Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

(Po, 27. 1. 2020 - 10:01)

Jako včera i dneska jsem dostal 3 látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče ze zimní kombinézou a kotníkové prestige barevné protest byl velký ale prý mne nebude nikde mamka sundavat kombinézu a punčocháče aby mne dala čůrat či kakat tak to mám rovnou pustit do plenek to mne radši prebali do čistých plenek teď jedeme vlakem na hory a už mne prebalila tak 3 krát z domova jsem měl 3 látkové pleny a přesně gumové kalhotky a bavlněné punčocháče. Teď zvolila jedno rázové pleny a oběd a svačinu má připravenou v kojenecké lahvi kaši a mléko s banny.

M (Po, 27. 1. 2020 - 13:01)

Proč sem stále píše ten magor?

Pozorovatel (Po, 27. 1. 2020 - 15:01)

Protože je to jeho smysl života, tak mu ho neber.

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 14:01)

A proč na to ty stále odpovídáš?????????????

Jana (Po, 27. 1. 2020 - 06:01)

Třeba drynites,ale nejlepší jsou látkové plenky a kalhotky

Bezejmený (Po, 27. 1. 2020 - 15:01)

Jasně, Drynites, to je vynález! Nenápadné, jako slipy, nikdo nic nepozná, vždycky suchá postel, atd.. Moje máma si je nemohla vynachválit, ale nosil jsem je já! Hlavně v dospívání hotové peklo! Jen si zkuste dát pod pyžamo tak čtvery bavlněné slipy a spát s tím, třeba v letní tropické noci! Když se vám v noci postaví, tak vás to vzbudí, s něčím takovým výrobce zkrátka nepočítá. A i když nemáte nehodu, do rána vám to nabobtná mezi nohama jen tím, jak se potíte. Tak takhle jsem spal skoro do 14.let! Je to dost nepříjemné a je hloupé tvrzení, že si člověk zvykne. Nezvykne, ale je to lepší, než pročůrat postel.

Tâňa (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

Zajímavé. Syn je měl do deseti, na cesty jsem mu je dávala ještě v pěti. Navléct mu je byla vždy trochu bitva, ale pak si nestěžoval na nic. A hlavně, dnes je mu šestnáct a vůbec si to nepamatuje!

Bezejmený (Pá, 31. 1. 2020 - 13:01)

Nevěřte tomu, že si nepamatuje, jen se snaží zapomenout. To je totiž potupa, když máte pod pyžemem plíny a dávno nejste mimino! A zvlášť, když jste mu je ještě navlíkali! To já si je dával v koupelně alespoň sám, ale pokaždé mi máma sáhla na zadek, aby zjistila, že jsem si je navlík. To vám je taková hanba, že se to zapomenout nedá.

Návštěvník (Pá, 24. 1. 2020 - 23:01)

Do natahovacích plenkových kalhotek se klidně vleze i 18 letý kluk

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 21:01)

Do kterých?

T = 13 let (St, 22. 1. 2020 - 10:01)

Ahoj mne mamka dává pleny vždy na velkou či malou cestu dostávám xs jednorázové pleny a punčocháče a kombinézu zimní vždy. A doma mám klasické látkové pleny. Nikdy si pleny měním sám a nebo mne mamka prebaluje a mám dětské prestige vždy teď ležím na přebalovacím stole a čekám na čisté látkové pleny.

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 11:01)

Ano můžou velcí chlapy nosit pleny do kterých jm plinďour čurá

Návštěvník (So, 18. 1. 2020 - 10:01)

Keci

Jana (So, 18. 1. 2020 - 06:01)

Píšu ze své zkušenosti: já jako dítě jsem se taky dlouho počůrávála,do 9-10 let, dostávala jsem na noc látkové pleny,ale dostávala jsem je i na delší cesty pro jistotu,co kdyby náhodou.ted to mám obdobně s 9letym enuretikem, prý to může být dědičné,tak se s tím nějak nestresujeme, blíží se 10rok,tak snad to brzy skončí a plenky už nebude potřebovat, zatím pokud se počůrává tak je hold bude mít

Jana (So, 18. 1. 2020 - 06:01)

Píšu ze své zkušenosti: já jako dítě jsem se taky dlouho počůrávála,do 9-10 let, dostávala jsem na noc látkové pleny,ale dostávala jsem je i na delší cesty pro jistotu,co kdyby náhodou.ted to mám obdobně s 9letym enuretikem, prý to může být dědičné,tak se s tím nějak nestresujeme, blíží se 10rok,tak snad to brzy skončí a plenky už nebude potřebovat, zatím pokud se počůrává tak je hold bude mít

Jana (So, 18. 1. 2020 - 06:01)

Píšu ze své zkušenosti: já jako dítě jsem se taky dlouho počůrávála,do 9-10 let, dostávala jsem na noc látkové pleny,ale dostávala jsem je i na delší cesty pro jistotu,co kdyby náhodou.ted to mám obdobně s 9letym enuretikem, prý to může být dědičné,tak se s tím nějak nestresujeme, blíží se 10rok,tak snad to brzy skončí a plenky už nebude potřebovat, zatím pokud se počůrává tak je hold bude mít

Holka 12 (Út, 14. 1. 2020 - 16:01)

Jak je vidět že asi dostává plenku na cestu kdokoliv mne je máma také vždy dá na cestu nemazli se semnou vůbec prostě jí dostanu a je hotovo vždy jsou plenky připravené u postele také podle toho s jakým prostředkem se jede když autobusem tak je připravena jednorazovka a když autem tak látkové pleny ale s gum kalhotky. Takto jsme minule jeli autem a máma mi připravila 4 látkové pleny ale s gum kalhotky plenky si mám brát sama když neposlouchám tak my máma poručí abych si lehla na postel a vysvlekla si spodní prádlo ale úplně dolů pryč abych dole byla nahá dá my ty pleny mezi nohy i s gum kalhotky přesně hodí dětské oblečení jako např bodyčko a punčocháče také dětské ale s laclem plus leginy a pak plně jsem potrstana že jsem si plenky nevzala sama a pak se může vyjet a plenky na přebalování má vždy sebou.

Mirka (Ne, 12. 1. 2020 - 22:01)

Ano, bylo to trochu vidět a strašně jsem se bála, ze to někdo pozná

Jana (Po, 13. 1. 2020 - 14:01)

A to bylo tak vidět kvůli oblečení, nebo jsi dostávala tak velké plenky? S užšími kalhoty to asi bude problém i u tenčích natahovacích, hlavně po použití.

Mirka (So, 11. 1. 2020 - 00:01)

Můžou nosit pleny a je to strašné. Měla jsem to tak. Trpěla jsem noční enurezou skoro do 17 a dost často se mi stalo, ze jsem usnula v autě a stala se nehoda. Navíc čím víc se to řešilo, tím víc jsem se styděla a nebyla schopná si říct a pak uz bylo pozdě. Rodičům časem došla trpělivost a na cesty jsem začala dostávat pleny. Bylo to strašné a hrozně jsem se styděla a prosila a vztekala. Párkrát jsem dostala i na zadek, když jsem si plenu tajně sundala nebo hodně vyváděla, že si ji nevezmu. Přešlo to pak samo společně s tim nočním pocuravanim. Ale dojit z domova k autu, to bylo něco hrozného.

Reklama

Přidat komentář