Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Z (Čt, 26. 3. 2020 - 05:03)

Z

Jana (So, 21. 3. 2020 - 10:03)

Dneska ráno šel můj syn na záchod a měl pořádnou erekci. Šla jsem hned po něm a zjistila ze je prkenko i podlaha počůraná. Zavolala jsem na jeho přítelkyni Lucku a ukázala jí to. Hrozně se rozčílila vzala bičík a šla pro něj do kuchyně. Dostal par švihanců přes zadek i pres záda. Na záchodě si musel kleknout a prkenko olizat. Když vstal zase mel erekci. Dostal několik ran pres žaluda a pěstí do koulí. Ted klečí v koutě a čeká až mu zvadne.

Z (So, 21. 3. 2020 - 14:03)

Z

Chlupatá Marta (So, 21. 3. 2020 - 14:03)

To je ono! Na ty nadržené hovada platí jen bičík a rány!!!!

Návštěvník (Pá, 20. 3. 2020 - 13:03)

Je někdo kdo by si psal se mnou o incet,dost mě to vzrušuje

(Pá, 20. 3. 2020 - 12:03)

Alkohol a ženská osamělost funguje dobře, dospíval jsem s ovdovělou maminkou. Jinou ženu jsem pak už nkdy neměl a nelituji toho.

Chlupatá Marta (So, 21. 3. 2020 - 14:03)

Škoda že jsi nepoznal ještě mě, na maminku by jsi honem rychle zapomněl.

Jirka (Pá, 20. 3. 2020 - 21:03)

Moje ovdovělá není, jen to potřebuje

Jirka (Pá, 20. 3. 2020 - 21:03)

Sexovat

Darek (Út, 17. 3. 2020 - 14:03)

T&Z ty jsi buď jeden velkej pedofilní píčus nebo pometenec s chlupatejma dlaněma.

tohle (So, 21. 3. 2020 - 15:03)

kdysi probíhalo na prodávání maturit, taky to tam někdo značil a pak diskuze zmizela

Tonda (Po, 16. 3. 2020 - 20:03)

Nevím co je na tom špatného, když synovi ukážu jak vše funguje a on si to může vyzkoušet.

Transka (Po, 16. 3. 2020 - 15:03)

Tonda=Zdeněk. Už sis při psaní těch slátanin vyhonil?

Zdeněk (Po, 16. 3. 2020 - 16:03)

Já mluvím za sebe, je vidět že tomu vůbec nerozumíš,pokud nemáš děti. A pokud máš, asi jsou to děti ulice.

,,, (Po, 16. 3. 2020 - 11:03)

Fujj, to je hnus

Zdeněk (Po, 16. 3. 2020 - 05:03)

Souhlasím plně s Tondou, děti se to musí učit při domácí sexuální výchově. Máme dvě malé děti (kluk 5,holka 7 let) a už přes dva roky znají vše, mají vše vyzkoušeno, umí vyhonit i vykouřit penis, semeno ochutnali, každý den si hrají s matčinými prsy, umějí matku vylízat i prstit v orgasmu. Bez studu mohli ochutnat i matčiny čůránky přímo do úst. Zkusily si vše také mezi sebou.
Také si myslím, že není třeba v tom hledat něco špatného, naopak to posiluje důvěru a porozumění v rodině. Nemusíme se před sebou stydět, můžeme být třeba nazí, hlavně v létě.

Z. (Po, 16. 3. 2020 - 21:03)

Z.

Transka (Po, 16. 3. 2020 - 04:03)

Tvl fotr, který touží po tom,aby ho honil vlastní syn nebo dcera. Hochu, tak ty to tady vedeš. Na tebe by si měl někdo posvítit.

Tonda (So, 14. 3. 2020 - 16:03)

Některé příspěvky jsou naprosto nesmyslné, ale pak tu jsou některé, které jsou k uvereni a naprosto s nimi souhlasím! Já jsem muž a souhlasím s tím, že děti by měli znát nahotu z domova! Měli by od mala vědět rozdíly mezi mužem a ženou. A pokud už děti mají rozum, tak jim vysvětlit a názorně ukázat jak vše vypadá a funguje a klidně ať si to zkusí. Je jedno jestli kluk nebo dívka, oba by měli vědět a vidět jak se tátovi postaví, proč to tak je, jak se co jmenuje. Pak dětem ukázat jak se penis honí, jak ho držet, jak si s ním hrát. Vše jim nejprve ukázat a pak ať si to zkusí sami a objevují co a jak! Pak by měli otce přivézt k vystriku, vše vidět na vlastní oči, vysvětlit jim co je sperma, poznat jak vypadá. Určitě bych se nebál ani toho, aby sperma ochutnali, stejně tak ochutnat už i preejakulat! Samozřejmě nemusí vše spolikat, ale stačí jen trochu na ochutnání, aby děti věděli, že na tom nic není, že to neublíží. A to samé platí pak i o matce, kde by také měli vše vidět a vše si zkusit až do matčina orgasmu! Až poznají jak fungují rodiče, přešel bych na to aby objevili také vlastní tělo, s tím že jim rodiče poradí a pomůžou ukázat jak a co mají dělat, že je to stejné jako dělali rodičům, jen to teď dělají se sebou. Takový je můj názor na to a nevidím na tom nic špatného!

Z. (Po, 16. 3. 2020 - 21:03)

Z.

Reklama

Přidat komentář