Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Út, 14. 1. 2020 - 17:01)

Holky tak to, že bych udělala nějakou besedu po návratu, to určitě ano a dám včasný echo. Ve škole už to vědí a sami mi to nabídli a je to v OA v Lípě kam chodím. Dnes jsem k Liborovi nejela, protože leží a má teploty a kašle a tak abych to nechytla taky. Dnes nebylo žádný zvláštní čůrání a mamča byla pro zboží a tak mně vzala v Lípě a tak jsem čůrala na WC ve škole a doma jsme čůraly normálně. Na ten zájezd je ještě dost času, ale začínám se těšit, ale dnes budeme s Nikolkou doma a jestli bude chtít přijít ke mně, tak jí to dovolím a může tam být do rána. Já jsem včera ji byla dát dobrou noc do pelíšku a ona byla trochu smutná,neřekla to,ale já jsem vycítila ,že by chtěla spinkat u mně,protože mně držela za ruku a nechtěla ji pustit a tak jí to nabídnu. Snad se Libor do víkendu uzdraví abychom mohli být zase spolu.

Návštěvník (St, 15. 1. 2020 - 11:01)

A Klárka,kde tam budete na Zanzibaru a to jedete s cestovkou nebo sami?

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 22:01)

Souhlas,taky přijedu mj. Rád bych Kláru taky osobně poznala.

Gita (Po, 13. 1. 2020 - 21:01)

Tak to ti taky přeji. Určitě třeba ve škole udělej o tom přednášku a ukaž nějaký fotky a videa. Jestli je to ta Obchodní akáda v Český Lípě ,tak když dáš echo tak se taky ráda přijedu podívat.

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 17:01)

Snad to letadlo na Zanzibar sestřelí íránská protivzdušná obrana, aby se tu konečně objevila nějaká pořádná piss story.

Míla (Po, 13. 1. 2020 - 19:01)

Blbeček.

Honza (Po, 13. 1. 2020 - 18:01)

Že bys napsal něco ty,když jsi tak chytrej? Zatím mi připadáš jako piss kokot.

Klára (Po, 13. 1. 2020 - 17:01)

Měla jsem dnes jedno velký čůrání pod viaduktem a šla jsem s kamarádkou a té se moc nechtělo, ale jak to bývá, když viděla jak čůrám přidala se taky, ale já jsem čůrala hodně a hned jak jsem byla na bobečku protože jsem byla plná, ona z pipinky udělala jen malý pramínek a ještě pár kapiček, teď jsme doma s Nikolou a ona přinesla informaci,že pojedou na jaře na školu v přírodě jak byli loni do Jizerských hor a to někdy v dubnu a tak se mi po ní bude stýskat. Dnes jsem taky trochu smutná, Libor psal,že je mu špatně a má horečku a tak asi nastydnul jak jsme byli v sobotu spulu a venku a tak asi zítra nepřijede,ale mohla bych já za ním do Liberce přímo ze školy. Tak uvidíme. Mamča už zaplatila ten Zanzibar a tak pojedeme všichni a to tedy bude suprový,ikdyž se trochu bojím. Je to strašně daleko a nikdy jsem neletěla letadlem a vůbec to bude nádherná ale asi náročná cesta. Tak pak o tom napíšu taky až se vrátíme. Ale to bude až v březnu. Mám pozdravovat i od Mišky,ona prý jen napíše ,když bude něco nového a tak asi nemá novou lásku a baculka jí čůrá normálně, já ale vím, že často když jsme byly spolu tak jí naopak čůrala taky hodně a prudce a jen málokdy pomalu a slabě. Jdu pomoci mamče s večeří a ještě musím připravit práci na zítra do školy.

Martina (Po, 13. 1. 2020 - 20:01)

Klárko moc ti tu cestu přeju a určitě si užijete báječné koupání, Afriku a pamatuj že se ve Stone Town na Zanzibaru narodila legenda skupiny Qeen, Mercury a má tam v rodném domě muzeum a lze jej navštívit, tak si to nenechte ujít a vůbec, třeba i safari, to musí být bambastický! Tak se těším ,že nám pak napíšeš nebo třeba o tom uděláš někde přednášku a já ráda se přijedu podívat. Krásnou dobrou noc!

Martina (Ne, 12. 1. 2020 - 19:01)

Vidíš Klárko a ty ses tolik bála. Jsem moc ráda,že jste si prožili příjemný víkend. Já také, byla jsem včera v divadle a dnes jsem se šla projít do lesa,protože bylo sluníčko,ale trochu zima stejně.

