Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

? (St, 29. 1. 2020 - 08:01)

Ale na Záhradni nejsou žádni Janouškovi!!!!

Návštěvník (St, 29. 1. 2020 - 15:01)

Bože proč by tam měli být, když je to vymyšlený příběh?

Qr kód (St, 29. 1. 2020 - 09:01)

A ty jsi kdo?

Aleš (Út, 28. 1. 2020 - 22:01)

Prokousal Jsem se tím psaním a je to skvělá věc. Ve Stráži pod Ralskem mám příbuzné a ty dokonce Janouškovi z Mimoně znají. Je to trochu odvaha psát sem,ale je jiný svět než ten za nás. Ale souhlasím,je to čtivá piss romance.

Klára (Út, 28. 1. 2020 - 20:01)

S Markétkou jsme v kontaktu a plánujeme se setkat, Ikk je po operaci nohy a občas si napíšeme nebo zavoláme, s Věrčou si voláme a setkali jsme se loni ,Vilík se ozval na konci roku sem do diskuze ale ti ostatní se nějak vypařili. Naposledy jsem dala kontakt Míle a Janě a s ostatníma jsme v kontaktu tady. Jdeme s Nikolkou do pelíšku a budeme se tulit dokud neusneme.

Hynek (St, 29. 1. 2020 - 09:01)

V tom výčtu jste taky zapomněli na mně. Já jsem už dlouho sem nenapsal ale čtu to denně. Klárko a Miško super! Škoda,že Soňa nepíše jak čůrá tam u nich na návrší nebo cestou domů ,to bylo taky moc pěkné. Tak ode mne palec a hvězdička za váš čas a invenci!

Martina (Út, 28. 1. 2020 - 17:01)

A samozřejmě Ikk a Jakub,ten škodolibý kluk,a co Vilík? Jen tak mi vyvstávají další,co s tebou komunikovali. Nechci moc obtěžovat,ale kdyby se ti chtělo napsat něco o nich,pokud máš informace budu moc vděčná. Mám tě moc ráda a Mišku taky a Nikolku, Ťufíka i tu Vaši chaloupku a slibuji,že se tam za vámi v létě vydám a moc ráda vás poznám.

Klára (Út, 28. 1. 2020 - 16:01)

Já už si ani nepamatuju, kdy jsem sem napsala první příspěvěk, ale našla jsem ho. Ten kluk byl skutečně tak jak se to stalo a já už potřebovala ukrutně hodně a chtěla jsem stáhnout rychle kalhotky dolů, ale on mi dal na ně a pipinku ruku a já to nevydržela a pustila to přes ně a pak jsem je nakonec stáhla a vyčůrala, spíše vychcala inntenzívním proudem na zem v tom suterénu u kotelny. Dnes jsem se vyčůrala sama pod viaduktem takovým normálním proudem, ale vyčůrala jsem stejně hodně vody a pak jsem ale rychle pospíchala domů, protože šly velký mraky a zmokla jsem a jednou i zahřmělo a tak to jsem se bála, ale to už jsem byla u vrátek. Moc děkuju za všechny pozitivní ohlasy!

Martina (Út, 28. 1. 2020 - 17:01)

A já se připojuji taky.Skvělé psaní ze života! Pokračuj dál. Škoda,že někteří odpadli a s některými jsi už v kontaktu osobně a tak sem přispívají zřídka. Kam se poděla Markéta z Roztok u Jilemnice? Ta taky vymizela a ta Soňa taky. Nemáš o nich nějaké zprávy?

Gábina (Út, 28. 1. 2020 - 15:01)

To je moc hezky napsané až mne to dojalo. Necítím to jinak !

Honič (Út, 28. 1. 2020 - 08:01)

A já stále nic. Taky zkusim vysledovat nějakou takovou nebo se zavřu na dámskym WC. Tady máme nemocnici, intr, koleje, školy . Jen dostat odvahu.

Návštěvník (Út, 28. 1. 2020 - 09:01)

Jen dej pozor abys u toho nedostal na budku. Všude jsou kamery na chodbách.

