Reklama

Muži v dámském prádle.

Prostě anonym (So, 7. 12. 2019 - 21:12)

Já jsem se dříve převlékál za ženu. Jsem částečně transvestita. Když mi bylo 19 a odmaturoval jsem tak jsem šel pracovat. Také jsem se odstehoval od rodičů. Už předtím jsem mamce ukradl kalhotky. Když jsem se ale přestěhoval tak jsem se začal převlékat za ženu. Chodil jsem tak i na ulici. Moje orientace je hetero. A když mi bylo 26 tak jsem se rozhodl s převlékáním skončit a našel jsem si přítelkyni. Teď je mi 32 a s přítelkyní jsme se před 2 měsíci rozešli. Kdybych měl srovnat co je lepší tak se mi žilk stejně. Když jsem se převlékál tak jsem se převlečený cítil dobře. Ale když se neprevlekam tak to zase není špatný. Když jsem se převlékál tak jsem převlečení strávil i hodinu. Mám teď více času. Uvažuji o tom že s tím převlékáním zase začnu

Láďa (Čt, 5. 12. 2019 - 21:12)

Dámské roláky také nosím stále, je to lepší materiál a lépe sedí, občas si vezmu i šátek. Punčochy nosím většinou kompresní, pomáhají na prokrvení nohou a necítím se tak unavený, v létě pěkné chladí a v zimě zahřejí. Manželka mi koupila stahovací body a několik kalhotek s nohavičkama.

Vašek (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

Já jsem jednou na sobě měl ženské prádlo. Jednou když jsme měli na táboře volný večer tak jsme hráli flašku. Hráli jsme to tak že vždycky se ti 2(vždy kluk a holka) na které flaška ukázala museli políbit. A ten kdo to neudělal tak ten kdo odmítl musel o poledním klidu nosit jeden kus oblečení. Bylo to tajně vzali jsme si ho a vedoucí ta nevěděli. Co si pamatuji tak každý alespoň jednou odmítl. Já jsem odmítl 2krát. Žádné oblečení jsme si vybrat nemohli(ani druh). A tak jsem měl jedny tanga a sukni. Ten se kterým jsem spal ve stanu tak hrál taky. On měl myslím legíny a triko. Cítil jsem se trapně. Nikdo na to nepřišel.

Láďa (Ne, 24. 11. 2019 - 06:11)

Ženy nosí běžně pánské oblečení a nikdo se nad tím nepozastavuje, ale jakmile si muž obleče ženské oblečení tak na něj všichni koukají přes prsty. Já rád nosím roláky, v létě bez rukávu nebo s krátkým rukávem samozřejmě dámské (jiné se sehnat nedaji), pohledy některým lidí už ignoruji. Nosím i dámské body či kalhotky, pod kalhoty i silonky, doma damske šaty (jsou pohodlnější než kalhoty a tričko). Poslední dobou nosím pod oblecenim body nebo jednodílne plavky s nohavičkama. Záleží v čem se člověk cítí dobře.

pepe-vondrak@s… (Po, 3. 2. 2020 - 10:02)

také tel 728 285 330 sms ju

Taky (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

miluju dámské roláky a další součásti dámského oblečení, všechno v černé barvě. Nejradši mám roláky Gatta Classic, jsou vyrobené ze 100% silného polyamidu, proto jsou krásně pružné a nádherně obepínají tělo. K roláku patří stahovací body a stahovací kalhotky vykrojené i s nohavičkou a sllnější silonky s lycrou aby se alespoň trochu lesky (nádherně sedí, lesknou se a dlouho vydrží F&F Luxury 40DEN z Tesca). Všechny tyto součásti dámského oblečení nosím prakticky denně, rolák zcela otevřeně, prádlo pod super skinny džíny, k nimž nosím jezdecké vysoké kozačky, taky zcela otevřeně i do práce, všichni si zvykly a berou mě takového jaký jsem. V silonkách a kalhotkách chodím i k lékaři, sice nevím co si pani doktorka myslí, ale nikdy nic něříkala ani gestem nenaznačila. Když se mě něco líbí, tak to prostě nosím a všichni mě můžou. Teď jsem si koupil a strašně rád nosím dlouhý upnutý rolák pod zadek a taky jsem si koupil dlouhou dámskou prošívanou bundu s kapucí s kožešinkou. Ke kozačkám to vypadá moc dobře, už jsem pod bundou zkoušel i krátkou elastickou sukni a koženkové leginy. To už sice vypadám jako ženská , ale malovat se nemíním a paruku taky nosit nebudu. Zůstanu mužem, který rád nosí dámské oblečení, protože se mi to prostě líbí

podvazky1 (Ne, 24. 11. 2019 - 12:11)

ano také rad nosim damske pradlo

pepe-vondrak@s… (Po, 3. 2. 2020 - 10:02)

také tel 728 285 3330 sms

jan (Po, 21. 10. 2019 - 18:10)

nosím kalhotky už 40 let podprsenku asi 10 let, sama manželka mi řekla,že bych mohl nosit i podprsenku, jsem maximálně spokojený nejlepší dárek je podprsenka s kosticí 90b a siliknová výplň 1000g, prostě pohoda ,taky to zkuste

Lucia (Pá, 24. 1. 2020 - 16:01)

No to je pekne číslo 40 rokov ja zatiaľ len 12 rokov ale nikto v mojom okoli to nechápe bývam ešte so sestrou a s rodičmi a podprsenka a tanga je pre mna iba základ skôr samozrejmosť a na to dávam silonky sukne trička

Zdeněk (Ne, 13. 10. 2019 - 17:10)

Ja taky rád nosím kalhotky jsou pěkne přijemné lepši než panske pradlo někdy si pod kalhotami vezmu kalhotky,doma zas tanga.

Zdenko (Pá, 21. 1. 2022 - 21:01)

Pozdravujem ta

podprsenku (Út, 8. 12. 2020 - 03:12)

ja hrozne rád nosím nohavičky a podprsenky

Lucka (Pá, 24. 1. 2020 - 16:01)

Od mojich 11 rokoch nosím tanga, nohavičky a je to najlepšie čo existuje

podvazky1 (So, 19. 10. 2019 - 16:10)

ano tezto rad nosim pdvazky pradlo

Beverly (Út, 10. 9. 2019 - 16:09)

Vítejte Vážení, jak se máte? a jmenuji se Sgt.Beverly from USA Komunikujte se mnou prostřednictvím svého soukromého e-mailu
([email protected]) Mám pro vás naléhavý návrh, čekám na vaši odpověď prostřednictvím mé e-mailové adresy

Ludmilka (So, 31. 8. 2019 - 10:08)

Nosím rád dámské silonové pracovní pláště a šatové zástěry ( dederon,silon) a taky lodičky, dámskou trvalou a rád se maluju

Franc (Čt, 5. 9. 2019 - 11:09)

Nosím každý den použité kalhotky mojí ženy. Je tolerantní.Citim se v nich lépe než v panskych boxerkach.

More (St, 12. 6. 2019 - 12:06)

Neskutecne me vzrusuje nosit od segry kalhotky a uple pradlo

More (St, 12. 6. 2019 - 12:06)

Neskutecne me vzrusuje nosit od segry kalhotky a uple pradlo

Reklama

Přidat komentář