Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Návštěvník (Čt, 13. 2. 2020 - 18:02)

Kiki, ty moc dobře víš, že je to dívka mých snů z mého oblíbeného videoklipu, v těch bílých, pak už ne tak bílých, pořádně napěchovaných kalhotkách! To je múza všech múz, dokonalá. Jinak Renča je taky užasná dívka, ona se pokakává pro svého přítele a líbí s ejí to! proboha, co může být víc a co může kluk víc chtít? :) Ale poslední dobou už si tu dlouho nenapsala nějaký nový zážitek Kiki, chci pořádný rajcovní popis toho jak překrásně se pokakáš! A klidně mi mužeš napsat i na mail, budu se těšit má čokoládová krásko :-*

Nikola (So, 8. 2. 2020 - 18:02)

To co tu píšete zní úletově, ale já nevím. V tolika vrstvách oblečení bych si připadala uvězněná. Já radši tak ty klasický tři vrstvy. Max co jsem na sobě měla byla kombinace : Kalhotky normálního běžnýho střihu, přes ně takový ty kalhotky s vysokým pasem, silonky, legíny a džíny. Pravda je, že když se totálně zeseru jako minulý víkend, tak to prosákne prakticky hned, ale tak já v tom nepotřebuji být tak dlouho. Stačí mi tak dvě, tři hodiny pořádně se zřídím a užiju si to i tak bohatě, ale rozjíždíte tu zajímavý úlety :)

Scatter (So, 8. 2. 2020 - 08:02)

Pavlo, ze srdce tě prosím, aby si přece jen nám napsala ten průběh. Je jedno jak bude dlouhý, důležité je pro mě že se u toho udělám jako ďábel.

Scatter (So, 8. 2. 2020 - 08:02)

Svět se na nás mračí, když holky netlačí, když však krásně kakají, hvězdy z nebe padají.

Scatter (So, 8. 2. 2020 - 08:02)

Pavlo, miluji tě!

Kristýna (Čt, 6. 2. 2020 - 12:02)

Už jsem to provedla. Spokojeni? Dnes už se cítím o něco líp, a dostala jsem chuť se konečně osprchovat. Ráno se mi navíc chtělo docela dost kadit, protože mám teď nějaký rozhozený režim a byla jsem naposledy v pondělí. Zadržovala jsem to, než máma odešla do práce a ségra do školy. Nechtěla jsem radši dneska špinit další oblečení, protože nemám možnost ho tajně vyprat. Tak jsem si vzala jedny obnošený kalhotky a silonky, jak mi poradila Kikina, a to už jsem měla co dělat, abych to vydržela. Se staženými půlkami jsem došla do koupelny, a tam jsem to pustila, tentokrát vestoje. Byla to teda fakt nálož, až jsem se bála, že ty kalhotky a silonky rupnou. Zůstala jsem v těch pokaděných kalhotkách asi deset minut, ale musím se přiznat, že z toho zápachu se mi pak začalo dělat blbě. Smrděla jsem fakt neskutečně, až mi to bylo nepříjemný, i když musím uznat, že mít ty totálně narvaný spoďáry na zadku je fakt specifický a ač se to trochu stydím i příjemný pocit. Konzistence byla tak napůl, napřed šlo ven pevné, pak řidčí a ve finále tam byl i trochu průjem. I za těch deset minut jsem se zvládla docela zdělat, a tak ta očista nic moc a po ní ještě hodně důkladný větrání. Kalhotky i silonky už jsem vyhodila, tak snad už nikde není nic cítit, a ségra až přijde ze školy nic nepozná. Teď musím domarodit a snad se stihnu uzdravit, tak abych už v tu středu byla ok, a pak snad půjde provést, to co jsem tu avizovala, tak se tu zatím všichni mějte fajn.

Kikina (Čt, 6. 2. 2020 - 13:02)

Kristýnko z těch řečí tady si nic nedělej. Já chápu že tvoje mamča a ségra na to v žádném případě nesmí přijít a tak jak už jsem ti psala je důležité důkladně plánovat. Tak dneska se ti to povedlo. No ten smradek to je ten faktor na který jsem tě upozornila já i Jitka a přes to se holt každá pokakanda musí přenést. Já to beru tak že k tomu patří bez něj by to nebylo ono a ani by mě to nebavilo ale každý to má nastavené jinak já jsem zvyklá čichat sama sebe a kdyby se mi to hnusilo tak bych nedělala to co dělám. Hlavní je jestli si dneska důkladně uklidila a zničila důkazy :0) přeji brzké uzdravení a snad ti to ten příští týden vyjde. Když se pokakáš ve venkovním prostředí tak to tak cítit nebude a v tmavých kalhotách si toho nikdo nevšimne ale počítej s tím že jak zapadnes domů tak už by jsi měla hrát připravené divadlo protože v uzavřeném prostoru ten smradek tvou mamču praští do nosu takovým způsobem že nebude mít smysl zapírat. A možná že nebudeš muset ani nic hrát. Aspoň teda já jsem se v pubertě pokakaná před mamčou styděla docela dost. Měla jsem taky předem připravené divadlo ale jak došlo k jeho realizaci tak jsem poněkud vypadla z role. No uvidíš sama pokud do toho chceš opravdu jít tak mi nezbývá než ti popřát hodně štěstí :0)

Kristýna (Pá, 7. 2. 2020 - 10:02)

Neboj Kiki, uklidila jsem důkladně. Ségra, když přišla ze školy, tak se akorát ptala, jestli jsem se sprchovala, tak jsem jí odpověděla, že když jsem se potila tři dny v horečkách, tak je snad normální se vysprchovat. Už se těším až zítra odjede a budu od ní mít na týden pokoj. Jestli budu ve středu ok a budu moci ve čtvrtek nebo v pátek ven, tak to provedu. Bojím se toho, ale zároveň mě to láká. Pak napíšu.

