Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Mirka (So, 11. 1. 2020 - 00:01)

Můžou nosit pleny a je to strašné. Měla jsem to tak. Trpěla jsem noční enurezou skoro do 17 a dost často se mi stalo, ze jsem usnula v autě a stala se nehoda. Navíc čím víc se to řešilo, tím víc jsem se styděla a nebyla schopná si říct a pak uz bylo pozdě. Rodičům časem došla trpělivost a na cesty jsem začala dostávat pleny. Bylo to strašné a hrozně jsem se styděla a prosila a vztekala. Párkrát jsem dostala i na zadek, když jsem si plenu tajně sundala nebo hodně vyváděla, že si ji nevezmu. Přešlo to pak samo společně s tim nočním pocuravanim. Ale dojit z domova k autu, to bylo něco hrozného.

Dana (So, 11. 1. 2020 - 14:01)

Co bylo hrozného na cestě z domova k autu? Bylo hodně vidět, co máš mezi nohama? Bála ses, že tě někdo uvidí?

Kluk (St, 8. 1. 2020 - 17:01)

12 let ale za dva týdny mi bude 13 let a zatím mne pleny nevadí jsem rád že je vůbec mám.

Kluk (So, 4. 1. 2020 - 17:01)

Včera jsem poprvé od mami dostal pleny na cestu prý to někde vycetla prý větším dětem se na cestu dávají plenky. Pleny normálně nosím je na noční spaní já se občas pomocuji tak mi dává vždy 3 látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče a řek jsem jí až my sežene i bodyčko pro větší děti ona my pleny občas v noci spadnou a je pak pocurana postel ale i já. A koukám že mne už volá abych zalehnul na postel že mi dá už pleny a gum kalhotky bavlněné punčocháče a ještě něco jiného 6 jednorázových plen bude mne dávat k sousedce jelikož mamka jde s přítelem nikam pryč. A koukám že na punčocháče našila sle aby mi plenky už nepadaly tak sousedka zvoní a mamka říkala tady ho máš už je v plenkách se vším všudy a na noc ti tady dám 6 jednorázových plen pro něj kdyby jsme se zdrželi nikde a ona řekla že mi je nemusí dávat že používají dětské látkové pleny. Tak jsem u sousedky ona my sundala punčocháče a dala my bodyčko a nechala mne už v plenkách prý obě potřeby mohu udělat že mne pak prebali ona má miminko malé a já jsem normálně batole večer my k večeru udělá také Sunar do kojenecké láhve a prý na noc dostanu i dudlík na dumlani doma když jsem tak nepoužívám ani dudlík a kojeneckou lahev a tady u ní budu používat jak láhev tak i dudlík a teď jsem se zeptal jestli mi ty jejich plínky vůbec budou a ona neboj budou ti mám jak 70 X 70 tak i 80 X 80 a ještě se chci zeptat ale na posled kolik dostanu plenek na noc. Počkej já ti dám asi dudlík a bude já na tvoje otázky nejsem zvědavá
. Tady máš nový dudlík a muzez si dudlat. Stejně se na tvoje plenky teď kouknu protože cítím že se nikdo pokadil buď ty nebo malej kouknu se na oba dva tak si lehni rozepnu ti bodyčko a gum kalhotky a koukám že jsi se pokadil a pocural ty tak tě otru vlhcenymi ubrousky tak a lež já jdu pro čisté látkové pleny a masticku a pudr tak jsem tady s plenkami nejdříve tě namazu a pak zapudruji a pak ti dám 4 látkové pleny a gum kalhotky plus i svrchní kalhotky a bodyčko a na večer si muzez vybrat buď overal nebo zavinovačku spíš budu chtít do uzliku do zavinovačky ale jelikož si větší batole tak použiji velké prostěradlo abych tě mohla ovazat

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 14:01)

Kolik máš let?

