Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla (Po, 27. 1. 2020 - 12:01)

Je to jak píšeš. Když oba pracují, musí se domácí práce podělit. Jenže je třeba se na tom dohodnout,

Miluna (Po, 27. 1. 2020 - 12:01)

11:39 jenže je to na něj test abych věděla jestli když někam pujdu a klidně i na plný úvazek,jestli si doma budeme rovnocenní partneři.A vidim že ne! Bylo by to takhle jako to předvádí teď.Když bych přišla urvaná dýl než on tak on bude sedět jako malej spratek a čekat co mu dam pod nos,tak to bych si fakt pomohla.To bych mohla být rovnou sama.Proto ať je to takhle jak to je..11:43 jo je to muj smysl.Určitě líp než se někde dřít a pak druhou směnu doma jak sem psala když to vidim.A jaký naplnění? Co mi může naplnit třeba vybalování zboží nebo čumět za kasou a nechat tam na sebe pšíkat a kašlat a rozčilovat se tam s blbama,to je fakt naplnění.To si radši posedim v čekárně,dam si kafe z automatu,někde se projdu.

Lalla (Po, 27. 1. 2020 - 12:01)

Aha, takže ty pořád nechápeš, proč chodí lidé do práce, že to není jen kvůli penězům, ale třeba kvůli tomu, aby si člověk sám sebe vážil, aby netupnul z nicnedělání a aby si ho vážili i jiní. Aby nemusel lhát a stydět se , že je nemakačenko. Pokud se tedy srovnáváš s lidmi jako jsme my tady

Miluno (Po, 27. 1. 2020 - 11:01)

já tě skoro lituji. Jaký smysl má tvůj život, čím ho naplníš? Pro tebe je důležitý dobrý sex a jak to zařídit, aby jsi nemusela do práce. Čas trávíš v čekárně atd. To je opravdu smysl tvého života?

Miluno (Po, 27. 1. 2020 - 11:01)

Jo, když jsou oba v práci, to chápu. Jenže ty v práci nejsi!!!!!

Miluna (Po, 27. 1. 2020 - 11:01)

11:28 panebože je vidět že vůbec nic nechápeš!! Opakuju!! Když jsou oba v práci a jeden se vrátí dřív a postará se o jídlo a nákup on a příště se to zase obrátí,tomu říkáš vedení domácnosti?? Snad tam bydlí oba tak by se měli postarat oba ale když vidim že to s nim nefunguje tak to nebude fungovat ani semnou v práci.Myslela sem že by to mělo být ve vztahu jako u rodičů ale když to s nim nejde tak holt jeden musí převzít domácnost sám a druhej ať vydělává..11:07 chodim pracovat všude kde se dá.Teď v zimě je to sice těžší ale nádraží,vlak,chodby nějakýho domu,čekárny atd..

Miluno (Po, 27. 1. 2020 - 11:01)

ty nejsi služka a Sergej je co? Otrok? Maká v práci aby tě zabezpečil a ty bys po něm chtěla aby ještě vedl domácnost? Lžeš mu, podváděla jsi ho, jsi líná jako veš, jak dlouho myslíš, že ti to bude procházet?

a (Po, 27. 1. 2020 - 11:01)

kde teda chodíš "pracovat"? po městě?

Miluna (Po, 27. 1. 2020 - 11:01)