Klára (Ne, 12. 1. 2020 - 18:01)

Prožila jsem s Liborem hezký víkend a nakonec jsme všichnii dojeli na koupání do Schandau když jsme nakrmili ptáčky a já jsem měla jen strach trochu ze začátku na recepci u pokladny, ale nikdo nic neřešil a bylo to suprový. Libor byl na mně hodně natěšenej a já taky, ale nedělali jsme tam samozřejmě nic a když jsme večer přijeli domů Libor se se mnou šel projít než odjel, protože má dnes práci a tak jsme se procházeli a on chtěl hned ode mně čůrání a mně se chtělo tak normálně ale stáhla jsem kalhoty a vyčůrala se u nás na zahradě u pergoly a hned jsem měla mezi nohama jeho ruku a ten proud ze mně tekl na ní a tlačil mi dlaňí do pipinky , že jsem měla mokrý i zadeček a stehna,bylo už večer a věděli jsme ,že o nás nikdo neví a tak jsme se vzápětí milovali a bylo mi chladno na pipinku a zadeček,ale bylo to tak krásný, že jsem to chtěla a on to chtěl tak moc,že mi pipinku naplnil velmi brzy. Nenastydla jsem a dnes jsem čůrala bez pálení a bolesti ikdyž jsem jednou byla ráno hodně plná. Přijede zase v úterý a podíváme se na ten domeček jak to tam jde s těma úpravama. Bude večeře a pak přípravy do školy.

Sedmnáctý (Ne, 12. 1. 2020 - 16:01)

Zkus.. voyeurpissing.com a budeš se honit laždý den. Jsou tam holky, co čůrají a mají slabý i silný proud, jsou štíhlé i tlustší, a jsou v sukni nebo kalhotách a mají píčky malé i větší a při čůrání sedí na bobku nebo to dělají v podřepu a čůrají okamžitě nebo až po chvíli a jsou to vesměs holky od 13 do 25 let

Martina (Ne, 12. 1. 2020 - 19:01)

Já jsem se na ta videa podívala a stačilo mi pár minut. Vás kluky to asi může zajímat,ale ty děvčata jsou tam natočené tak,že o tom vůbec nevědí a ta intimní místa jsou točená zblízka. Ještě že mají postavy rozmazané obličeje, To je děsná představa,že člověk může být nevědomě nasnímán i v takové choulostivé situaci. Ještě bych brala domluvené scény,ale tohle?

Klára (Ne, 12. 1. 2020 - 21:01)

Martino ještě zdravím z pelíšku. Taky jsem ta videa zhlédla a to je strašný,že tě mohou vyfotit jak jsi na záchodě,ale tam jsou natočený i holky co čůrají venku a zblízka jejich zadečky. Hned jsem to zavřela. Hezkou dobrou noc.

Sedmnáctý (Ne, 12. 1. 2020 - 21:01)

Mně se ta videjka líbí. Je to hodně z Německa nebo i Český a Španělský. Když nemáš holku, u toho se vytuním za pár minut. Je to na kvalitní optiku nafilmovaný a ty čůrající prdelky a píčky jsou Boží ikdyž tam jsou rozostřený obličeje ,ale ta holka má nějakou postavu a vlasy a můžeš si ji domyslet a nejvíc jsem vydržel tak pět holek abych se udělal.

Honič (Po, 13. 1. 2020 - 10:01)

Tý holky tam jsou na festivalu piva a pak potřebuju nutně chcát a jdou za první roh a chčijou proudem. A ty co vědí kam se chodí nejvíce venku chcát tak tam daly tajně kamery. Krásný podívání jak jim to chčije proudem přímo z dírek. Jsou tam některé jejich pipiny vidět jak to z nich stříká zblízka. Boží.

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 15:01)

Já jsem tohle vůbec neznal. Tahle stránka je TOP všeho holčičího chcaní . To jak chčijou venku, já viděl z toho dvacetiminutovýho videa první tři holky a ta třetí chcala za nějakou stodolou do trávy a její prcinka byla vidět a zadek a sukně a jak to z ní chčije ven a já byl hotovej s ní. Ten, kdo to natočil byl talent, ty holky nemaj o kamerách ani mysl a nevědí vůbec o tom . O to víc je to chcaní jejich opravdický a mně to dostane okamžitě .

Honič (Ne, 12. 1. 2020 - 11:01)

Viděl a velmi mne to vzrušuje a líbí se mi to. Ale každá holka čůrá jiným proudem a trochu jinak a každá má trochu jinou pipinu a to je na tom ještě to nejlepší vidět to čůrá. Proto se ptám na tebe.

Honič (Ne, 12. 1. 2020 - 09:01)

a Gábi jak ti čůrá pipinka?

Gábina (Ne, 12. 1. 2020 - 10:01)

Tys ještě neviděl jak čůrá holka?

Reklama

Přidat komentář