David (So, 4. 1. 2020 - 16:01)

Ahoj s kamarády jsme založili discord server na kterém sdružujeme mladé lidi náš nejmladší člen má 9 let budu rád pokud přijdete a můžeme pokecat ostatně i platí čím mladší tím lepší a lidé si svami budou více psát takže pokud vám je třeba jen 10 nebojte se přijít budeme jedině rádi https://discord.gg/AjjKB3p

Jana (Ne, 29. 12. 2019 - 19:12)

Úplně v pohodě ráno byli oba dva jak pokadeny tak i pocurany nejdříve jsem umyla jednoho a rovnou v koupelně prebalila na upraveném pebalovacim stole dostal vše čisté a byl úplně v pohodě pak jsem ho odnesla do pokoje a na řadu jsem vzala druhého sundala jsem bodyčko punčocháče gumové kalhotky a špinavé plenky stoupla jsem ho do vany. a začala jsem ho mýt od vykalu apod. Pak dostal vše čisté a byl spokojen a pak jsem ho také odnesla do postýlky a šla jsem jim udělat snídani když jsem snídani měla hotovou tak jsem je zavolala ať přijdou ke stolu to jediné můžou jít sami byly připraveny dvě misky s krupicnou kaši s ovocem. Jenom nemám dětské židličky tak ty klasické usednuli dala jsem jim brindaky a chtěli sami jíst a pak přišel přítel že mi pomůže je nakrmit. Pak dostali Sunar v kojenecké láhve a šli si hrát a jeho máma toho kluka si vyzvedla dnes večer a řekla jsem ji kdykoliv může zavolat když bude potřebovat hlídání a dostal od nás balík s plenkami plus to co měl od nás půjčené tak jsme mu darovali paní jsi akorát přinesla pro něj zimní kombinézu a vyrazili k domovu.

Jana j (Ne, 29. 12. 2019 - 08:12)

Tak jak dopadla u Vás noc? Já taky dávám klukům pleny. U nás to začalo tak, že jsem mladšího přistihla doma v plence. Přiznal se, že je chtěl vyzkoušet. Tak jsem zavedla pravidla které musel dodržovat. O pár dní později mě zavolal můj ex manžel, že nachytal kluka v plence a posílá miho domů. My máme kluky ve střídavě péči, ale u něho oba být nesmějí. Když přijel, tak též jsem mu řekla pravidla a on souhlasil. Pleny dostávají bavlněné a přesně jednorázovou typu abdl. Mají na sobě potisky. Pleny si nesmí samozřejmě samý sundat. Můžou jen nahlásit, že se pokadili jinak nic. Na ven mají pleny, body, dětské punčocháče a overal. Vždy přijdou pěkně mokrý a někdy i pokaděný. Tak je hned přebalím a pak už si jen hrajou. Ráno po když se vzbudí tak jim dám každému láhev z kaši. Dnes už ji snědli a chvilku ještě leží. A už volá starší, že se pokadil. Tak já na to, že už půjdu je přebalit. Ještě chvilku mami, já začínám taky kadit, volá mladší. Půjdu za chvilku je přebalit. Mladší mezitím dokadí a já je přebalím. Dopoledne budou koukat na pohádky, takže dostanou silnější pleny. Nevadí mi starat se o ně jako o batolata. Kluci se od té doby neperou. Naopak se k sobě chovají, jako když byly malí.

Jana (So, 28. 12. 2019 - 21:12)

Teď jsem Jirku musela celého vysvlect do naha abych ho mohla celého umýt byl tak pomoceny a pokadeny že to proteklo skrz gumové kalhotky do punčocháču tak už dostal jenom 4 látkové pleny s gum kalhotky a bodyčko s dlouhým rukávem a to samé jsem udela i Honzovi ten byl jen pocurany tak také dostal 4 látkové pleny s gum kalhotky a bodyčko s dlouhým rukávem a už oba spí náš v dětské postýlce a kamarád na posteli můj syn tu dětskou postýlku má upravenou aby se tam vešlo větší dítě jako je on. Teď jsem si všimla jak oba dudlík.

Jana (So, 28. 12. 2019 - 18:12)