Mam to Fernando vymyšlený.Vim že je to blbý ale ještě blbější je přiznat jak sem na tom a pak čekat až mu rupne v kouli a všechno proti mě použije.Už mam s nim v tom trochu zkušenost a tak podle toho vim jak se chovat.Bianko to co píšeš právě dovolí jen křupani.Kača o manželovi nic nepsala jak funguje on takže nevíme nic.Ale znam urvaný ženský co to maji jak píšeš a chlap přijde lehne na gauč a má klid a ženská skáče dál a takovýho blba ze sebe nenecham nikdy udělat,nejsem služka.Vyrostla sem že si rodiče vzájemně pomáhali.Když máma přišla dýl z práce,táta už čekal s večeří nebo obráceně.Nebo jí vařili spolu.Uklízeli spolu.Nebo jeden uvařil druhý udělal nádobí.Se Sergejem tohle nefunguje a tak je to tu všechno na mě a tak nemam proč jít někam.Já sem si ho otestovala a když je doma on dřív a já teprve dojdu "z práce" dýl i o několik hodin,tak je vše pak na mě.NIKDY se nestane aby vstal a řekl sem tu dřív a ohřál třeba i ten blbej párek nebo udělal něco lehkýho třeba špagety a dal to on mě,prostě nic! Nebo aby sám nakoupil a ulehčil mi to nebo nádobí udělal,nikdy nic takovýho.On sedí a čeká co já vymyslim a nechá si to dát pod nos i když je doma jako dřív! A tohle mi pěkně provokuje a dalo mi to odpověď že nemá cenu abych se já nějak snažila když neumí fungovat doma.Jestli chci ten byt udržovat a vařit normální jídla tak ono je kolem toho pořád práce dost a tak to prostě beru takhle že je to jen moje práce tohle.Miu to já taky mluvim jak kdy,někdy taky moc ne.Na objetí sem ale zvyklejší než ty.Mio teď sem tak ráda jak tu sem sama,to ticho.Uplně bych měla odpor jít mezi lidi dneska.Už zase tak chci dny,být aspoň pár dní sama.Teď si připadam jako ty.

Mia 22 (Po, 27. 1. 2020 - 10:01)

Milu, tak se mnou by sis trn z paty nevytrhla. Já moc nemluvím. Jen chvilku splknu v obchodě a pak s kamarádkama na vycházce s pejskama, ale i tam spíš poslouchám. Po zbytek dne nemluvím, ani nemám s kým, jen občas telefonem s někým poklábosím. A na objímání nejsem vůbec zvyklá, u nás doma se to nepěstovalo. Když jsem byla v té PL a přijeli mladí a snacha mě objala, tak jsem zůstala jako solnej sloup a něvěděla, co dělat. Objímat jsem se dokázala jen s vnoučkama. Jsem divná a já to vím.

bianka (Po, 27. 1. 2020 - 06:01)

Miluno, to co vypisuješ dělají zaměstnané ženy běžně. Chodí do práce a pak nastupují druhou směnu doma. Večer padnou do postele a ráno znovu. Čteš co píše Káča?

bianka (Po, 27. 1. 2020 - 06:01)

Lež zatloukat lží?
Tohle není milosrdná lež. A provalí se to každopádně.

Fernando (Po, 27. 1. 2020 - 03:01)

Miluno, ale když jsi mu neřekla o práci pravdu, máš to aspoň nějak vymyšlený - nějakou verzi, kdyby se začal vyptávat podrobnějc - co mu říkat? Jako jaký to tam dneska bylo, jestli jsou lidi votravný, jak je přestávka na oběd / kouření, kde mají děti, kolik jich je z Písku nebo dojíždí a jak...stovky otázek...NEBEZPEČNÉ!

Miluna (Ne, 26. 1. 2020 - 23:01)

S prací to je pořád stejný,neuměla sem mu říct pravdu.Já kdybych řekla pravdu tak na oko by dělal že mu to nevadí ale jak by byla příležitost tak by si na mě vylil zlost a všechno by mi vyčetl.Stačí nechtít co chce on a pak by se ožral a jelo by to.Ale ozkoušela sem si ho a v domácnosti se nechová tak jak bych si přála takže na oplátku mě to netáhne nikam dělat.Nevidim tam jako u rodičů příklad že oba dělaji v domácnosti a oba pracujou.Ono je v domácnosti téměř všechno na mě tak to beru tak že je to místo práce.A jak teď vařim téměř denně.To znamená jít nakoupit,uvařit,udělat nádobí,k tomu ještě něco poklidit,zabýrá mi to denně skoro 5h a i to mi dokáže unavit a já nechci aby věděl že sem na tom takhle špatně a tak tu pravdu prostě nezná že mi unavuje už jen to..21:13 mě to zatim teď nejde mu dát něco najevo.My se v tom sexu pohádali a i když jsme to pak napravili,tak mě to přišlo asexuální celá ta hádka a od tý doby mi na něj přešla chuť a to on neví.Nevim jestli to teď večer bude chtít napravit ale já nic nechci a přeju si aby taky nic nechtěl.Zachoval se po jeho selhání špatně tak nic radši nechci.Přeji si aspoň pár dní být zase sama a mít klid.Ani mezi lidi nechci,nemam na nikoho náladu,neni mi dobře fyzicky.Dnes sem nevařila,zbylo nám od včera.