Honič (Út, 28. 1. 2020 - 13:01)

v jednom nejsou,ale asi máš pravdu tudy moc cesta nevede

Martin (Út, 28. 1. 2020 - 08:01)

Včera jsem si vysledoval jednu patnactiletou holku v Krumlově. Byla neklidná a šla sama od autobusu kolem řeky domů . Zastavovala se a občas si dávala ruku mezi nohy tam kde je místo na čůraní. Pak najednou stáhla rychle kalhoty s pod ní se rozlila louže jak se vyčůrala. Šel jsem blíž k ní, známe se trochu. Ona se oblékla a sama řekla, já jsem si neměla čas dojít ve škole a mně se chtělo . Nic jsem neříkal jen,že je to ok,že já bych to udělal stejně a šli jsme zbytek cesty spolu. Byl jsem hodně vzrušenej prostě jsem viděl tu velkou louži stále i z povzdálí i její pičku a pramen a doma jsem si na to myslel až jsem si to rukou udělal sám. Zkusím ji sbalit. Kluka nemá, třeba nebude proti.

Klára (Út, 28. 1. 2020 - 06:01)

Niki mně před chvilkou vzbudila na malou,ale stejně bychom vstávaloy v půl sedmé .mně to šlo pomalu jak jsem byla ještě rozepalá,Ségra ale byla první hned čůrala hodně, asi se už v posteli chrula a držela to. Tak za chvilku snídaně a pak škola. V pátek mám volno a Libor přijede a musíme na chaloupky nakrmit ptáčky zajet taky.

Návštěvník (Út, 28. 1. 2020 - 07:01)

Klárko jsem tvůj velký obdivovatel. Jestlipak víš, že oslaviš brzy rok života? Opravdu. Já tě čtu od samého počátku a 12.února ve 21,29 hodin to bude rok,co jsi sem napsala první příspěvek jak jsi s klukem čůrala někde v suterénu školy a on ti tlačil na pipinku pod sukní přes silonky a kalhotky a tys je nemohla tedy sundat nevydržela to a počůrala ses přes ně i do jeho dlaně. Krásné. A pak moc dalších krásných čůracích příhod. Tak ti přeju už takhle dopředu i další roky psaní. Já už bych mohl být tvůj otec, je mi dvaačtyřicet, ale ikdyž mám ženu a normální sex,často u tvých příhod prožiju nutně se u toho uvolnit sám. Snad se nebudeš za mou otevřenost zlobit. Nebydlim od tebe daleko (M.Hradiště ) ale neboj,nebudu mít tendenci tě hledat a kontaktovat. Přeju ti moc vše dobré i s Liborem a děkuji za tvé psaní a těším se na další. Jarda.

Návštěvník (Út, 28. 1. 2020 - 14:01)

Přečetl jsem si to znovu celé. Je to skoro rok tak ti obrovský dík Klárko, že jsi a nejen tobě ale i Soně, Markétě, Mišce, Věrče, Vilíkovi, Jakubovi a dalším včetně Libora, že jste a buďte dál. A jestli jste skuteční nebo ne, tak to už tady dávno není podstatné. Tady žijete a jestli jste skuteční tak určitě nastane okamžik setkání. A pokud je autor Libor jak se tady atky píše v osobách a obsazeních, tak má neuvěřitelný talent a cit pro piss romance a piss zápletky. Děkuji za to všechno.

Z Mimone. (Út, 28. 1. 2020 - 00:01)

Na Zahradní ulici nebydlí žádná Klára.A v blízkém okolí nekoupil dům žádný Libor ani Klára.Je to ověřené a potvrzeno.Amen.

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 22:01)

prý- a tak jsem si ulevila :))))

Martina (Po, 27. 1. 2020 - 20:01)

Holky hezkou dobrou noc, s tím čůráním venku opatrně když je zima, ale chápu vás. Já na cizích WC taky dělám potřebu jen v nouzi. A tvá kamarádka asi už nemohla moc vydržet a tak to pak se to musi udělat i v zimě někde venku. Honiči tebe je mi moc líto ,ale když víc o sobě napíšeš nebude třeba Miška tak konzervativní. Ona má v tomhle s klukem dost nepříjemnou zkušenost. Ale věřím,že nakonec najdeš holku i vztah a velmi ti to přeju.

Reklama

Přidat komentář