Mě ještě ne musím nejdříve prebalit syna do čistého do suchých plenek jelikož leží v posteli a masturbuje když to takto vždycky dělá tak mu dávám 6 látkových plen aby to nešlo udělat a gum kalhotky na zámek aby si pleny nemohl sundat a punčocháče se slemi dostane mohu doporučit jako trest třeba i když dítě zlobí ta 7 až 14 dní i více nosí takový zábal plen a po prdeli a teď si ho jdu vyhonit synovy jsem dala pleny tak jdu z manželem na to a krásně si užijeme. Synovi musím dát ještě dudlík s gumičkou aby ho neplival s pusy. A když si ho sundá tak lehce privazuji ruce k posteli a tím musí čekat až se s mužem pomilujem a pak přijde naradu koj láhev s kaši a na noc ze sunarem s troškou projimadla protože říkal že už se dva dni nevysral tak to plena bude ráno pořádně naducana s hovnama a chcankama ale když mu budu dávat kaši tak mu musím dát ještě brindak aby se to prasátko zase nepobrindalo kojeneckou lahev s kaši mu vždy držím a zavelim sat on ten dudlík na lahvi je trochu širší na kaši má plastovou lahev a na Sunar skleněnou od značky simax měl obě skleněné ale on si jí rozbil. A co byste řekli že mu přines Ježíšek 8 balíku jednorázových plen plus gumové kalhotky a punčocháče chtěl se chovat jako mimino tak to má se vším všudy a dvoje boty chtěl jiné značky ale bohužel přinesl prestige jedny bilo zelené neon 36 a druhé bilocervene 35 a pak pravil že není malé dítě aby nosil českou značku prestige dětské ale mi jsme mu řekli pravý opak že malé dítě je když chce nosit plenky a gum kalhotky bavlněné punčocháče atd. Odplenkoval se ve 4 letech a chtěl zase pleny v 10 letech a má je do dnešního dne ale už mu je 13 let takže to znamená že ho prebaluji 3 roky už on to chtěl vše nosit tak to je podle mých pravidel pleny si nesmí sám sundat a ani davati jinou zrovna když byl dnes venku tak měl jednorázové pleny gum kalhotky bavlněné punčocháče a kombinézu takto mohl ji ven s kámošem jinak bez plinecek bych ho nepustila nikam za tři hodiny přišel ze je celý pocurany a pokadeny a já mu řekla ať si lehne na zem na přebalovací podložku sundala jsem mu kombinézu a punčocháče s gum kalhotky a pak zaspinenou plenu a otrela vlhcenymi ubrousky ale musela jsem použil i mokrou látkovou plenku abych ho pořádně otrela a on mi pak řekl že čistou plenu nechce že ostatní se mu posmivaji že to prestu kombinézu je vidět a že na chodbě čeká kámoš tak jsem mu řekla že mu jdu otevřít a pustila jsem ho do bytu a pak ten kámoš koukal ze on leží na zemi na přebalovací podložce a ptal se proč musí nosit plenky a já mu odpověděla že je chtěl nosit tak jsem mu vyhověla a dávám mu je nikdy i za trest že masturbuje tak právě ty pleny tak teď musíš počkat až mu dám čisté a mohu jse dívat jak mu je dáváte muzez klidně. Tak jsem zvolila dvě látkové pleny plus jednorázovku pak jsem ho nadzvedla pod koleny a dala pod něj pleny a prelnula mezi nohami stáhla jsem mu tričko dolů a pak dala zpět gum kalhotky a bavlněné punčocháče a oblékla zpět kombinézu a chlapi můžete zase vyrazit a on prohlásil že už bude doma tak jsem mu sundala boty a vysvlekla s kombinézy a byl jen v tričku a punčocháčich a pak jsem se ho zeptala jestli nemá hlad a on že jó mám hlad tak jsem mu přinesla kojeneckou lahev se sunarem a pak jsem prohlásila jen že srandy může jít další kdo chce na prebaleni. A tak jsem synovi dala ten Sunar. A jeho kamarád odpověděl mohu se zeptat jestli bych nemohl také dostat ten samý zábal jako váš syn ano muzez klidně tak se vysvlec do naha já mám taky punčocháče ale podnimi mám trenky ty pravé musíš dát pryč tak až se vysvleknes tak půjdeš tam vedle do dětského pokoje volám na syna Honzo pusť kamaráda na postel a dej pod něj přebalovací podložku ano mamko dám syn se divil že kámoš je u něj v pokoji a že je úplně nahý kámoš už tě volá už jdu s masti a pudem to jediné mám v koupelně s pár plenkami když ho prebaluji v koupelně ale většinou v pokoji a nebo na zemi. Takže Jirko dám ti dvě látkové pleny a jednorázovku souhlasím pak bavlněné dětské punčocháče a bodyčko ano souhlasím se vším všudy a syn mi říká jestli dostane taky bodyčko neboj dostaneš ale musíš chvilku počkat až dobalim tvého kámoše a mami uděláš nám obou Sunar do láhve kojenecké udělám ale musíte hold počkat tak honziku pojď sem a sáhla jsem po dudlíku a rovnou jsem mu ho musela dát furt něco chtěl tak otevři pusu a dudlej si dudlík a tomu co ležel ten ho dostal také? Pak volala ta paní toho kluka že by měl už jíti domů ale já si to vzala ten telefon a řekla že její syn je u nás ona mého syna zná moc dobře tak jsem ji vysvětlila že její syn bude muset být u nás přes noc ze s mim synem byli venku a že její syn byl nijaky celý mokrý a že jeho prádlo je v pračce tak by musel jíti nahý jedině a ona odpověděla že stejně chtěla nikoho na hlídání že jde s přítelem nikam na ve u či do kina. Ale pak odpověděla že se syn občas pocura nebo i pokadi a občas právě dostane pleny i na venek ale i na večerní spani a já řekla nebojte je v suchu můj syn taky nosí pleny tak už je má mockrát vám děkuji za hlídání a že jste ho prebalila do čistého a že má radši i pleny na sobě. Víte oni mi došly před vánoci jednorázové pleny a on látkové pleny nechce nosit. Tak já jsem jí vyvedla z omylu u mne má pleny 2 látkové a jednorázovku a gumovimi kalhotky a dětské bavlněné punčocháče a pak bodyčko tak můžete se potom stavit jestli už kluci nebudou spát třeba já jim stejně kolem 22 hodiny budu kontrolovat pleny.

