Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 16:01)

Miluno když už nechceš přispívat do společné domácnosti se Sergejem, mohla bys vydělávat na své děti, budou studovat a to stojí peníze. Už tak jim moc dlužíš, co myslíš?
Odpovíš?

Andrea (Po, 27. 1. 2020 - 14:01)

Bude mi 40,za pár

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 13:01)

Kolik ti je let Andreo jestli se mohu zeptat?

Andrea (Po, 27. 1. 2020 - 13:01)

Lallo,je fakt, že pro rodinu dělám vše ráda, já holt odpočívám aktivně, mě prostě baví i v práci a že tam tedy nesedim,oni ty naše děti nám to vracejí láskou a to nejsou tak šikovné jako Milci, musím se s nimi občas učit, mě prostě baví život

:) (Po, 27. 1. 2020 - 13:01)

A to já se Miluně nedivím.Udělala to chytře.Chlapa ozkoušela i schválně zapojila plán aby se vracela domu déle než on.A zjistila že pro ni neudělá nic tak ať aspoň vydělává:) A že si nějaký ženský nechají od chlapů kálet na hlavu a jedou jako psala Bianka to je jejich blbost.Miluna to vyřešila takhle a já se jí nedivím.

Andrea (Po, 27. 1. 2020 - 13:01)

Milu,ty tu práci a starání se o rodinu spíš bereš jako nutné zlo.Me to na rozdíl od tebe baví a těší,je to pro tebe asi nepochopitelné, navíc plat ti přináší určitou finanční volnost a nezávislost, děti mají příklad,jak to má v rodině chodit, já jsem většinou jen s dětmi, manžel má cestování po světě.Mam i zahradu,zavádíme, ač nemusím a těší mě, když to děti s chutí sezobou.Ver, že ty máš jednotvárný život,proto tě nic nebaví, pro tvé děti asi nejsi vzorem,to by ti mělo trošku vadit

Lalla (Po, 27. 1. 2020 - 13:01)

Ty mi Andreo, připomínáš mě v mladším provedení :) Spousta práce, možná i ambicioznost a obrovská láska k rodině, radost z domácnosti, , ze zahrady, radost z radosti našich milovaných..... My Milunu nepochopíme a je to dobře

hmm (Po, 27. 1. 2020 - 12:01)

nádraží,vlak,chodby nějakýho domu,čekárny atd......... mě nejdřív napadlo, že si tam vyděláváš sexem, ale pak jsi to vysvětlila. A co se týče lhaní - vánoční návštěva u rodičů bylo pro tebe varování, ale ve lži jedeš dál. Tak bude muset přijít něco ráznějšího, co s tebou trošku zatřese. Např. že na tebe něco praskne a Sergej bude koukat, koho že to živí, s kým to vlastně bydlí. Nepřeji ti nic špatného, to ne, ale ty jsi dost vyčůraná a myslíš, že všichni budou skákat podle tvého pískání. Možná už je Sergej načatej, kdoví

Miluna (Po, 27. 1. 2020 - 13:01)

To neni vyčůranost,jen prostě nejlíp jak to do sebe zapadá aby byl doma klid.Musim se snažit tak aby to neprasklo ale zároveň to zase nepřehánim.Nevim jak myslíš že je načatej.Kdybych opravdu přišla unavená a doma na mě čekala jen druhá směna tak k čemu by mi to všechno bylo.Já mam vzor v tátovi a když chlap neumí byt jako táta tak ať to je tak jak to je.Nepřijde mi že bych dělala něco špatnýho,je to spíš spravedlivost.

Miluna (Po, 27. 1. 2020 - 12:01)

Nechat ho bez jídla to sem udělala nedávno jeden den a pak koukala jak je protivnej s chutí vyvolávat hádky.Začne se měnit a já na tohle zas nemam nervy na tohle koukat a poslouchat tak se snažim aby tu jídlo bylo.Jo někdy ten nákup taky takhle uděláme ale běham pro pěčivo,pro maso a tak.Ještě se nestalo abych nemusela jít nakoupit třeba týden.Nejdu maximálně tak 4 dny.Já si ale toho nicnedělání naopak užívam.Sem ráda když nemusim nikam vstávat,znamená to pro mě o několik migrén míň.A ta domácnost když ji chci udržet zabere času dost takže to neni nicnedělání.Po pěti hodinách běhání kolem domácnosti taky padnu a přijdu si jak z práce.Lidi mi momentálně nechybí takže sem ráda že sem sama.Neznamená to že bych neměla v plánu jít nikam nikdy ale nechvátam na to.Teď ani nevíme jestli se tu nerozleze ten vir tak teď nemá cenu si něco plánovat.

