Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

hm (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

Ota je prdlej, jak mu švihne pořádně v kebuli tak ho tady navede.

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

ale lepší je ráno se zamuchlat do peřin, pak si zajít na kafe na nádraží a je to. Prostě ona dělat nebude. Jen si stěžovat a vymýšlet voloviny. A lhát, využívat, mít na háku, že děti potřebují na studia a budou hodně peněz ještě potřebovat.

Miluno (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

Miluno, to bys musela být ředitelka na nejvyšším postu, vlastně i ten ředitel je někomu podřízený a zodpovědný. Tak to funguje. Možná bys mohla podnikat, tam bys byla zodpovědná jen za sebe. Podnikej, starej se ukázat co umíš a vydělat na sebe a být tak nezávislá.

Sany11 (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

To uz tady taky bylo, radila jsem ji, at si napr. zaridi zivnost na uklid, o ty je vzdycky zajem a muze si jit uklizet, kdyz se ji bude chtit, kdyz ne, tak ne. A nevydelava se tam spatne. Ale to taky nechce, kvuli ...ted uz vastne ani nevim ,cemu.

Lalla (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

Ale Sany, upřímně, dovedeš si představit, že by uměla uklidit byt nebo dům? V nějakém slušném standardu? To dnes už není jen tak

Sany11 (Po, 27. 1. 2020 - 20:01)

Tezko rict, kdyby chtela, tak verim, ze by se to naucila. Ale pochybuji, ze by chtela.

no (Po, 27. 1. 2020 - 20:01)

Miluna by sama neuklízela, měla by 3-4 pracovnice a ty byrozesílala na místa, kde by potřebovali uklidit. Přijímala by faktury, vyplácela výplaty, daně, pojištění ... prostě by měla nějaké slovo

Lalla (Po, 27. 1. 2020 - 20:01)

Jo tak to jo potom...

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

...teď kvůli viru. Všude na ní číhá.

nejen (Po, 27. 1. 2020 - 22:01)

že vir na ni číhá za každým rohem, taky je nebezpečí rakety, která doletí až do Písku a další věc je, že přece nechce nic uspěchat a bezhlavě se řítit do nějaké práce, co když se pak ukáže, že nevyhovuje???? Dovede si to představit. A že se nestydíte, takhle při pondělku Milunku strkat do nějaké roboty, musela by ráno vstávat a jít do té mlhy a nečasu, fujky, fujky.

zajímavé (Po, 27. 1. 2020 - 19:01)

Miluna napsala:" Ne Lallo tu práci já takhle neumim brát jak píšeš.Muselo by se jednat o práci kde bych měla nějaký slovo ale být někde podřadná a ten nejnižší personál" …...Co tím asi myslí? Nebo myslí vůbec?

Sany11 (Po, 27. 1. 2020 - 18:01)

Lallo, to je tezky ukol. :D Jsem to jeste ani nepocitala.
No, 24 normalnich (1,60x1,20), pak 4 dvojkridle terasove, To je ale i s tim druhym domkem, co je syn.Okynka v koupelnach a zachodech nepocitam. No a pak nejaka v garazi a dilne (to tak tak max. jednou do roka.):D A vubec, tady se neprasi. :D
Uvidim, jak to pujde na jare, kdyztak si nekoho najdem. Ale budes se divit, ten obyvak je dost easy. Jak tam je celkem malo nabytku, tak se to skvele luxuje a vytira. Akorat si musim vzdycky promyslet, kdyz jdu pres nej, co chci. Je to 30 kroku na delku. :D To se nabeham.

Lalla (Po, 27. 1. 2020 - 17:01)

Těžká věc tohle. Napřed k Miluně rodiče přistupovali jako ubližovanému dítěti, pak od patnácti let rodila. Nikdo po ní nechtěl, aby se učila, něco dělala v domácnosti...No a ta práce pět hodin denně, to by nám Milu taky mohla nějak podrobněji popsat. To si nedovedu představit.....A ty Sany, nás nedeprimuj s tím mytím oken každé dva měsíce:))

Sany11 (Po, 27. 1. 2020 - 17:01)

Ok, Lallo ja nechtela vypadat za smudlu, :D Ted je nemyju, mrzne. Ale asi to tak casto tedy nebude, pro to m poctu, ale zase ja mam na to grif. :D

Lalla (Po, 27. 1. 2020 - 17:01)

No to jsem si oddychla, že nejsem za šmudlu já. A slibuju, že na ně taky vlítnu, ale ne dřív než v březnu. A na baráku až v květnu:))) Hele ty to stejně budeš muset nějak řešit a někoho si najmout uvidíš, už jen ten obyvák, tak mají jiní třípokojový byt. Kolik že je vlastně těch oken celkem?

Mia 22 (Po, 27. 1. 2020 - 16:01)

Milu, já tě nechápu. Holt každá to máme nastavený jinak. Já jsem v tvých letech měla děti 10 a 4 roky. Mladšího jsem vozila do školky, měla zaměstnání, za barákem v přístavku slepice, kačeny, dvě prasátka, na dvorku králíkárnu a celou zahradu jsme obdělávali. Od jara do podzimku byl muž hlavně v práci, tak jsem to měla na krku hlavně já. Nevadilo mě to, akorát když dotáhl kozu, tak jsem chvíli stávkovala. Tehdy jsem také chodila s pejskem do lesa na houby a stihla další věci. Ta práce mě stála za to, dělala jsem to pro nás a ten pocit, když jsem šla na zahradu a natrhala zeleninu co jsem potřebovala a nebo ovoce pro děti, ten se nedá popsat. Ono když to vypěstuješ vlastníma rukama, tak to je takovej krásnej pocit. Vlastně u všeho, co máš díky svýmu přičinění, to si toho jinak vážíš. Nejsem žádná vyjímka, většina z nás to tak dělá.

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 16:01)

Miluno když už nechceš přispívat do společné domácnosti se Sergejem, mohla bys vydělávat na své děti, budou studovat a to stojí peníze. Už tak jim moc dlužíš, co myslíš?
Odpovíš?

Andrea (Po, 27. 1. 2020 - 14:01)

Bude mi 40,za pár

Návštěvník (Po, 27. 1. 2020 - 13:01)

Kolik ti je let Andreo jestli se mohu zeptat?

Andrea (Po, 27. 1. 2020 - 13:01)

Lallo,je fakt, že pro rodinu dělám vše ráda, já holt odpočívám aktivně, mě prostě baví i v práci a že tam tedy nesedim,oni ty naše děti nám to vracejí láskou a to nejsou tak šikovné jako Milci, musím se s nimi občas učit, mě prostě baví život

Reklama

Přidat komentář