.

J (Pá, 27. 12. 2019 - 08:12)

Jana,už jsi si vyhonil?

Robin (Pá, 27. 12. 2019 - 00:12)

Včera ráno mi můj 13 letý syn řekl, že by chtěl nosit plínky. Což mně pochopitelně zarazilo. A k tomu dodal, že si sám koupil jedno balení DryNites. Odešel do pokoje a přišel pouze v plínce a triků. Celý den do nich dělal všechnu potřebu a chtěl abych mu koupil další (nejlépe ty, které mají i lepítka po stranách). Na otázku kde k tomu přišel, mi odpověděl, že v Americe nosí plínky hodně dětí jako on plínky a je mu se to líbí. Koupil jsme mu další tři balení DryNites. Měl bych mu prostě koupit další a nechat ho nebo mu to zakázat?

Jana j (Pá, 27. 12. 2019 - 07:12)

Pokud mu je zakážete, tak si je stejně koupi sám. Klidně mu vyhovte. Kupte, ale pleny na lepitka a udělejte pravidla která bude dodržovat. Když je chce, tak prosím, ale vše co k tomu náleží. Starejte se o něho jak o batole. Pleny stále bez ohledu kam se jde. Potřeba pouze do nich. Kupte mu lahve pro kojence a přikrmujte ho z nich. Pokud bude protestovat, tak mu řekněte, že buď vše a nebo nic. Tedy i žádné pleny.

T (St, 25. 12. 2019 - 17:12)

Tak jsme u tety v Polsku když jsme tam přijeli tak vše bylo ok pak tě tety dva synové zjistili že nosím plenky chvilku byl posměch že já jsem batole ale pak je to přešlo když zjistili že na noc dostanou také pleny a bylo po smíchu.

T (Út, 24. 12. 2019 - 13:12)

Včera jsme jeli pryč mamka malý bráška a já vlakem máma dávala plenky braskovy a já jsem koukal jak ho prebaluje a pak to nastalo mamka se zeptala mne copak bys chtěl a já řekl mami blbě se mi to říká ale chtěl bych také pleny mne je 13 let a malymu braskovy je 3 roky mamka se chvilku rozmyslela a pak pravila ok dám ti co chceš tak běž do pokoje ale sebou si vem podložku s vysvlect do naha lež na podložce přijdu nejdřív s ziletkou a oholim ti nohy a hlavně mezi nohama abys byl krásné batole hladký zkusím ti dát nejdříve jednorázové pleny a když ti nebudou tak látkové pleny a bude to podle mich pravidel budeš poslouchat tak mamka mne oholila a dala mne kombinaci plenek jednorázové plus látkové pleny a punčocháče dětské ale s poloviční kombinezou v pase to má široký úplet tak mne jednoduše může prebalovat a prý abych moc nekomunikoval tak jsem dostal i dudlík od malého brasky a řekla mi že budu dostávat i plenky u tety. Teď už dlouho nic nenapíšu jelikož batole mobil nepoužívá.

P (Po, 23. 12. 2019 - 10:12)

Jenom ste si popletly tema. Tady to puvodně nebylo o dementech ani fetiši ale o cestování .

