Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

. (Pá, 31. 1. 2020 - 11:01)

Nezdá se vám, že Klára a Martina mají stejný styl psaní? Jak by to psal jeden člověk.Sám sebou zde diskutuje.

Návštěvník (So, 1. 2. 2020 - 10:02)

Ji taky jsem si toho všiml

Zdá (Pá, 31. 1. 2020 - 12:01)

už dlouho.

Znalec (Pá, 31. 1. 2020 - 12:01)

V empatickém naladění na druhého člověka můžeme ve stylu psaní přejímat některé jeho slovní a rétorické výrazy . Martina má Kláru hodně ráda a tak se to občas v komunikaci děje. Celkový sloh těchto dvou osob má ale ostatní odlišné markanty a proto se nejedná o jednoho ztotožnělého pisatele.

Návštěvník (Pá, 31. 1. 2020 - 12:01)

I ty filuto:))))

Ha!!!!!! (Pá, 31. 1. 2020 - 12:01)

No jistěěěěě

Truck (Pá, 31. 1. 2020 - 12:01)

Nezdá. Já se k tomu čtění dostal na popud kámoše a čtu to tak půl roku. Jsou tady píčoviny diskutovat o tom, kdo je autor a holky živý nebo ne. Mně se to líbí a reaguju na to jako chlap. Kdybych neměl holku,kterou miluju a nepodvedu, zamiloval bych se do Kláry hned. Tak můžu jen platonicky na dálku a tajně si u toho někdy udělat dobrou chvilku.

Sedmnáctý (Pá, 31. 1. 2020 - 09:01)

Dobře se dívá i na wd girls.com

Klára (Pá, 31. 1. 2020 - 08:01)

Ten příspěvek v půl dvanécté večer není ode mne,asi se to stalo jiný Kláře nebo někdo vtipkuje,ale to už tady občas takový výkřik na můj účet je. Milá Návštěvnice, klidně a ráda se s tebou setkám, nejradši bych Liberec nebo Lípu ,v Mimoni už tyhle setkání nechci dělat po té včerejší zkušenosti Nikolky. Víš Niki včera usnula dobře, ale probudila se kolem třetí a plakala a celá se chvěla a ani neví proč, asi se jí něco zdálo, dala jsem jí napít a došla se vyčůrat a pak jsem jí hladila až znovu usnula. To,co prožila ve škole asi s ní dost zamávalo,ale já budu pro ní oporou. Mamča odešla do práce, ale jen tam prý něco krátce udělá a na chaloupku odjede a roztopí tam a půjde za sousedkou na kafe a pak už tam bude teplo. Libor volal, že přijede po obědě a vyrazíme tam. Ještě jsme v pelíšku a budeme se povalovat, já jsem byla ráno čůrat a byla jsem hodně plná a tak mi to šlo rychle ale Niki udělala jen málo, protože v noci byla a já jsem na to zapomněla a tak jsem měla ráno pipinku hodně plnou na vyčůrání . Vezmeme s sebou i Ťufíka a zajedeme si na to koupání. Miška chtěla původně přijet za mnou dnes ,ale nakonec přijede za týden. Tak se na ni taky moc těším.

Martina (Pá, 31. 1. 2020 - 11:01)

V Nikolce se asi ještě uvolňuje to všechno. Bude to dobrý, neboj. Chaloupka a lázně to vše je nejlepší terapie. Krásné zážitky!

Návštěvník (Pá, 31. 1. 2020 - 08:01)

Tak ve středu 12. Února, může být ten Liberec ? Máš tam nějaké oblíbené misto? Moc děkuji.

Klára (Čt, 30. 1. 2020 - 23:01)

Když jsem odcházela ze školy tak už se mi začalo chtít, ale nechtělo se mi na ty špinavý hajzlíky ve škole, myslela jsem že to domů vydržím. Ale v půlce cesty už to bylo kritický, tak jsem hledala kde to udělám. Zašla jsem za bytovku kam nebylo vidět z oken, bylo to na poslední chvíli. Už jsem si chtěla začít rozepínat kalhoty, ale vtom ze zadního vchodu vyšli dva kluci. Tak jsem zase obešla barák dopředu a pustila to do kalhot. V tu chvíli to byla děsná úleva, instinktivně jsem ještě zatlačila aby to vyšlo všechno, v tu chvíli to bylo trochu jako vysvobození, uvolnění.

Návštěvník (Čt, 30. 1. 2020 - 18:01)

Klárko, 12.února budeš mít první výročí. Rád bych se s tebou osobně setkala a předala ti dárek. Myslíš,že by to šlo? Klidně i s Liborem,pokud proti tomu nebude nic namítat. Jste úžasní lidičky a proto moje nabídka. Jsem z Libereckého kraje a proto mohu přijet kamkoliv, Liberec, Česká Lípa Turnov, Semily, Ml. Boleslav apod. Nechám na tobě jaké místo zvolíš. Klidně může být Mimoň. Jmenuji se Pavlína. Víc bych radši osobně. Případné odmítnutí respektuji a nic to nezmění na mém kladném postoji k tobě a Liborovi atd.

