Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

mima (Pá, 24. 1. 2020 - 08:01)

Seznam, zprávy.........Správci posunuli hodiny posledního soudu. Do půl noci zbývá 100 vteřin. Skupina vědců a dalších osobností ve čtvrtek oznámila posunutí ručičky o dalších 20 vteřin..........Co na to Rakato? Není to šíření poplašných zpráv? Dle Tebe, by měli takové lidí zavírat......... Takže, nakonec ten poslední soud křesťanům potvrdili vědci i významné osoby. Ateisté, kteří nás tady napadali za šíření poplašných zpráv, by se nám měli omluvit :-)......... Dobré ráno......

Rakato (Pá, 24. 1. 2020 - 13:01)

Vědec mluví na základě teorie, podložené fakty, a ne jako křesťané o výmyslech, pro které nemají žádný důkaz a které nemají hlavu patu. Takže ne, jejich sdělení není poplašnou zprávou. To bys už mohla vědět, a ne hnidopišsky hledat argumenty proti vědě, která tě živí, která ti dala skoro všechno, co máš.

mima (Pá, 24. 1. 2020 - 14:01)

Věda mi dala....? Rakato, vždyť musíš sám vědět, že věda z ničeho by nic mi nedala....Jen tvoří z toho co jím Bůh dál. Už jen ten vzduch, kdyby tady neměli, tak si ani .......:-)

Rakato (Pá, 24. 1. 2020 - 17:01)

Že nevíme, kde se vzala hmota a energie ve vesmíru neznamená, že ji stvořil nějaký neviditelný fantom, o kterém není ani vidu, ani slechu. Tak neohlupuj slušné lidi.

mima (Pá, 24. 1. 2020 - 21:01)

To ty mě ohlupujes, že mi něco věda dala. Co mi dala? Spíš mi vzala. Vždyť všichni jsme otroci těch všech vynálezu. Věda nás zabijí na ulicí v domácnosti v lékařství..... Nebylo by nám lépe bez všech těch chemikálií, plastech, zamořeném prostředí........a žili jsme jen na bio potravinách....

Rakato (Pá, 24. 1. 2020 - 23:01)

Netvař se, že to nevidíš. Pokud třeba teď sedíš v bytě u notebooku, tak se rozhlédni, co z toho kolem tebe nevymyslel člověk, kde není nic z vědeckých poznatku a zkušeností techniků. -----------------------------------------------------
Tím, že na všechno odpovíš nějakou hovadinu, z ní pravda nebude. Když se ti tak nelíbí věda, buď čestná a jdi na hájenku do hlubokého lesa. Ty si ve skutečnosti vědeckého pokroku užíváš jako každý jiný, jen teď se ti nehodí to přiznat, tak lžeš.

Tony (Pá, 24. 1. 2020 - 07:01)

Nevím, kdo mi teď ukradl jméno ale to, že tam řádí vím už delší dobu.

Tony (Pá, 24. 1. 2020 - 07:01)

Multinick řádí na Granosalis

Jirka (Čt, 23. 1. 2020 - 22:01)

Ono je proto příznačné, poněvadž nejde vůbec o náhodnou shodu, že ateisté mají blíže k různým způsobem výstředním sektám, než k pravému křesťanství. Mají blíže rovněž ke gnosticismu, ke všem herezím, a všechny hereze jsou ochotni přijímat, jenom přijímání pravdy se brání. Víra je dar. A každému není dáno. Rozhodně nechci nikoho odsuzovat za to, že nemá víru, protože nemohu znát míru jeho provinění, nakolik za svou nevíru může a nemůže.

zase (Čt, 23. 1. 2020 - 23:01)

žvaníš?

Rakato (Čt, 23. 1. 2020 - 21:01)

Křesťané si myslí, že jsou kvalifikovaní pro výklad bible. Ale čím se to kvalifikovali, já se ptám? Napsali tuny výkladů, vedli kvůli tomu mnoho krvavých válek, a stejně se rozpadli na mnoho křesťanských kultů. Jinak řečeno - moc si fandí, a jak jsou neoprávněně se svým špatným výkladem sebevědomí, tak jsou i drzí. A povyšují se, že oni mají pravdu. ----------------------------------------------------------
Potřeboval být Abram nebo Mozjes teolog, aby mohli komunikovat s bohem? Nepotřeboval. Kdo se povyšuje, bude ponížen, nadutí křesťani. Jste už tak zkompromitovaní svými odporujícími si výklady bible, že se divím, že nechodíte kanálami. Už toho nechejte, těch tendenčních výkladů a oddejte se stran výkladů bible plně do rukou čisté duši, jako jsem já. Nejsem zatížený tisíciletým výkladovým balastem, který zatížil vaše duše, takže uděláte jen dobře, když našpicujte ušiska, když k vám mluvím.

