pubertálních holek já v ty době byl sám v pubertě když dvě holky si lehaly zádami mezi nohy tak se smáli jako pominutý mě to bylo stejně fuk hlavně že jsem si užil stejně mě neznali dnes je jiná doba a to tím že každý má dnes dotykový telefon v devadesátých letech takové telefony neměl dnes by si mě natáčely a umístili třeba na fb ani nechci pomýšlet na tu ostudu lidi se změnili dnes bych nemohl takto ošukat péřovku cizí babě a kdybych měl tu možnost tak bych do toho šel řehot bych měl u prdele ale nechtěl bych se objevit někde na sociální sítí YouTube z toho bych měl obavy.

Dtox (Pá, 31. 1. 2020 - 22:01)

Úchyle

Lukáš (Pá, 31. 1. 2020 - 23:01)

Tvůj fotr je úchyl a ty buzerant když si dělám dobře s budou tak jsem fetišista bylo to dobrovolné kdyby ty holky nechtěli tak si mě nebudou lehat mezi nohy nikdy jsem nikoho do ničeho nenutil neznásilnil nezabil neokradl nechodil jsem po parku nedělal eso pěší atd děláš z komára velblouda sám si děláš dobře a budeš o někom vykládat že je uchýl.

Lukáš (Pá, 31. 1. 2020 - 06:01)

České holky podle mého názoru jsou vypatlané asponˇ o některých si to myslím. Já jsem fetišista kterého vzrušují zimní hladké péřové bundy hlavně ty pořádně robustní lesklé nebo takové ty s páskem s kapucí a čím víc tlustší tím lepší i zimní kombinézy z hladkého materiálu tento fetiš mám už od dětství musím to tajit jak před rodinou tak před svým okolím a najít si ženskou je dost obtížný není to tak jednoduchý si najít tolerantní ženu která by měla pochopení dnes takové ženské jde jen o prachy a kdybych si našel ženu tak láska by dlouho netrvala jen jak by zjístila že mám slabost pro bundy tak by bylo po lásce a ani bych nemrkl a ještě by mě roznesla tak že by o mém fetišu věděl celý region dnešní doba je hodně skurvená já se naučil rozeznávat lidi dobrých lidí je strašně málo pokud bych chtěl sex v péřové bundě tak jedině někde v soukromém privátě ale za příplatek nebo na internetové stránce sex chat v soukromém pvt což není ono protože chce to dotyk a taky abych mohl do soukromého pvt musím si koupit kredit některé jsou ochotný si na sebe vzít bundu některé se chovají arogantně a zablokují vás i přesto se slušně zeptáte a zachová se s prominutím jako piča. Jednou jsem zažil v pubertě tři neznámé holky v mém věku takové holky co se furt smějí jak blbý a nevědí čemu prostě každé prkotině tak v nějaké obci kde jsem se jel jen tak projet a narazil jsem na takové tiché místečko kde byl jen potok nějaké keře stromky taková samota vzal jsem si bundu a dělal si dobře a byly tam nějaké holky já jsem o nich nevěděl že tam někdo je samozřejmě mě načapali jak si tou bundou dělám takový výbuch smíchu co si pamatuji tak jsem zesebe udělal radši blbýho a řekl že bych chtěl ošukat jejich bundy sice mi žádná bundu nepůjčila protože byla velká kosa ale mohl jsem se udělat když ji měla navlečenou na sobě ležela mezi nohama zádý byla podobná péřovky naf naf měla i kapuci ale naf naf to nebylo obyčejná péřovka ležely na mě dvě holky střídaly se ale udělal jsem se do péřové bundy ta druhá co na mě ležela měla na sobě takovou co se stahuje šnurkou v pase a ve spodu takovou barevnou smáli se jak pominutý a jak jsem se udělal tak se smáli ještě víc pak jsem se co si pamatuji rychle obléknul a rychle do prdele. Omlouvám se že za sebou nepíšu čárky já je nepouživám kdyby chtěl do mě někdo rýpat.

anonym (Pá, 31. 1. 2020 - 18:01)

Svým způsobem dost smutná zkušenost. A vypatlaný nejsou jen český holky, nedělej si iluze. To co popisuješ vypadalo na ňáký puberťačky, s tím bych se vůbec nezahazoval ani v nouzi nejvyšší. Dnes je třeba nejvyšší opatrnost, to ani odbojáři za Protektorátu neměli tak staženou prdel... :o(