kdy jsi se myla??? (Ne, 26. 1. 2020 - 20:01)

leden 2020...……... Naše statistické oddělení vyhodnotilo poslední dva měsíce života naší hlavní protagonistky a musíme zkonstatovat, že u ní došlo na základě výměny nelegálních drog za drogy legální, k nadějnému posunu. Jituna známá svým salámismem, začala našim přispívajícím dámám, ba i pánům radit, jak zlepšit kvalitu jejich života. A vzala to zgruntu. Od hygieny. Zajímavé rady týkající se čištění zubů, sprchování, mytí nohou a té dole dokud nesmrdí a hlavně když se chce...by se jistě líbily známé ekologické aktivistce Grétě, která by zřejmě ocenila nepatrnou ekologickou stopu, kterou za sebou Jituna nechává. Stejně tak Jituna radí nepoužívat postele ale jen matrace, povlečení ale jen deku, občas zametat, prát když je dle Jitunina oka třeba....v tom vidíme další obrovské rezervy, které kdyby Jituna rozpracovala a inspirovala by místní Lilly, Sonny, Riu, Budwarku ale jistě i Pie, Adrianu, Kachu...mohla by Gretě pomoci spasit svět (naše redakce s experimentu už předem odmítá zúčastnit, jsme tady především mamánci nebo čerstvo ženatí a přestože nás nemytí a láká, tak by nám to neprošlo doma a hlavně v práci)......................................................................................................................................Jituna také rozsekla diskuzi na téma romantická láska. Motýlci lítali, srdíčka se tetelila, tváře růžověly...až Jituna vysvětlila, že se jednalo o obyčejné tlaky, tak klid..............Legální pilule, ketré nyní Jituna užívá ukončily ale její tlaky pro oné Pucině. Prý je nehezká vyžilá a uválená, což je i na Jitunu ve střízlivém stavu dost. To jsou mi věci

Miluna (Ne, 26. 1. 2020 - 20:01)

Jo Miu to říkal že unavenej byl ale zas nadruhou stranu to byl kolikrát a fungoval.Tohle bylo tak že on sám chtěl ale ten dole ho neposlouchal a on byl pak nasranej.Tak nevim proč se to chlapovi takhle stane.A je to jak píšeš Miu s těma Ad.asi to máme obě podobný.Mě už chybí i horko.Potřebuju se prohřát.Nepotřebuju tři týdny tropy ale dva tři dny na prohřátí by se hodily.Kdyby si tady teď Miu byla vedle mě nebo kdokoliv z diskuze koho mam ráda tak bych vás objímala a nechtěla se vás pustit a dělala bych zvuk na brečení ale nebrečela bych ale chtěla bych se vás držet.No a se Sergejem už tady teď sedíme ale nemam na něj chuť teď jako na chlapa potom fiasku:-( přitom třeba sex bych chtěla ale s nim na to nemam teď chuť.Tak nevim co dělat.Přitom si jinak teď i povídáme a nehádáme tak já nevim.Anonyme o válení on neví.

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 21:01)

Vař mu jídla s masem a kořením. Nabere sílu a bude dobře. Hlavně mu nedávej najevo, že tě to otrávilo. To by bylo sobecký. Sergej tvrdě maká, tak se o něj starej a dej mu najevo něhu.

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 21:01)

Co si mu vařila o víkendu?

Návštěvník (Ne, 26. 1. 2020 - 21:01)

On si myslí, že chodíš do práce???

Mia 22 (Ne, 26. 1. 2020 - 19:01)

Milu, to bude dobrý, vydrž. Ono i s AD je někdy ne moc dobře, ale musí se to překonat. Vem si to, že ti zmizely různý jiný potíže. Víš, že mě taky občas není hej. Počasí tomu taky hodně dává, mlhy a ten hnus okolo. Není třeba Sergej unavenej z práce?

Reklama

Přidat komentář