Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno, (St, 22. 1. 2020 - 22:01)

chápeš, že člověk sám sebe necítí? Ty smrdíš nemytí, cítí to jiní a ty ne. To stejné je z pusy. Nemyté, zkažené zuby, oblečení a prádlo asi taky nepereš dost často, spíš pod špinavou dekou bez povlečení, ach jo, ženská

Miluna (St, 22. 1. 2020 - 22:01)

Ale cítim se.Jestli ta dole smrdí nebo ne poznam hned.Teď zrovna voní a celá vonim.Prádlo peru jak je potřeba.Bez povlečení spim to je pravda,jen polštář mam povlíklej.A co znam třicátníky,téměř každej nemá 1-2 zuby,tak já nevim.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

A to byla dnes Miluna asi na kontrole na Bulovce. No fuj v tý tramvaji a chudáci doktoři

Miluna (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

S tim souhlasim s Fernandem že čistit zuby 2x denně je zbytečnost a víckrát i blbost.Je to víc ke škodě jak píše tak to je a já četla že i po kyselém.Když si někdo vyčistí zuby třeba hned po pomeranči tak si víc škodí z důvodu jak popsal Fernando.

Miluna (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

Doktor se myl denně.Já se myju řekněme z 95% denně a když se mi někdy nechce a ta dole nesmrdí tak se na to vyprdnu.Teď sem se nemyla dva dny ale dýl už bych to nevydržela.Dneska sem se vydrhla celá a sem voňavá teď a prozměnu se neumyl Sergej.To teda nevim proč Bianko měli problemy.Já používam měkej kartáček a ty nitě nesnesu ale místo toho mam mezizubní ,nevim jak se tomu teď říká.Já se snažim čistit teď denně nebo obden aspoň ale dřív sem si někdy zuby vyčistila 1x za týden nebo i za dva,nevim,kdy sem si vzpoměla a teď už na to dbam víc,po co sem o nějaký přišla.Neni debilnější pocit v puse když se vám začne kývat zub ale neni to mlíčňák! Ale měla sem dřív i blbou starou zubařku,nedělala rentgeny a nechala kazy pod zubem.Vše mi spravila až mladá zubařka.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

Takže 95% mytí znamená, že jsi se dva měsíce denně myla a teď dva dny ne:)))). Normální třicetiletá ženská má zuby všechny, dokonce i šedesátiletá, představ si to.

bianka (Čt, 23. 1. 2020 - 06:01)

Nemusí to tak být anonyme. Některým mladým ženám vypadávají zuby po dětech.

anonym (Čt, 23. 1. 2020 - 12:01)

Je to možné i když opravdu dnes už zřídka. Pak je ovšem třeba investovat do zubaře- korunka, můstek, implantát. Vydělané penízky. Miluna měla ale zuby zkažené, uff

jj (Čt, 23. 1. 2020 - 12:01)

On je rozdíl, jestli zuby vypadnou z hormonálních důvodů nebo protože si je někdo čistí jak psala jednou za týden, měsíc, rok .))))

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 08:01)

Ano,říká se co dítě to jeden zub.Takže jestli to tak je u Milči tak už nemá 5-6 zubů.

Poslyš, (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

u tebe je častí sprchování jednou za den a mytí zubů dvakrát denně?

Fernando (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

Ne, to je samozřejmě normální a správné. Měl jsem na mysli dlouhé sprchování, víckrát denně, v horké vodě s pěnou, solí, nadměrné používání chemických přípravků a tak. U zubů stačí počkat jednu hodinku po posledním jídle. Miluna má pravdu v tom, že dává přednost večernímu čištění, které má větší význam. Jeden čas byla reklama "Večer pro zdraví, ráno pro krásu."

Fernando (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

O té hygieně je dohadování zbytečné, protože ta pravda je asi někde mezi tím. Bylo prokázáno, že časté a brutální sprchování je škodlivé, protože se ničí přirozená ochrana kůže. O zubech jsem četl, že sklovina je po požití sladkých jídel a nápojů dočasně trochu změklá a tudíž více náchylná k poškození. Proto takový hypochondr, který po sežrání každého kousku cukroví si jde důkladně vydrbat zuby, si je prý pěkně poškrábe. :)

No (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

fuj, další

bianka (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

Milu, jsou dentální nitě a jemné kartáčky, které ti sklovinu neničí. Jestli mají problémy tak z nesprávného čištění, nebo je v tom něco jiné.
Sklovinu ti také ničí cigarety, alkohol, nedostatek vápníku a jiné věci. A když nechodíš k zubaři.

Miluno, (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

a když jsi žila s tím ruským doktorem, tak ten se taky myl jen když se mu chtělo? Nebo jak to měl?

Anonym (St, 22. 1. 2020 - 19:01)

Miluno to nemyslíš vážně s tou hygienou,sprcha musí být každý den a zuby minimálně 2xdenne,to musíš pěkně smrdět

Miluna (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

Proč musí? Co se ti stane když se neosprchuješ? A ty zuby to je strašný 2x denně jak píšem s Fernandem natož víckrát to je nepředstavitelný.

Miluna (St, 22. 1. 2020 - 19:01)

Anonyme a kolik tipuješ že mi chybí zubů? Prase nejsem,pokuď je chuť tak se sprchuju denně.Jen jednou za čas udělam dva-tři dny pauzu.Jo Bianko to se stalo pár známejm že drhli zuby 2x denně nebo někdo i víc a teď časem maji se sklovinou problemy.No závidim vám svuj klídek,k jídlu si dáte co chcete jen pro sebe,nikdo vám do ničeho nemluví a to hlavní prachy dojdou.Neberte to ve špatnym,myslim to normálně.Vim že by se to líbilo komukoliv.Ale ne zas ten věk no ale jinak to musí být příjemný.

bianka (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

:-) To je síla, ty zdůvodníš i čištění zubů. To jsi někde četla?
Že se ošoupou?

Reklama

Přidat komentář