Reklama

Muži v dámském prádle.

pepe-vondrak@s… (Po, 3. 2. 2020 - 10:02)

je to super tel 728 285 330 sms

Pre Lucka. (Pá, 24. 1. 2020 - 18:01)

Daj si opraviť kolečká v hlave,lebo ti začali preskakovať.V Pezinku je jeden servis,kde to opravujú.

Brat Lucki (Pá, 24. 1. 2020 - 15:01)

Mal som asi 11rokov , sestra 9 a sesternica 13 často sme sa u nás doma hrávali rôzne až raz mi sesternica obliekla mojej mamky silonky a začali má aj so sestrou v nich obchytkavat, obtierali sme sa o seba všetci a ja som cítil prvý krat taký zvláštny pocit mal som až zimomriavky na tele bolo to úžasne nevedel som čo sa somnou deje no páčilo sa mi to časom sme si obliekli všetci silonky a sme sa takto hrávali až sme raz skúšali mamine čižmy a bolo to ešte lepšie učili má v nich chodiť a robili sme to častejšie a častejšie až raz prišla sesternica ku nám a ukázala mi ako si ho mám masturbovat a až vtedy som zistil že tie pocíty že je to vzrušenie no a samozrejme dievčatá vyrástli sesternica už k nám prestala chodiť a už som bol v tom len sám skúsil som si mamine tanga a začal som ich nosievat do školy veľmi má to vzrušovalo po škole som si doma obliekol silonky a kožené čižmy, na telesnej som spolužiačkam kým cvičili som si skúšal ich legíny ,sukničky A stále viac a viac má to bralo keď som bol u kamaráta ktorý mal starsiu sestru a videl som na sušiaku jej nohavičky červene čipkovane tak som neodolal a zobral som ich každý deň som ich na sebe nosil do školy po škole a aj cez noc, časom dospela aj moja sestra a začala si obliekať sexy pradielko tak som samozrejme začal jej ho kradnúť už som si obliekal iba jej oblečenie v zime som nosil jej nohavičky, silonky a legíny pod rifliami a bol som vždy a všade nadržany ako kôň jedného dňa si oco všimol že mi je vidno dámske nohavičky to bol trapas sa má opýtal že čo to mám na sebe že to mám hneď zobliect veľmi som sa hanbil ale ta túžba vo mne bola taká silná a stále silnejšia že som s tým nedokázal prestať ale som si začal dávať väčší pozor skúsil som si podprsenku, trička šaty, sukne rifle a bolo to stále pre mna väčšie vzrušenie... teraz má sestra 18 rokov a jej šatník sa zmenil na samé sexy oblečenie našiel som tam samodrzky, korzet, podvezky body a takéto sexy kúsky ktoré keď som mal na sebe mi dávali ten najlepsi pocit na svete ale stále som túžil aby som takto bol s niejakym dievčaťom a aby sme sa milovali no hanba má nikdy ani k tomu Nepustila aby som to niejake žene povedal vždy som sa len doma obliekol a túžil sa pohrať so sestrou ako keď sme boli malé deti no začala si všímať že jej mizne prádlo a možno rok nato našla za skrinkou v obývačke jej legíny aj nohavičky celé ostriekane od semena hneď sa má pýtala že coto má znamenať som povedal že neviem povedala to rodičom a bolo to trápne neskôr som cez noc mal na sebe oblečené jej tanga, podprsenku, podvezky, rolak a sukničku a na nohách nalakovane nechty a zrazu som počul že ide niekto rýchlo som sa zakryl paplonom a robil sa že spím ale mama si všimla že nohy mi trčia z podpaplona videla tie nechty aj silonky odkryla má a skoro odpadla keď videla svojho syna takto ja som v tu chvíľu chcel zomrieť nevedel som povedať ani slovo mama oco a sestra sa má pýtali že čo to robím a nedokázal som ani slovo povedať musel som si to dať dole sestra stále kričala že som uchyl že sa mám ísť liečiť...snažil som sa to obmedziť ale veľmi to nešlo stále som to robil len som si dával väčší pozor ale stále sa to stupňovalo mal som na sebe nohavičky a legíny pod mojimi teplakmi a sestra umývala okno v obývačke a som si začal pohonkavat videla má zase kričala som sa postavil že idem preč a stiahla mi tepláky videla legíny a len kričala že to povie každému že aký som uchyl ženu som nemohol zohnať žiadnu a tak ku mne niejak prišiel chalan ktorý mal vlastný byt a pozval Má k nemu že sa spolu oblečieme a budeme dve dievcatka dlho som sa odhodlával no skúsil som to zo začiatku som sa pred ním hanbil no potom už to prešlo ukázal mi analne koliky že či som to neskúšal a ja že ešte nie tak povedal že neviem o čo prichádzam predomnou si ho tam pomaličky zasunul a bolo vidieť na ňom že je to brutálne vzrušujúce tak že to skúsim skúsil som jeden prst, dve a celkom to bolo prijemne tak že skúsim aj kolík namazal mi dierku lubrikantom a pomaličky hračku do mna zasuval Pre mna zase nový pocit (vždy som chcel takto sa milovať so ženou) ale ten pocit bol dosť príjemný ako ta hračka bola cela vo mne dnu a pár krat von dnu a von dnu tak som zistil že toto potrebujem aj ja tak som si kúpil anály kolík 26,5cm dlhy a 5 priemer doma som sa obliekol zamkol do kúpeľne a pomaličky skúšal ten kolík bolo to na mna dlhé ale aj hrubé v tom oblečení ale som mal pocit že horím a chcel som ten kolík mat v sebe pomaličky som sedel a zosuval sa dolu po kolíku asi po pol hodine vošiel do mna cely bolelo to trosku ale vzrušenie bolo silnejšie nechal som kolík v sebe obliekol tanga aby ten kolík mi nevypadol obliekol ešte niejake prádlo a ľahol som si spat celu noc som mal v sebe 26,5cm ráno som sa cítil ako štetka chodil som po izbe a nevedel čo mám robiť tak som šiel po tichu k sestre do izby v jej oblečeni prišiel som k jej posteli a čakal som že už konečne zmení na mna názor a sa pohrame že má pozve k sebe do postele ale ona ako má videla začala kričať na cely byt že ju chcem znasilnit prišla mama oco a zas má takto videli a že mám to zobliect hneď pred nimi nemal som na vyber tak som sa začal zobliekat no dal som dole tanga a kolík bolo vidno sa má pýtali čo to mám v anale že to mám okamžite vybrať teraz pred nimi sestra aj mama boli take zhrozene oco radšej odišiel ja som si čupol a pred mamou a sestrou som vybral ten obrovský kolík sestra povedala že nikdy si neoblečie nič z toho čo som mal na sebe a že som obyčajný gay že sa im to hnusí a že povie to každému no a zistil som že aj povedala svojim kamarátkam a ešte pred nimi sa má pýtala že kde som dal jej čierne šaty že kde ich zase nájde oni sa smiali a mama zase sa pýtala po rodine že čo má somnou robiť ....