Jirka (Čt, 23. 1. 2020 - 21:01)

Všichni křesťané mají víru, a skrze tu víru jim tu Bibli vysvětluje sám Bůh. Takže jí chápou lépe. Takže je jasné, že nevěřící, byť snaživý typ, tomu správně porozumět nemůže - není Duchem zasvěcen do pravdy. To není o žádném povyšování, křesťané se nemají proč chlubit, protože na ničem z toho, co z nich učinil Bůh, nemají žádné zásluhy, šlo čistě i dar a to nezasloužený. Bůh se slitoval, to dělá nad kým chce. Takže místo chlubení sebe, svědčíme o Bohu. Bibli jako nevěřící rozumět nemůžeš, to je zákonitost. Nemusíš tomu ale věřit, nikdo ti to nenutí. Můžeš si věřit čemu chceš, třeba i tomu, že jsi čistá duše.

ale ale, co to čtu (Čt, 23. 1. 2020 - 21:01)

Bible: "Je totiž jeden Bůh a jeden prostředník mezi Bohem a lidmi, Kristus Ježíš."----- Nekecej. A proč používáš jako prostředníka elektromotorek? Zatím z tvého psaní to vypadá, že tvůj bůh je elektromotorek a jemu se klaníš, pobožný buzerante.

Jirka (Čt, 23. 1. 2020 - 21:01)

Ale Duch svatý, který byl také zaslíbený, dosvědčuje o tom, že se nejedná o mámení, ale že naděje neklame. Oni dokonce SJ učí, že dnes již nelze přijmout Ducha svatého, že to šlo pouze za dob prvních apoštolů. K tomu všemu, je podle nich Duch svatý nikoli Boží osoba soupodstatná s Otcem a Synem, ale jenom nějaká Boží síla, energie. I navzdory tomu, že Písmo svaté jasně odkazuje na živou osobu Boží. Může to být rouhání, když upírají Duchu svatému Božství. Vždyť přece, těžko se lze rouhat nějaké síle působení, musí jít o živou a skutečnou osobu Boží, neboť Bůh je Duch a k tomu svatý. O koho jiného může jít, než o Boha! Svědkové tedy neponížili pouze Krista Pána (na stvoření - arch-anděla), ale i Ducha svatého (na činnou sílu). Jde o pohany a bludaře.

Jirka (Čt, 23. 1. 2020 - 21:01)

Existují ale i svědectví bývalých členů SJ, kteří prokoukli lež a zlo této lidské organizace a nalezli pokoj v Kristu. Pokoj a radost v Kristu! V sektě, namísto pokoje a radosti je každodenně provázel stres, nesvoboda, pocity viny a deprese. Sloužili pouze člověku, byli otroky sekty, nechali se oklamat sektářskými bludy, a taky se to na jejich psychice podepsalo. Neměli Krista - neměli pokoj, neznali úlevu, milost, uzdravení, svobodu. Až když přijali Krista, toto vše nalezli, stali se svobodnými. A proč? Protože poznali pravdu, a ta je svobodnými učinila. A tak se stali způsobilými dosvědčovat, jak o pravdě v Kristu, tak o lži ve Strážné věži. Samozřejmě, je zcela pochopitelné, že ateista toto chápat nemůže, a tak má rovněž sklony věřit bludům.

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 20:01)

Může bůh závidět?

Návštěvník (Čt, 23. 1. 2020 - 18:01)

Pastor našeho sboru říká, že Pán potřebuje peníze. Tak jsme mu dali do kasičky....

Bible (Čt, 23. 1. 2020 - 19:01)

Bible: "Je totiž jeden Bůh a jeden prostředník mezi Bohem a lidmi, Kristus Ježíš."

Rakato (Čt, 23. 1. 2020 - 19:01)

Kristus je zlaté tele a všichni křesťané odpadlíci a zlořečení tvorové, kteří porušili smlouvu s bohem. Ale za to si mohou sami, vždyť kolikrát Jehova v bibli říká, že jeho vyznavači mají užívat jeho jméno.

Jirka (Čt, 23. 1. 2020 - 20:01)

Takhle to vypadá, když se do výkladů Bible pouští nezasvěcená osoba. Jsi oblouzněnej asi jako svědkové. Nejspíš proto, že ti někdo z nich denně vyplachuje mozek. Věřil bych tomu. Kdo nepřijímá Krista, ten nepřijímá JHVH, a nepřijímá pravého Boha. Svědkové tím ponížením Krista si myslí, že uctívají JHVH? To se ale hodně pletou. A ty máš ve zvyku se neustále vyjadřovat k věcem, o kterých máš jenom částečné znalosti, a to se zdaleka netýká jenom teologie.

Reklama

Přidat komentář