Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 14:01)

Halooo

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 13:01)

Tak jsem si vzpomněla na starý film s Annie Girardot, o posledních dnech Marie Stuartovny před popravou. Nádherný dojemný film, kde mimo jiné komorná Marie Stuartovny jí právě před popravou čistí zuby jako běžnou samozřejmost

Sany11 (Čt, 23. 1. 2020 - 13:01)

Taky jsem film videla, ale nevim, jestli v tomto obsazeni. Jen si vzpominam, ze prave ve vezeni tam nekdo M. St. naucil cistit si zuby vetvickou nebo klacikem.
Jsem si vzpomnela na tu rustinu, jak ti o ni byla nedavno rec. Tak ne Milca, ale ja si nakonec budu muset mozna oprasit a doplnit na stara kolena rustinu. :D Budu ucit jednu divcinu nemcinu a jeji sef, hotelier, je Rus, ona tedy taky,ale umi cesky a kdyz jsem ji na konci povidala "dasvidania", tak hned , ze jeji sef by taky chtel, ale neumi cesky.:D To by bylo snad poprve, kdy bych tu rustinu na neco vyuzila. :D Ale po tolika letech, no… :D

jj (Čt, 23. 1. 2020 - 13:01)

... a zbytek těla se zapudroval :))

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 14:01)

To víš středověk a vězněná Alžbětou před popravou v Toweru tuším

tak (Čt, 23. 1. 2020 - 13:01)

Není třeba to se sprchováním přehánět. Existují vlhčenéubrousky obohacené o kyselinu mléčnou, výtažky z dubu atd. na intimní místa a podpáždí. Jinak se pokožka zbytečně vysušuje, hrozípraskliny, exematická místa, vyrážky. A čištění zubů je důležité večer, ráno pomůže např. kousat do jablka, aby se sejmul povlak během noci. Můj názor. Hodně chemie, převoněná mumie :-)

Lalla (Čt, 23. 1. 2020 - 12:01)

zdravím diskutující a myslím, že to říkává Mia: čumím jako puk

bianka (Čt, 23. 1. 2020 - 06:01)

No... tak to zase odlehčím. Jednou jsem zažila, když ještě stály na poště před přepážkama fronty, nepřistupovalo se podle čísel, jak jeden starší muž vyklidil doslova místnost. Byla to menší místnost, bylo horké léto a to byl teda puch. Jako kdyby žil v chlívě. Lidé odcházeli jeden po druhém..... :-) A dodnes vidím toho staříka, byl podobný dědečku hříbečku z Mrazíka....:-D ale určitě nežil v lese.

bože, (St, 22. 1. 2020 - 22:01)

ještě že tohle nevychovávalo ty děti

Miluna (St, 22. 1. 2020 - 23:01)

Co sem napsala tak špatnýho ty chytráku že reaguješ takhle debilně!

Miluna (St, 22. 1. 2020 - 22:01)

Pamatujte migrenici maji silnej citlivej čich a cítí víc než ostatní.Možná Andy ví?

Miluna (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

Ale hovno! Já vonim.Nepotim se a nikdy nesmrdim potem ani nohy mi nesmrdí,netrpim na tyhle smrady.Nedávno smrděla prodavačka za kasou jak kanec spoceninou.Musim říct že ženský smrdí spoceninou víc než chlapi.Ten smrad je štiplavější,agresivnější když někoho cítim ženský versus chlapi.

No, (St, 22. 1. 2020 - 22:01)

ta paní za tou kasou taky necítila sama sebe. Ale jo, žiješ jak žiješ

Miluna (St, 22. 1. 2020 - 22:01)

Ta pani podle mě neví co je to antiperspirant.Kdo ho používá nemůže takhle smrdět.Ja čuchnu podpaží a je tam vůně.Kdybych se nenamazala a chodila bych neumytá víc dní,věř že bych ten smrad cítila taky.Takhle silně jak smrděla ona to se snad necítí jen někdo s poškozenym čichem.

Miluno, (St, 22. 1. 2020 - 22:01)

chápeš, že člověk sám sebe necítí? Ty smrdíš nemytí, cítí to jiní a ty ne. To stejné je z pusy. Nemyté, zkažené zuby, oblečení a prádlo asi taky nepereš dost často, spíš pod špinavou dekou bez povlečení, ach jo, ženská

Miluna (St, 22. 1. 2020 - 22:01)

Ale cítim se.Jestli ta dole smrdí nebo ne poznam hned.Teď zrovna voní a celá vonim.Prádlo peru jak je potřeba.Bez povlečení spim to je pravda,jen polštář mam povlíklej.A co znam třicátníky,téměř každej nemá 1-2 zuby,tak já nevim.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

A to byla dnes Miluna asi na kontrole na Bulovce. No fuj v tý tramvaji a chudáci doktoři

Miluna (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

S tim souhlasim s Fernandem že čistit zuby 2x denně je zbytečnost a víckrát i blbost.Je to víc ke škodě jak píše tak to je a já četla že i po kyselém.Když si někdo vyčistí zuby třeba hned po pomeranči tak si víc škodí z důvodu jak popsal Fernando.

Miluna (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

Doktor se myl denně.Já se myju řekněme z 95% denně a když se mi někdy nechce a ta dole nesmrdí tak se na to vyprdnu.Teď sem se nemyla dva dny ale dýl už bych to nevydržela.Dneska sem se vydrhla celá a sem voňavá teď a prozměnu se neumyl Sergej.To teda nevim proč Bianko měli problemy.Já používam měkej kartáček a ty nitě nesnesu ale místo toho mam mezizubní ,nevim jak se tomu teď říká.Já se snažim čistit teď denně nebo obden aspoň ale dřív sem si někdy zuby vyčistila 1x za týden nebo i za dva,nevim,kdy sem si vzpoměla a teď už na to dbam víc,po co sem o nějaký přišla.Neni debilnější pocit v puse když se vám začne kývat zub ale neni to mlíčňák! Ale měla sem dřív i blbou starou zubařku,nedělala rentgeny a nechala kazy pod zubem.Vše mi spravila až mladá zubařka.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 21:01)

Takže 95% mytí znamená, že jsi se dva měsíce denně myla a teď dva dny ne:)))). Normální třicetiletá ženská má zuby všechny, dokonce i šedesátiletá, představ si to.

Reklama

Přidat komentář