jsme-si-rovni (Čt, 23. 1. 2020 - 14:01)

Ahoj, rád bych poznal někoho s kým bych si o tomhle mohl občas pokecat a někdy naplánovat třeba i sraz. Případně slečnu, která by chtěla takového partnera. Rád občas nosím dámské věci jako trička/mikiny/kalhoty/legíny/prádlo a tak, protože je to pohodlnější, hezčí a na moji postavu víc slim. Zkrátka se mi to líbí víc než pánské. Jestli je tu někdo zmíněný, tak se klidně ozvěte. Je mi 30+ a jsem hetero. email bez mezer reike30 @ seznam.cz. Zatím :)

pepe-vondrak@s… (Po, 3. 2. 2020 - 10:02)

taky tel 728 285 330 sms

Prostě anonym (So, 7. 12. 2019 - 21:12)

Já jsem se dříve převlékál za ženu. Jsem částečně transvestita. Když mi bylo 19 a odmaturoval jsem tak jsem šel pracovat. Také jsem se odstehoval od rodičů. Už předtím jsem mamce ukradl kalhotky. Když jsem se ale přestěhoval tak jsem se začal převlékat za ženu. Chodil jsem tak i na ulici. Moje orientace je hetero. A když mi bylo 26 tak jsem se rozhodl s převlékáním skončit a našel jsem si přítelkyni. Teď je mi 32 a s přítelkyní jsme se před 2 měsíci rozešli. Kdybych měl srovnat co je lepší tak se mi žilk stejně. Když jsem se převlékál tak jsem se převlečený cítil dobře. Ale když se neprevlekam tak to zase není špatný. Když jsem se převlékál tak jsem převlečení strávil i hodinu. Mám teď více času. Uvažuji o tom že s tím převlékáním zase začnu

Láďa (Čt, 5. 12. 2019 - 21:12)

Dámské roláky také nosím stále, je to lepší materiál a lépe sedí, občas si vezmu i šátek. Punčochy nosím většinou kompresní, pomáhají na prokrvení nohou a necítím se tak unavený, v létě pěkné chladí a v zimě zahřejí. Manželka mi koupila stahovací body a několik kalhotek s nohavičkama.

