Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia 22 (Čt, 23. 1. 2020 - 18:01)

snažím se, bojuju. Přidala jsem si paták, to můžu a přidala lexaurin. Takže se neklepu, nechodím z místnosti do místnosti, akorát pořád uklízím a šmejdím po venku. Myslím na děti a na vnoučata a hlavně na mou fenku, mám za ni odpovědnost, co by si počala, co by s ní bylo? ! A za její věrnou lásku jsem ji vděčná. Už bych potřebovala jaro, konec ledna a únor je pro mě nejhorší. Ale chci doufat, že to ustojím, že se zase budu rejpat v hlíně, ležet pod ořechem, vždyt toho zase nechci až tolik. No psaní sem mi pomáhá, to je fakt.

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 19:01)

no vidíš. A teď si k tomu představ, jak budeš na podzim řešit, co s tou spoustou listí z ořechu:)

Mia 22 (Čt, 23. 1. 2020 - 20:01)

ráda budu řešit listí z ořechu, pokud zde ještě budu. Ono je totiž možný, že přijdu o zahradu i o bydlení., že se budu muset třeba přestěhovat.

Miluna (Čt, 23. 1. 2020 - 20:01)

Miu čtu to až teď.A jak píše Lalla nechceš to probrat? Docela mi to zarazilo co tam máš.

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 20:01)

Počkej Mio, to se mi nelíbí, nechceš probrat, co se vlastně děje? Kluci stojí při tobě?

Pils (Čt, 23. 1. 2020 - 18:01)

Aha, tak ona to zas moc velká legrace není, to je mi líto. Ale ten první příspěvek od tebe mi přišel moc vtipnej. Přeju ti, aby ses brzy srovnala. Někdo v předjaří trpí psychickými problémy, mě zase bolívá žaludek, i na podzim.

Pils (Čt, 23. 1. 2020 - 18:01)

Lallo, ta Přípotoční mě pobavila. Ale k tématu hygieny - vzpomněla jsem, co psal Napoleon manželce, když se vracel z bitvy: Nemyj se, jedu domú! :)))

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 18:01)

Proč tě pobavila Přípotoční? Něco špatně?

Pils (Čt, 23. 1. 2020 - 19:01)

Ale ne, jen si říkám, jak je ten svět vlastně malej. :-)

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 19:01)

No neke...fakt? :)

Mia 22 (Čt, 23. 1. 2020 - 18:01)

pro Milu https://youtu.be/v_IxTrQDips

Mia 22 (Čt, 23. 1. 2020 - 18:01)

Lallo, dočetla jsem poslední dny a řekla bych, že zase čučím jak puk. Ne kvůli diskuzi, mám ted nějaké problémy, dost velké a musím počkat, jak se to vyřeší, sama na to nemám žádný vliv. Nechci o tom moc psát, je to asi takto ....mám svůj svět a ten se mi hroutí. Mám obavu, abych to ustála.
Ale ted k diskuzi. Musela jsem se smát, když jsem četla téma romantika. Řada lidí se zde rozněžnila, dokonce došlo i na křídla motýli v břiše, pěkně se to četlo a Miluna tomu dala zase korunu, když to shrnula v jedno slovo, tlaky. A ted se určitě nakrkla a vyhlásila stávku, že se týden nebude mýt a hotovo.
Milu, být důchodec má dvě stránky. Na důchod jsme museli dlouhou řadu let pracovat a jeho výše není až tak velká. Já si tím nestěžuji, netrpím nouzí, ale jsou věci, které už si dovolit prostě nemůžu. A taky tělesná schránka chátrá a jak jsem někde četla, asi na fb, zvuky které ty vydáváš při sexu já vydávám, když se ráno hrabu z postele

Pils (Čt, 23. 1. 2020 - 18:01)

Mio - tys mě dostala!! Fakt dobrý, palec nahoru!!! :)))

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 18:01)

Mio, trochu jsi mě vyděsila, já vím za ty roky co jsi psala o rodině a tak, ví, že to nemáš lehké, nechci to zde vypisovat. Moc tomu rozumím, možná si pamatuješ, že i já jsem zde psala o podobném trápení v rodině. Mio, ty to dáš, já se o tebe nebojím, jinak všichni sem chodíme a občas píšeme, ozvi se, víš že i nám psaní pomáhá……………….Jo motýlky v břiše jsem tady rozjela já a pak jsem pomalu nevěděla jak z toho ven :) Miluna to pořešila jako vždy po svém a jako vždy nás "ohromila". A bude ohromovat dál a dál

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 14:01)

Sany, oprašování ruštiny je brutál. Já ji celkem v životě využila ale nedávno jsem měla něco napsat azbukou ručně, ne na compu, a hrůza

Sany11 (Čt, 23. 1. 2020 - 14:01)

Ja jsem kdysi cetla i knizky v originale. ale to uz je taaaak davno, ze uz fakt nic moc. Ale azbuku jeste umim i psat. Ted jsem tu vyhrabala ucebnici, ktera patrila mamince a s dojetim koukam na jeji uhledny rukopis, kterym si psala rovnou do textu tuzkou. Ja skrabu ja kocour, jedno, ci azbukou nebo latinkou.:D Perlicka je, ze kdyz moje mama delala tyhle poznamky, tak jsme navstevovaly obe stejnou skolu. Akorat ja gympl a ona vecerni prumyslovku. Ale bylo to ve stejne budove. Takze film "Marecku, podejte mi pero! " mel realny zaklad. :D Akorat misto Hlinika tam s ni byli ve tride i nejaci Vietnamci.

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 16:01)

Kam jsi chodila na gympl? Já na Přípotoční

Sany 11 (Čt, 23. 1. 2020 - 16:01)

Kladno….to je to mesto, Kladno, to je ten hit. :D

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 17:01)

jo, už jsem si vzpomněla, Kladno a Yo yo band, skvělá muzika

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 14:01)

Pardon, jen zkouška, nešel mi vložit odkaz na ten film...www.csfd.cz/film/41086-posledni-noc-marie-stuartovny/prehled/

Reklama

Přidat komentář