Sany 11 (Po, 27. 1. 2020 - 17:01)

Milco a jak tech 5 hodin behani kolem domacnosti, zrejme kazdy den, vypada? Ja si troufnu rict, ze za 5 hodin bych byla schopna uklidit cely barak( celkem veliky), uvarit a jeste vyprat a povesit pradlo. Ale neuklizim kazdy den cely dum, vetsinou jen po kouskach. Krome kuchyne. Jeden den koupelny, chodby, schody, druhy den obyvak (74 metru ctv.), dalsi den pokoje. A zabere mi ten uklid tak v prumeru hodinu. Vareni i s pripravou take tak nejak. Takze ja potrebuju na domacnost max.2-3 hod. a to jen proto, ze mame barak jak krava a zatim tu nikoho na uklid nechci. Jsme tu ve dvou, tak se bordel moc nenadela. Okna se myji tak jednou za 2 mesice. Pokud tam mas obcas deti, jsou prece dost velke, aby se zapojily do prace(nadobi, apod.) A to jsem tedy o dost starsi nez ty a take mam zdrav. problemy, jako kazdy.

Lalla (Po, 27. 1. 2020 - 12:01)

OK, vzdávám se:)

:) (Po, 27. 1. 2020 - 18:01)

Lallo, přeci může do práce přijít ten vir :). Ale do barů nechodí, taj je to ok.

Miluna (Po, 27. 1. 2020 - 12:01)

Jo,vždyť je to jedno:-)

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 12:01)

už se stalo

Miluna (Po, 27. 1. 2020 - 12:01)

Já nejsem teď zcvoklá!

Miluna (Po, 27. 1. 2020 - 12:01)

To sem Lallo zkoušela se s nim domluvit ale nejde to.Radši řekne že vařit neumí ale to je jen lenost.Ohřát párky nebo něco jednoduchýho umí každej a myslim že on by uměl víc vzhledem k tomu jak mi občas rád do vaření kecá ale neudělá nic ale ví o co jde ,co s tim takže by uměl "kdyby chtěl" Ale jak sem psala nechává se obsloužit i když si myslí že sem makala taky což mi právě přijde hnusný a je to odrazující.Ne Lallo tu práci já takhle neumim brát jak píšeš.Muselo by se jednat o práci kde bych měla nějaký slovo ale být někde podřadná a ten nejnižší personál to prostě nejde tohle cítit co píšeš.Neumim to brát tak jako ty.

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 18:01)

On si myslí, že makáš a dává ti peníze? Holka zlatá, aby ses nedivila. Myslím, že tuto diskusi zná.

myslíš (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

jako Otova pomsta, že se na něj vyprdli?

Lalla (Po, 27. 1. 2020 - 12:01)

Neumíš to tak brát, ale naučila by ses mít radost z práce, dokázat svým rodičům, že za něco stojíš a dětem být vzorem, že pracovat se musí.. Já bych také chtěla být renomovanou fyzičkou a nemám na to,,,no a co, dělám co umím...co jsem neuměla to jsem se naučila...pořád dála dál. Skuhrání jak sama vidíš nic neřeší....Co se týká S., tak bych ho klidně nechala bez jídla, ono by to tak stejně dopadlo, kdybys třeba přišla v 20hod a neměl uvařeno ze včerejška. A taky nechápu, proč chodíš před každým vařením nakupovat. Stačí když spolu uděláte jednou za týden velký nákup a takové ty suché základní potraviny jako rýže, brambory cibule, těstoviny, mouku, koření cukr...to máte v zásobě na delší dobu. Musíš si ten život umět zorganizovat. Bez lhaní a studu se žije líp, věř mi. Milu, jestli nezačneš pracovat, tak ti bude pořád jen blbě z toho nicnedělání a jednou se na nějaké té chodbě zcvokneš sama ze sebe:(

Reklama

Přidat komentář