Vašek (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

Já jsem jednou na sobě měl ženské prádlo. Jednou když jsme měli na táboře volný večer tak jsme hráli flašku. Hráli jsme to tak že vždycky se ti 2(vždy kluk a holka) na které flaška ukázala museli políbit. A ten kdo to neudělal tak ten kdo odmítl musel o poledním klidu nosit jeden kus oblečení. Bylo to tajně vzali jsme si ho a vedoucí ta nevěděli. Co si pamatuji tak každý alespoň jednou odmítl. Já jsem odmítl 2krát. Žádné oblečení jsme si vybrat nemohli(ani druh). A tak jsem měl jedny tanga a sukni. Ten se kterým jsem spal ve stanu tak hrál taky. On měl myslím legíny a triko. Cítil jsem se trapně. Nikdo na to nepřišel.

Láďa (Ne, 24. 11. 2019 - 06:11)

Ženy nosí běžně pánské oblečení a nikdo se nad tím nepozastavuje, ale jakmile si muž obleče ženské oblečení tak na něj všichni koukají přes prsty. Já rád nosím roláky, v létě bez rukávu nebo s krátkým rukávem samozřejmě dámské (jiné se sehnat nedaji), pohledy některým lidí už ignoruji. Nosím i dámské body či kalhotky, pod kalhoty i silonky, doma damske šaty (jsou pohodlnější než kalhoty a tričko). Poslední dobou nosím pod oblecenim body nebo jednodílne plavky s nohavičkama. Záleží v čem se člověk cítí dobře.

pepe-vondrak@s… (Po, 3. 2. 2020 - 10:02)

také tel 728 285 330 sms ju

Taky (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

miluju dámské roláky a další součásti dámského oblečení, všechno v černé barvě. Nejradši mám roláky Gatta Classic, jsou vyrobené ze 100% silného polyamidu, proto jsou krásně pružné a nádherně obepínají tělo. K roláku patří stahovací body a stahovací kalhotky vykrojené i s nohavičkou a sllnější silonky s lycrou aby se alespoň trochu lesky (nádherně sedí, lesknou se a dlouho vydrží F&F Luxury 40DEN z Tesca). Všechny tyto součásti dámského oblečení nosím prakticky denně, rolák zcela otevřeně, prádlo pod super skinny džíny, k nimž nosím jezdecké vysoké kozačky, taky zcela otevřeně i do práce, všichni si zvykly a berou mě takového jaký jsem. V silonkách a kalhotkách chodím i k lékaři, sice nevím co si pani doktorka myslí, ale nikdy nic něříkala ani gestem nenaznačila. Když se mě něco líbí, tak to prostě nosím a všichni mě můžou. Teď jsem si koupil a strašně rád nosím dlouhý upnutý rolák pod zadek a taky jsem si koupil dlouhou dámskou prošívanou bundu s kapucí s kožešinkou. Ke kozačkám to vypadá moc dobře, už jsem pod bundou zkoušel i krátkou elastickou sukni a koženkové leginy. To už sice vypadám jako ženská , ale malovat se nemíním a paruku taky nosit nebudu. Zůstanu mužem, který rád nosí dámské oblečení, protože se mi to prostě líbí

podvazky1 (Ne, 24. 11. 2019 - 12:11)

ano také rad nosim damske pradlo

pepe-vondrak@s… (Po, 3. 2. 2020 - 10:02)

také tel 728 285 3330 sms

jan (Po, 21. 10. 2019 - 18:10)

nosím kalhotky už 40 let podprsenku asi 10 let, sama manželka mi řekla,že bych mohl nosit i podprsenku, jsem maximálně spokojený nejlepší dárek je podprsenka s kosticí 90b a siliknová výplň 1000g, prostě pohoda ,taky to zkuste

Lucia (Pá, 24. 1. 2020 - 16:01)

No to je pekne číslo 40 rokov ja zatiaľ len 12 rokov ale nikto v mojom okoli to nechápe bývam ešte so sestrou a s rodičmi a podprsenka a tanga je pre mna iba základ skôr samozrejmosť a na to dávam silonky sukne trička

Zdeněk (Ne, 13. 10. 2019 - 17:10)

Ja taky rád nosím kalhotky jsou pěkne přijemné lepši než panske pradlo někdy si pod kalhotami vezmu kalhotky,doma zas tanga.

Zdenko (Pá, 21. 1. 2022 - 21:01)

Pozdravujem ta

podprsenku (Út, 8. 12. 2020 - 03:12)

ja hrozne rád nosím nohavičky a podprsenky

Lucka (Pá, 24. 1. 2020 - 16:01)

Od mojich 11 rokoch nosím tanga, nohavičky a je to najlepšie čo existuje

podvazky1 (So, 19. 10. 2019 - 16:10)

ano tezto rad nosim pdvazky pradlo

Reklama

Přidat komentář