MMSK (Ne, 26. 1. 2020 - 14:01)

zenske na fetiš paperoviek a podobne leskleho oblecenia su väčšinou v USA a v rusku ako vidim podla youtube a pintereste, tu je to po biede alebo sa boja. Ku tym presicanym sukniam nadhera tie sportove paperove sukne na 2. vrstvu su skvele skhoop napriklad

Michal (Ne, 26. 1. 2020 - 09:01)

Najde se tu nějaká holka se zájmem o sex v lesklém oblečení (bundy, kabáty, kalhoty, pláště atd.).? Napiš na Leskle.obleceni"seznam.cz

BP. (Po, 27. 1. 2020 - 13:01)

Těžko, holky na to nejsou, možná tak 1 z miliardy. Jsou to spíš ovce, které nosí, co jim přikáže trend a řeší IN a OUT. Někdo dá povel, nenoste už ty hnusné neforemné péřovky a noste kabáty, pěkně upnuté a stažené, aby byl vidět vosí pas. A ony běží a nakupují. Nechápou, že se většinou chlapům líbí něco jiného. Kdyby si na sebe radši vzaly hezké sexy baculaté péřovky, udělaly by líp. To je jako kalhoty, jak se zase začínají propagovat a prosazovat volné střihy a zvony. No fůůůůůj! Na hezké pipce vypadají těsné džíny hezky a některé bohužel začaly radši nosit takové, co vypadají, že jsou po její mámě. Ale prostě nějaký blb zavelí a bééééééééé, už běží kupovat nesmysly. Tak hodně štěstí v hledání.

obr koloděj (So, 25. 1. 2020 - 13:01)

Ahoj všem, nějak to tu usnulo. Je to zimní spánek nebo prostě nikdo neví, jak začít nové vlákno? Mám nápad ne téma - prošívané sukně. :)

MMSK (Út, 7. 1. 2020 - 19:01)

a na slovensku to ide lepsie, otborili vudeli moncler kabat vyrubili clo a dan a poslali mi to aj tak ved zarobili, vo ich po tom ze je to nie moncler z usa ale z ciny, prvorade su premie k platu

KM (Čt, 9. 1. 2020 - 22:01)

V tom případě buď rád aspoň za to, mají pravomoc padělky ničit bez náhrady. A to čistě teoreticky i kolemjdoucím, ale to je v praxi neprůchozí. Osobně bych si z toho důvodu fake nechal radši vyrobit bez cedulky. Však o ni nakonec nejde.

KM (Čt, 9. 1. 2020 - 22:01)

V tom případě buď rád, mají pravomoc padělky ničit bez náhrady. A to čistě teoreticky i kolemjdoucím, ale to je v praxi neprůchozí.

Iva (Po, 6. 1. 2020 - 18:01)

Lenko,musím pochválit tvůj vynález o který jsi zde popisovala. Jedná se o šátek s obšitými otvory pro oči. Jeden jsem si zhotovila a teď při pobytu na horách ho s úspěchem používala,hlavně když dosti foukal vítr. Měla jsem pod ním na puse ještě slabší rolák,jinak helma,brýle,tak že obličej celou dobu krásně v teple. Super vychytávka,příteli se to taky líbilo.

Zdeněk (Po, 6. 1. 2020 - 15:01)

A co tahle bunda? Ta vypadá pěkně espaceshop.cz/panske-outdoorove-zateplene-bundy/m-summit-l3-down-hoodie--T937P6JK3.html#190850766406 na lehčí zimu by stačila?

MMSK (Po, 6. 1. 2020 - 14:01)

dalsia mi ide tato m.aliexpress.com/item/4000369537069.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.4000369537069&aff_trace_key=f9ab6db448bf47d2988bb919aa19e7c1-1574638373465-04015-baa1vck0&aff_platform=msite&m_page_id=4794amp-o5PKjEwFgfhbKhWOgB0tIw1578317323779&browser_id=6b0a187ea21a4fef94be01fb63892f14&is_c= , vitera super mala by prist buduci tyzden, sice nie paperovka ale tak uvidim co bude zac, videl som ju aj na youtube v jednom videu

BP. (Po, 6. 1. 2020 - 14:01)

Zajímavé, to je hliník? Dobré na postapokaliptický život v jaderné zimě.

MMSK (Út, 7. 1. 2020 - 12:01)

ne, to je podla popisu polyester, taketo byvaju aj upravene povrchovo polyuretanom a ten im dodava lesk, tak uvidim co je to zac potom napisem a dam foto, este stale nedosla ale kym to teraz prejde colnicou na slovensku kedze idu novembrove vypredaje objednavky z 11.11. to bude o drzku na colniciach

Reklama

Přidat komentář