Marta (Po, 23. 12. 2019 - 08:12)

Včera jsem synovi dala na noc 4 látkové pleny musela jsem mu je dát včera ráno byl pomoceny tak ho prebaluji dnes ráno byla suchá tak jsem mu ji nechala on říkal že je má suché že by jic chtěl sundat a já mu říkám že je budeš mít i přes den a přidám mu ještě punčocháče ale se slemi aby pleny nepadaly. A on se mi ptal jestli ho pak prebalim když se pokadi či pocura odpoledne jedeme pryč tak mu dám jedno rázové plenky s kombinací látkových ale s punčocháči a tepláky a on je postižený je na invalidním vozíku možná bude bez teplaku máme fusak tak bude mít jen punčocháče s plenkami a teď mi říká že bude chtít tepláky ale s vyšším pásem že to vypadá poloviční kombinéza ale stejně bude mít fusak nechám ho bez bot ale botky. Máme sebou on se snaží chodit tak ho držím a z vozíku má chodítko stejné nosí je dětské prestige kotníkové bud to barevné nebo nízké dennimky.

Jana (St, 18. 12. 2019 - 09:12)

Třeba Jeník 10 letech může být i nemocný může být i autista těmto dětem se plenky normálně dávají ale plně s tím souhlasím že ho mamka musí prebalit když se sám neprebali a že má bodyčko a punčocháče tak bodyčko a punčocháče plinku drží tam kde má a jeho mamka nechce aby mu plenky nespadly. Tak je má zafixovane. Mému synovi a dceři dávám také plenky jak na doma tak i na cestu ani on ale i dcera nemají s tímto žádný problém se pocurat či pokadit do plenek oni mají i gumové kalhotky a bodycka když jsou doma ale i s punčocháči. A navenek dávám pampersky dceři je 8 a synovi 11 let. Ono to bylo takto dcera používala látkové pleny pouze na noc ona se v noci pomocovala. A syn je automaticky chtěl také tak je má. Chtěl je tak jsem mu je hold dala ale se vším všudy. Rozmlouvala jsem mu je dát ale nedal se pořád je chtěl dávala jsem mu jen gumovou podložku do postele plus inko podložku on právě občas totiž masturbuje tak veškerá moc i semeno natece do podložky ale se i s toho pocural. Tak jednoho dne jsem mu dala 4 látkové pleny plus co k tomu patří pak to zkoušel přes pleny ale nešlo mu to a při každém prebaleni vždy toho využije když je nahý když přijdu s čistou namocenou plinkou abych ho otrela pak dostane čisté plenky s gum kalhotky a bodyckem a bavlněné punčocháče a ty vytáhnu co nejvíce co to jde jsou pleny trochu vydet ale doma to nikomu nevadí. A když jse jde ven tak mají jaké koliv plenky na lepitka jednorázové přes ně gumové kalhotky a punčocháče a zimní kombinézu takto mají jak syn tak i dcera. Zimní kombinézu jsem na syna nemohla sehnat ale pak jsem ji sehnala v krámku pro kojence a má dvě.

Jeník 10 (So, 14. 12. 2019 - 10:12)

Já osobně si plínky umím přehodit také sám ale když jsem doma tak mám látkové pleny a když jsem pokaden i pomoceny tak mi mamka pomůže v tom že mne rovnou prebali do čistých plenek a že mám většinu času jak plenky a punčocháče není na škodu ještě to žádnému dítěti neublížilo tak ani mne to neublíží a o bodyčko si řeknu sám přes punčocháče tak si pleny moc sám nevimenim sám tak mne vše musí sundat takzvaně mne vždy musí prebalit jako batole ležím v posteli sundá bodyčko punčocháče mi dá pod kolena dolů rozepne gumové kalhotky a sundá i špinavé pleny utře vlhcenimy ubrousky pak mne namaze masti proti opruzeninam a ještě zasype pudrem a pak už dostávám čisté látkové pleny zpět akorát mne teď prebaluje jsem si všiml že punčocháče my dávat už nebude a dává my gumové kalhotky a na ně svrchní kalhotky a pak bodyčko přes ten velký zábal a říká že mne zkusí zabalit do zavinovačky. Stejně říká že mne nakrmi k obědu tak tu zavinovacku budu mít na zkoušku a když se budu cítit dobře tak ji budu muset nosit i na spaní odpolední tak i večerní. A když my dala 4 látkové pleny tak jí říkám že jsem pocurany a ona že mne prebali až odpoledne já si myslím že to udělala ta zavinovacka jak mne stáhla tak jsem to nevidrzel a pustil moc tak odpoledne ji řeknu že to chci bez zavinovačky že budu chtít radši ty punčocháče s bodyčkem.

Lila (So, 14. 12. 2019 - 10:12)

A už jsis ho vyhonil,chlapečku? Vidím, že do důchodu už máš jen pár chvil.

Reklama

Přidat komentář