Naty (Čt, 6. 2. 2020 - 09:02)

Kakam v plince

Luci (Čt, 6. 2. 2020 - 07:02)

Kecy

Kaka (Čt, 6. 2. 2020 - 07:02)

jóóó?

Tut (Čt, 6. 2. 2020 - 07:02)

Seru

Posralson (Čt, 6. 2. 2020 - 06:02)

Jááááá taky

Antonio Seruti (Čt, 6. 2. 2020 - 00:02)

Serruuu

Kristýna (Út, 4. 2. 2020 - 11:02)

Díky všem za vaše tipy a rady. Já jsem teď marod, skolila mě nějaká chřipka. Už v neděli jsem se nějak necítila, a včera ráno mi bylo totálně blbě. Takže místo do školy, jsem zamířila rovnou k doktorce. Jsem teď sama doma, a tak mě i napadlo zkusit se zase tajně pokadit, ale po tom se budu muset sprchovat, a na to se teď necítím. Včerejší den jsem prakticky prospala, dnes je mi o něco líp, ale pořád nic moc. Dostala jsem antibiotika na deset dní. Příští středu jdu na kontrolu, tak snad se stihnu dát dohromady včas, abych mohla provést tu ostudu před mámou. Ségra bude právě příští týden na tom lyžáku, tak uvidím. Tak já se jdu zatím kurýrovat, a možná ve čtvrtek nebo v pátek, když mi bude líp, tak něco spáchám.

Pozorovatel (St, 5. 2. 2020 - 11:02)

To je jak příběh na pokračování. Prostě to neokecávej a poser se.

pavel (St, 5. 2. 2020 - 14:02)

jo , to sedí jako moje zadnice v plence .

Návštěvník (Po, 3. 2. 2020 - 19:02)

Ja ještě nosím slipy lebo trenky jsou divný a naložím do nich a pleny též počůram se i pokadím no aco sice je to hanba ale co naložit do gatí je normalní né.

Scatter (Po, 3. 2. 2020 - 19:02)

Lepší srát do oblečení nebo rovnou do postele Denisko :) Dnes se mi poštěstilo, kamoška přijela velmi opilá a celá se vyválela v bahně jak největší špína jak byla na sračky, sice se neposrala, ale i tak to ve mě evokovalo příjemné pocity, dnes to bylo bláto, příště to třeba budou hovna, věřím, že se dočkám. Miluju holky-špíny.

Kikina (Ne, 2. 2. 2020 - 09:02)

Ahojky pokakánci a pokakandy :0) já jsem se právě vzbudila v pořádně plné plence. Ano čtete správně. Sice pořád platí že nejradši kakám v kalhotkách ale občas dostanu chuť se i počůrat navíc jsem včera trochu pila a tak jsem věděla že tahle eventualita hrozí a to je pak plínka lepší protože nechci mít mokro v postýlce a tak mám pro tyto případy balík dry nitesek pořád po ruce. K tomu co psala Nikola tak já abdl taky nejsem a jako velká holka to mám nejradši natvrdo do oblečení ale na plínce se mi líbí ta možnost vyčůrat se do ní a zůstat suchá i když je fakt že pokakání v ní je takové nijaké hlavně proto že se mi nedaří se zřídit tak jak to mám ráda. Můžu při tom dělat všechny ty úkony co obvykle jako ležet v tom sedět v tom masturbovat atd ale vždycky mě pak fascinuje jak málo zašpiněna potom jsem. Holt to je tím že ta plenka vlastně před tímhle chrání a je k tomu určená ale tak jednou za čas proč ne. A Kristýnko ty buď v pohodě prostě jsi to v danou chvíli tak cítila a tak jsi to udělala hlavně že to prošlo a když máš opravdu chuť zkusit tu cílenou ostudu tak proč ne. Každopádně pokud plánuješ průjmik někde na ulici tak kromě tmavých kalhot které jsou na zamaskování určitě velmi vhodné doporučuji si pod ně vzít ještě silonky protože pokud to budeš mít řídké a bude toho hodně tak to kalhotky nepoberou a po pár metrech to budeš mít až v botách a to by jsi asi nechtěla. Silonky ti podrží kakání na zadečku a zabrání jeho sjíždění dolů. Snad je tvoje mamča opravdu v pohodě a vezme to v klidu. Ta moje jak už jsem tu psala neměla pro moje občasné nehody moc pochopení a tak jsem to holt začala dělat tajně i když taky vím co je to mít málo soukromí a pak je holt potřeba pečlivě plánovat. Přeji mnoho zdaru! Kiki

Reklama

Přidat komentář