Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Út, 28. 1. 2020 - 13:01)

Souhlasím, netřeba roušky, časem se musí prý stejně měnit. Ale ta panika může později nastat. Díky novinářům a sděl. prostředkům. Hovada jsou, ale se tím živí, no.

a (Út, 28. 1. 2020 - 12:01)

Sany by musela před Milunou zapřít syna, když už se ví, že on má taky svůj domek :))) Sociální cítění sem, sociální cítění tam ... ale doma to nechci :D

Sany11 (Út, 28. 1. 2020 - 13:01)

Jezismarja…. :D

Lalla (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Sany má opravdu dům snů. Perfektně zapadne do okolí ale zase žádný rustical ani zbohatlické baroko. Nadčasový design, nic co by řvalo: já na to mám. Dávám Sany pár měsíců než si najde a vycvičí nějakou výpomoc. Ona ještě nenapsala (a doufám, že se na mě nebude zlobit), že ty domy jsou dva (jeden menší pro syna, venkovní i vnitřní bazen a pochopitelně pozemek, který se nedá matlat patlat jako tu moji 1300m zahradu ….Jojo, Sany hodně studovala, hodně pracovala, byla ve správnou dobu na správném místě....a světe div se, pracuje i teď kdy už by si mohla jen kupovat drahé kabelky a lítat na Maledivy

Sany11 (Út, 28. 1. 2020 - 13:01)

Lallo, dekuji. :)
No s tou praci, tak ja pracuji hlavne asi ted proto, ze me to proste bavi. Bavi me, kdyz vidim, ze ti lide se neco ode mne nauci nebo jim to pomuze a take poznavam zajimave lidi, leccos se dozvim. Ja jsem taky dost zalezla doma, ale zase mam rada kontakt s lidmi /vseho druhu ,( takze proc nechodit i sem, ze jo?) No a je mozna lepsi, nez sedet nekde na nadrazi nebo jinde, to resit timto zpusobem a jeste prijit k nejakym penezum. Jo a abyste vedeli, ted tady byl slusny slejvak a okna jsou tim padem asi umyta.:D

Miluna (Út, 28. 1. 2020 - 13:01)

Jen aby nám Sany nebyli ty peníze časem už k hovnu.Je to už nějak v prdeli všechno.

Sany11 (Út, 28. 1. 2020 - 13:01)

Milu, samozrejme, ze penize jsou cloveku na nic. Ani se jich nenaji. Ale jiny system dosud nebyl vymyslen a bohuzel, kdyby nebyly, tak by muj muz umrel uz ve 30 letech.
Ale zase, kdyz clovek nejake ma, prece jen se citi jistejsi a muze se venovat i vecem, ktere ho tesi.
A neboj se, pred par lety zrovna takhle vsichni jancili kvuli praseci chripce a dneska po tom ani pes nestekne. To je porad neco. Ano, novinari jsou hovada.

bianka (Út, 28. 1. 2020 - 13:01)

Klídek Milu, epidemie byly a budou. A dělá se hodně pro to, aby se zastavila.

Miluno (Út, 28. 1. 2020 - 13:01)

nebuď zase negativní. SARS nás taky nevyhubil, tak tohle časem taky vyšumí. Hlavně nejez netopýry a cibetky. To bys byla riziková skupina

Lalla (Út, 28. 1. 2020 - 13:01)

:)))))

-Aleš- (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

A přesto všechno si Sany zachovala sociální cítění, když si píše s takovým plebsem, jako je tady na diskuzi. Připomíná mi paní kněžnu z Babičky :-)

Sany11 (Út, 28. 1. 2020 - 13:01)

Alesi, Ty me vzdycky dostanes. Az se tedy cevenam.:D :-) Ale podeziram Te z ironie,.;)
Ale vis, my jsme si vsechno museli tvrde vydrit, taky jsme pred casem po 10 letech prace o vsechno prisli a zacinali znovu, ja vim, jake to je moc dobre. Nerozlisuji podle toho co lide maji a nemaji, ale jaci jsou.

-Aleš- (Út, 28. 1. 2020 - 16:01)

Sany, to nebyla ironie, myslel jsem to vážně. Líbí se mi, že ani na minulej režim nepohlížíš jako na něco, kde bylo všechno špatně, tak jak se do nás snaží nahustit současná propaganda. A co se týče toho symbolu, tak je to opravdu česká originalita, jejíž počátek sahá možná až do předminulýho století

https://cs.wikipedia.org/wiki/Píča

Sany11 (Út, 28. 1. 2020 - 17:01)

Alesi :)

Jo, tak to je zajimavy s tim symbolem, ja jsem byla docela prekvapena, ze to Nemci neznaji, protoze manzel by byl prvni, kdo by se mi chechtal, kdybych si ten svetr koupila, ale jemu se libil :D

Lalla (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Ona má fakt silný sociální cítění, já teda taky:),ale u ní je to obdivuhodné. Hele, my kdybychom se všichni někdy sešli, tak by to byla hodně nesourodá partička...ale asi by byla sranda

Mia 22 (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Určitě by to bylo hodně zajímavý. To by se Milu naobjímala.

-Aleš- (Út, 28. 1. 2020 - 12:01)

A možná by někdo od ní dostal pořádnou ťafku, protože pro ránu taky nechodí daleko. Nakonec proč ne, vždyť obejmutí a facka jsou za jedny peníze :-)

:) (Út, 28. 1. 2020 - 12:01)

Já bych se s ní bála setkat:)

-Aleš- (Út, 28. 1. 2020 - 12:01)

Zvykla by sis, tak jako si zvykl Ota. Nakonec si každej zvykne :-)

Mia 22 (Út, 28. 1. 2020 - 11:01)

Stejně je to legrační, mě to připadá, jako když dají koníkovi na hubu pytlík s obrokem.

Reklama

Přidat komentář