Honič (Čt, 30. 1. 2020 - 18:01)

Krásný čůráníčko Klárko. Za to děkuju. Ta tvoje kamarádka je volná a chtěla by kluka? Já jsem se už tady ptal ale asi to něejak zapadlo. Tu chaloupku to je suprový! Už se těším na čůráníčko odtamtud. Ale ty tam budeš mít Libora tak brzdím, Ok, a tak si počkám až napíšeš potom. Hele tyhle věci jako má teď Nikola jsou bohuže dneska dostl běžný. I šikana mezi nima a vy jste hodný holky a proto to snášíte daleko hůř. Až budu mít děti ,tak z toho budu taky na větvi,kdyby jim někdo ubližoval. Mvmr, opravdu.

Klára (Čt, 30. 1. 2020 - 16:01)

Mamča pojede zítra ráno na chaloupku a vytopí to a my přijedeme pak za ní s Liborem a budeme tam! Jupíí !!!! Mamča je fantastická!!!

Miška (Čt, 30. 1. 2020 - 15:01)

Já taky moc děkuji za podporu Klárce a Nikolce. Brzy se uvidíme než odjede do Afriky.

Klára (Čt, 30. 1. 2020 - 14:01)

Já všem moc za všechnu podporu děkuji. Niki včera v pelíšku plakala jen trochu, hodně jí podpořila ještě předtím mamča a tak jsme to zvládly a ona sice měla trochu slzičky ale snad za minutku už chrněla a já jsem pak utekla na záchod a bulila jsem pro ní, prostě to na mně přišlo, ale nechtěla jsem před ní , potom jsem utekla k mamče, musela jsem, protože bych se uplakala a až pak jsem se zklidnila a přišla za Nikolkou a nějak jsem usnula. Niki se ale v noci vzbudila na záchod a ani se jí nedivím a tak jsme šly čůrat, ona byla úplně mimo, napůl spala, tak jsem jí radši stáhla kalhotky sama a počkala až se vyčůrá a zase jí oblékla s odvedla do pelíšku. Ona čůrala dlouho, ale ani nedělala proud, jen to volně teklo z pipinky ven jak byla v polospánku ale byla hodně plná. Pak jsme čůraly ráno, ale už normálně , ona se trochu bála jít do školy a tak s ní šla mamča. Ani moc nesnídala jen vypila čaj a kousla do rohlíku. Dnes bylo vysvědčení a zítra jsme doma a to je dobře. Prý se jí ta holka omluvila před třídou a tak se snad vše srovná. Ale ona bude mít trest. Niki říkala, že byla tak vynervovaná, že musela i o hodině si dovolit jít na záchod, protože se jí chtělo čůrat a nešlo to vydržet, ale nevyčůrala hodně ale jen rychle a prudce trochu. To jsou nervy a to jsem měla včera ve vlaku, taky jsem nemohla vydržet, a musela jsem ač nerada na WC a šlo to hned, prudkým proudem ale nebyla to velká louže jen krátce. Niki je teď u Ťufíka a já jsem jí přinesla ještě jednu kytičku, petrklíč v květináči a říkáme mu Andílek. Já jsem dnes pod viaduktem taky čůrala, šla jsem s kamarádkou a ta hlídala a já udělala klasickou větší louži rychlým proudem. Jí se moc nechtělo čůrat,ale já jsem řekla, že hlídám ať se vyčůrá taky a tak se vyčůrala taky a docela dost a hodně rychle. Jen to spíš asi původně chtěla vydržet až domů. Libor to ví,co se stalo a byl dost nazlobenej a chce přijet už zítra a zůstat tady do soboty a pak odjedeme na chaloupku. Já bych tam zůstala nejradši celý víkend ,ale musely bychom tam zatopit a ono to bude hodně vystydlý tak nevím, to by trvalo dlouho než by se to vytopilo.Ale koupat do Schandau bych hodně ráda a niki taky a přemlouváme mamču ať jde s námi.

Martina (Čt, 30. 1. 2020 - 15:01)

Moc děkuji za vzkaz. Určitě si udělejte výlet a ono se to vše uklidní. Hlavně venku nevychladněte a pozdrav tvé skvělé mamince i Liborovi,který bude pro tebe tuším velkou oporou.

Jolanka (Čt, 30. 1. 2020 - 14:01)

Dnes mám blinkací den. Jím jen banány a piju čistou vodičku, dobře se pročistím. A hlavně pak blinkání vůbec nesmrdí kdybyste si mysleli. Pozdravuji všechny holky tady

Kikina (Čt, 30. 1. 2020 - 14:01)

Taky zdravím a doufám že už je všechno v pohodě. A jenom tak mimochodem děkuji za námět na mou nejnovější povídku kterou jsem dala dneska dohromady právě na to téma falešného obvinění Nikoly z krádeže. Pochopitelně že jsem pozměnila osoby a obsazení a dotvořila to dle své vlastní fantazie a sebe tam pasovala na hlavní vyšetřovatelku :0) doufám, že ta pipina co to na Nikolu hodila dostala co proto. V mé povídce se krátce před odhalením pokakala strachy doma dostala výprask a ve škole trojku z chování tak doufám že v reálu to dopadlo nějak podobně :0) zdraví Kiki.

Reklama

Přidat komentář