Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Po, 27. 1. 2020 - 23:01)

Ty vole tak ať to nechaji ty letadla a bude to v celem světě no.Asi když někde mam epicentrum nákazy ve velkym tak je nepouštim odlétat do světa??? Ze severní Koreje neuteče ani myš tak to mohli udělat i s Čínou ne prozatim když tam maji taky komouše a takovej problem.A tady nejde o léky!!! Oni si lítaji z nudy,čínský turisti.

Miluno, (Po, 27. 1. 2020 - 23:01)

ty stojíš tenhle stát statisíce ne-li miliony. Sama namakáš a budeš radit jiným???Dej si mokrej hadr na hlavu nebo se jdi proběhnout po paneláku

Miluna (Po, 27. 1. 2020 - 23:01)

Tak ty víš prd jestli beru léky tak si nedělej závěry kolik stojim.A to ani neni rada,ja nikomu neradim.Člověk by předpokládal že to je normální postup když je někde nákaza ve velkym že zastaví ze země možnost vycestovat aby zabránili šíření do světa,tak mi nepiš o mokrym hadru! Normální člověk má názor jako já.

Miluna (Po, 27. 1. 2020 - 22:01)

Jo tak jen si dělejte prdel z toho viru! Hlavně že už čekaji na výsledky u čtyr.Jo jasně někdo jako já pujde mezi další vir!! Bych řekla že mam i po barech jestli se tady něco rozleze!! A letadla si lítaji vesele dál!! Jenom prachy,prachy,místo aby se na leteckou dopravu teď vysrali tak s tim nikdo nic nedělá.Ekonomika na prvnim místě že! A Sergej to tu určitě nezná a já Otovi věřim.No a úklid a vaření a nákup mi teda zabírá 2-5h,jak kdy.Dělat v bytě je vždy co a záleží co vařim.Jo Andy máš pravdu mě to moc nebaví to starání o rodinu.Ne když všichni sedí a čekaji.Děti se mi taky nedaří zahnat.Rodina by mi bavila kdyby fungovali všichni ale něco je špatně a vše je jen na mě.Proto pak sem ráda sama i když jinak popovídala sem si dnes dobře se všema,s dětma i se Sergejem.Tak škoda že se neumí zapojit.

Miluno (Po, 27. 1. 2020 - 23:01)

a jak mají letadla lítat, smutně?

najednou (Po, 27. 1. 2020 - 23:01)

se bojíš viru. A HIV jsi se nebála a přes všechna upozornění šukala první ligu.

tak (Po, 27. 1. 2020 - 23:01)

si konečně můžeš se Sergejem promluvit o tvé práci : pracovat nemůžeš, páč bys mohla chytnout smrtelnou chřipku a to riskovat nebudeš ani náhodou. Radši se budeš držet doma, kdyby i třeba normální virózou onemocněly děti nebo Sergej, aby byl někdo připraven se o nemocné postarat. To bys zvládla, ne? A vůbec bys nelhala

jj (Po, 27. 1. 2020 - 23:01)

Miluna jako zdravotnice zachraňující život nakaženému obyvatelstvu

/// (Po, 27. 1. 2020 - 23:01)

A co je na tobě? Vždyť dětem platí všechno tvoji rodiče, protože jsi lenora. Jak vypadá to tvoje dělání v bytě? Co tam děláš?

Miluno, (Po, 27. 1. 2020 - 22:01)

ona ta ekonomika je potřeba třeba proto, aby pro nakažené rozhoďnožky jako jsi ty bylo za co vyrobit drahé léky, ty kravko

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 21:01)

Účetnictví by nezvládla a jiné věci, na které je základka málo.

hm (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

Ota je prdlej, jak mu švihne pořádně v kebuli tak ho tady navede.

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

ale lepší je ráno se zamuchlat do peřin, pak si zajít na kafe na nádraží a je to. Prostě ona dělat nebude. Jen si stěžovat a vymýšlet voloviny. A lhát, využívat, mít na háku, že děti potřebují na studia a budou hodně peněz ještě potřebovat.

Miluno (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

Miluno, to bys musela být ředitelka na nejvyšším postu, vlastně i ten ředitel je někomu podřízený a zodpovědný. Tak to funguje. Možná bys mohla podnikat, tam bys byla zodpovědná jen za sebe. Podnikej, starej se ukázat co umíš a vydělat na sebe a být tak nezávislá.

Sany11 (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

To uz tady taky bylo, radila jsem ji, at si napr. zaridi zivnost na uklid, o ty je vzdycky zajem a muze si jit uklizet, kdyz se ji bude chtit, kdyz ne, tak ne. A nevydelava se tam spatne. Ale to taky nechce, kvuli ...ted uz vastne ani nevim ,cemu.

Lalla (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

Ale Sany, upřímně, dovedeš si představit, že by uměla uklidit byt nebo dům? V nějakém slušném standardu? To dnes už není jen tak

Sany11 (Po, 27. 1. 2020 - 20:01)

Tezko rict, kdyby chtela, tak verim, ze by se to naucila. Ale pochybuji, ze by chtela.

no (Po, 27. 1. 2020 - 20:01)

Miluna by sama neuklízela, měla by 3-4 pracovnice a ty byrozesílala na místa, kde by potřebovali uklidit. Přijímala by faktury, vyplácela výplaty, daně, pojištění ... prostě by měla nějaké slovo

Lalla (Po, 27. 1. 2020 - 20:01)

Jo tak to jo potom...

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

...teď kvůli viru. Všude na ní číhá.

Reklama

Přidat komentář