Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Návštěvník (Ne, 5. 1. 2020 - 15:01)

víte je mi 13 teď už ne ale kdysi jsem se posral přímo na zem jenomže pravě na plovoučku a ona se nadzvedla

Návštěvník (Ne, 5. 1. 2020 - 15:01)

víte je mi 13 teď už ne ale kdysi jsem se posral přímo na zem jenomže pravě na plovoučku a ona se nadzvedla

Scatter (Ne, 5. 1. 2020 - 10:01)

Jsi úžasná Dito i ty Jitko, doufam že jste se POŘÁDNĚ zesraly lásky moje :)

Tomáš (So, 4. 1. 2020 - 06:01)

Je to krásné odreagování cítit hovno přilepené na zadku. Už od puberty to provozuji pravidelně, a nic mě neuspokojí tak, jako právě toto. Dal bych vše za možnost navléci si na sebe pokakané kalhotky nebo ještě lépe legíny od nějaké holky, slečny, ženy. . Jejich hovno bych si priplácl na svou prdel a chodil v tom třeba celý den. Cítit jejich vůni je pro mě extází. Pokud tady existuje duše, která by to pro mne pravidelně vyráběla, zkusme se pobavit o možnostech. Já zajištěný pohodář 39 let.

Dita (Pá, 3. 1. 2020 - 22:01)

Už to nevydržím, poseru se.

Pavel (Pá, 3. 1. 2020 - 01:01)

oprava : kluk s holčičim Nickem ;)

Pavel (Pá, 3. 1. 2020 - 01:01)

Ahoj .. jak začít,,, našel jsem si tuto diskuzi po google a něco si početl... chci se zeptat na dvě věci a to vysoce seriozně... bez sexualit..... za 1. odkaz na to privatni forum kde přispívá zdejší kikina...a za druhé , hodně mě po mé ex manželce rajcuje počuravaci holky, holka která se počůrá do džínek kalhotek do postele v noci venku apod... Takovoou totiž hledám a už nějakou chvíli..... Chtěl bych s takovou holkou bejt sktriktní kamoš bez sexů a podobně ale uživat si ty hrátky .... Třeba se tu taková najde.Předem řikam libi se mi jen čurani kakani ne..ale na to forum juknout chci ze zajimavosti... ale jak řikam striktně seriozně.... jsem dost vzdělaný a pokud mi napiše chlap s klučičim nickem tak to poznam ;) TAKŽE pro něj stráta času....... Díky

Prdný (Čt, 2. 1. 2020 - 23:01)

Když jsem šel na Silvestra z hospody tak jsem se vykálel a vyčural do kalhot. Doma jsem si jen sundal boty a bundu a šel jsem spát v tom co jsem měl na sobě. K ránu se mi zase chtělo čurat ale nechtělo se mi vstávat tak jsem se ještě počural v posteli.

Denisa (Čt, 2. 1. 2020 - 21:01)

Natvrdo do oblečení je to nejlepší plenka je pro mimina a nemohoucí

Nikča (St, 1. 1. 2020 - 15:01)

Dobře, udělám to doma

Denisa (St, 1. 1. 2020 - 15:01)

Venku bych to na poprvý radši nezkoušela můžeš potkat někoho známýho a bude to trapas jako u mě když sem se pokadila venku a potkala kámošku navíc máš zimu a nemůžeš se venku umejt takže musíš přijít pokaděná domů a jestli bydlíš v bytě s rodiči tak ti na to přijdou páč ten smrad tě prozradí já bych počkala na vhodnou příležitost až budeš sama doma to je bez rizika a můžeš to prubnout bez strachu že tě někdo odhalí

Nikča (St, 1. 1. 2020 - 15:01)

Plenu nechci. Sklep a balkon nemám. Nechci hlavně aby o tom věděli rodiče. Napadlo mi venku. Co si mam vzit na sebe?

Návštěvník (Čt, 2. 1. 2020 - 20:01)

Tak navrhnu ti, že je dobré si vystlat kalhotky toaletním papírem. To je pocitově skoro stejné jako plena a dá se to (po kouskách) přirozeně spláchnout do záchoda. Proč nechceš plenu?

JItka (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Seru a zeseru se

Nikča (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

Ale aby to vidělo co nejmíň lidí. A jak vůbecna to

pavel (St, 1. 1. 2020 - 14:01)

V noci na balkon , nebo do sklepa , ale já to poprvý udělal přímo v autobuse , už jsem měl na sobě plenu , tak nebylo nic vidět , cítit ano , ale na mě se neobracely , bylo tam několik důchodců , jo a měl jsem skoro hned orgasmus , od té doby nosím pleny skoro pořád .

pavel (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Tak , po bezvadném Silvestru bezvadně uvolnil a nad ránem TO na mě přišlo , ani jsem nemusel moc tlačit , šlo to skoro samo , bezva nový rok . Mějte se fajn .

Nikča (St, 1. 1. 2020 - 12:01)

Taky bych se chtěla posrat chci to dlouo vyskoušet ale nevím kdy,kde,jak. Poradíte mi?

pavel (St, 1. 1. 2020 - 13:01)

Nikčo , můžeš úúúplně všude , kde tě to napadne .

Scatter (St, 1. 1. 2020 - 11:01)

Terezko další co mi udělala radost, hlavně se těším co napíše Pavla, jak si užila zesraný Silvestr jsem neuvěřitelně nadržený, moje milovaná Kiki mi poslala nejkrásnější Novoroční přání s pěknou nadílkou a odsoudila mě tím k zběsilé onanii :)

Reklama

Přidat komentář