Reklama

Děti a punčocháče.

(Po, 10. 2. 2020 - 10:02)

Také by mne to zajímalo co mají společného punčocháče s pedofilii to máte jako když vám nikdo určí že musíte nosit plenky tak jste retard a když někdo nosí obuv prestige v dospělosti či jako dítě. Tak jste pro nikoho debilní pedofil a retard atd. Také to nechápu a nikdy chápat nebudu prostě jako dítě jsem už tak zvyklí. To jako v dospělosti že mám malou nohu přeci zato nemohu že my nevyrostla že mám 38 a nosím 37,5 že mám dětskou nohu a že rad nosím i punčocháče.

Tirolak (Po, 10. 2. 2020 - 15:02)

Uplne suhlasim. Pancusky nemaju nic spolocne s pedofiliou. Ved vyrobcovia dodavaju na trh uz niekolko desatroci aj panske pancuchace.
A pre zaujemcov vyssej postavy je teraz moznost si v e-shope Tatrasvitu objednat za vynikajucu cenu 2.90 € ako dopredaj: rebrovane pancuchovane nohavice Melkona-180 /vyska postavy/'
Sice tuto sezonu sa uz asi velmi nevyuziju. Ale do zasoby pre nasledujucu sezonu je tato ponuka za tuto cenu vynikajuca. Nakolko tieto pancusky bezne v sezone nie su v e-shope dostupne. Ak tak len v ich podnikovych predajniach.

A (St, 5. 2. 2020 - 16:02)

My dospělý a děti nosíme punčocháče normálně děti bavlněné já žena také bavlněné a muž jak bavlněné nebo bambusové a neděláme žádný problém. A ostatní ať si mrznou klidně.

Nikto (Po, 3. 2. 2020 - 10:02)

Nie je podstatné ako pančušky kto volá, ale čo to vlastne je. Starí ľudia u nás to, keď som bol chlapec, volali pančuchy štrimfle - od nemeckého slova strumpfe. Keď sa objavili pančuchové nohavice, tak sa ten názov štrimfle preniesol aj na nich. Používal sa aj názov štrimflovce. Z češtiny sa sa k nám dostal pojem punčochy a punčocháče. Moja mama pančuchové nohavice volala skrátene punčoškové. Nič viac iba punčoškové. My ako deti sme tomu kusu odevu hovorili pančušky, alebo punčošky. Ale chlapci sa viac menej vyhýbali tomu slovu, keď sa dalo. Na pančušky sme hľadeli viac ako na nutné zlo než na odevnú súčasť.

Návštěvník (St, 5. 2. 2020 - 22:02)

Koho to zajímá, ty pedofile.

Venca (Po, 10. 2. 2020 - 09:02)

Když tě to rozčiluje, tak tu nechoď. Zájdi na stránku blízkou tvému naturelu. Nechodím do hodpody, neboť mi vadí takzvanej hospodskej smrad, ale pivko mám rád. V zimě piju láhvové a na točené chodím v létě na terasu.
Fakt nechápu, co maj punčocháče společnýho s pedofíliji.

Nikto (Čt, 6. 2. 2020 - 10:02)

No napríklad toho čo tu chodí. Ty tu prečo chodíš? Ty si aký .....fil?

Patrik (Ne, 2. 2. 2020 - 10:02)

Neviem ako boli, alebo budu v Čechách prázdniny, ale my máme prázdniny v Pondelok. U nás sa nehovorí punčošky, ale pančušky.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 13:02)

Pančuchy.

Nikto (Po, 3. 2. 2020 - 02:02)

Pančuchy sú na podväzok. Pančuchové nohavice - pančucháče, alebo pančušky.

Tirolak (Po, 3. 2. 2020 - 08:02)

Spravne vysvetlene. Nakolko vela ludi namiesto spravneho vyrazu pancuchove nohavice pouziva vyraz pancuchy.

K2 (Ne, 2. 2. 2020 - 08:02)

My mame prázdniny zajtra. Oteplilo sa, ale ideme k babke a mama mi nákazala - určite si obleč pancusky, neviem prečo, lebo ich nosím stále.

Návštěvník (Ne, 2. 2. 2020 - 08:02)

Proč, ty úchyláku, pořád píšeš "punčošky". Pedofilii nezapřeš, ale proč to zdrobnělé slovo?

K2 (Ne, 2. 2. 2020 - 08:02)

My mame prázdniny zajtra. Oteplilo sa, ale ideme k babke a mama mi nákazala - určite si obleč pancusky, neviem prečo, lebo ich nosím stále.

Patrik (So, 1. 2. 2020 - 14:02)

Mal som pančucháče, nič sa nedialo, nikto na zo neprišiel. V škole mi však bolo teplo. Uvidím v pondelok. Naši šli k susedom, tak som pri PC a pančucháče mám.

Návštěvník (So, 1. 2. 2020 - 16:02)

Kdo by si toho všim, když byly pololetní prázdniny .

Návštěvník (So, 1. 2. 2020 - 17:02)

Prázdniny byli ale u nás a ne v SK.

Nikto (Pá, 31. 1. 2020 - 12:01)

Pozerám z okna a verím, že deti nechcú nosiť pančucháče. Teploty skôr ukazujú na jar ako na zimu. Keď som na jar povedal mame, že mi už pančušky netreba, lebo mi je horúco, tak to vyriešila tak, že mi podala krátke nohavice. Kombinácia krátkych gatí a pančucháčov, nebolo to, po čom som túžil, ale niekedy sa tomu nedalo vyhnúť.

M (Pá, 31. 1. 2020 - 10:01)

Jsi úplně mimo témy a asi i rozumu mdlého...

Jana (So, 1. 2. 2020 - 08:02)

Pro M(anonym),nevím ale úplně mimo téma mi to nepřipadá, zvlášť když je to pravda a navíc je to o punčocháčích,toto téma je děti a punčocháče a o tom jsem snad psala, takže ty jsi snad mimo téma a asi i rozumu mdlého

Reklama

Přidat komentář