Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Po tom všem ... křesťanství může vyznávat jen zvrácený člověk...

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

ten "zpola obranný postoj" pak způsobuje automaticky takovou "zaseklost" až odmítavost komplet všeho jiného. Typické vylévání dětí z vaniček ...

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

ten "zpola obranný postoj" pak způsobuje automaticky takovou "zaseklost" až odmítavost komplet všeho jiného. Typické vylévání dětí z vaniček ...

jen nevěřícně čumím (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Náboženství, křesťanství je mor. Čistá esence zla a nenávisti. Je mi z tebe na blití, ty pobožná svině.

Spíš určitá forma náboženství či přímo křesťanství .. Prostě takový ten (zpola obranný) postoj: "pravdu znám jen já" a ostatní "byl zděšen, jak je tam vše prostoupeno modlářstvím". To jsem trochu zparodoval Pavla .. ale Pavel určitě nebyl jen "zasekle gramofonovitý jednozávitník". Nebo možná zpočátku jo.. ale Pavel pak dostal přímo osvícení z Hůry .. narozdíl od našich "Nespoutaných", kteří si to jen myslej .. (že byli osvíceni z Hůry ..)

Jirka (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

To si myslí svědkové Jehovovi taky, že za starých časů lidé mohli přijmout Ducha svatého a že dnes už to Bůh z nějakého důvodu nedělá. Asi budeš obdobného názorového ražení.

! (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Jirko, zeptám se tě napřímo: Co mi chceš, ty svině?

! (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Ale ten feťák jen prská z anonymity. Říkám, že stačí obyčejný telefon a pobožní zcela mění tón. Jen z pozice anonyma si dovolí psát to, co píše na internetu. V reálu by si to nikdy ta svině nedovolila.

! (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Kritizovat náboženství je v našem státě zcela legální. Já jsem nic neporušil. Žádný zákon. Ale feťák Jirka bral pervitin. Podporoval přímo drogové dealery. To je porušování zákona!

Jirka (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Jirko tady ale nejde o porušování zákona republiky, však se taky nebavíme o žádném městském nebo krajském soudu, ale o tom posledním.

! (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Nebavíme se o žádném posledním soudu! Žádný takový soud, neexistuje, pobožný feťáku! A kdyby byl, musel by být s tebou, ty naparující se kurvo!

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Když vyloučíme "Boblingy" tak většina inkvizitorů byla spíše konzervativního ražení a jednalo se spíše o "ideologicko-mocenský boj s cizí (křesťanství..) nábožensko-mocensko-ideologickou koncepcí". Dnešní "alternativní křesťané" jsou sice lidsky "hodní" (spíše se stylizují do role ukřivděných a ublížených "obětí") ale nad jejich nápady a rigorismem by asi čuměli i oni (staří) inkvizitoři ..

! (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Ta svině Jirka dobře ví, že neexistuje v našem státě zákon o rouhání. NEEXISTUJE! Jsme sekulární stát. A ta pobožná kurva si tu směle píše, že prý jsem se rouhal. To je neuvěřitelné. On tady píše, jako bychom žili ve středověku.

! (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Každým jeho komentářem se vine neuvěřitelná nenávist k těm, co nevyznávají jeho pobožné sračky. Náboženství, křesťanství je mor. Čistá esence zla a nenávisti. Je mi z tebe na blití, ty pobožná svině.

jen nevěřícně čumím (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Tak ostře bych - "hovadsky" bych to neviděl ale prostě jak v islámu tak v křesťanství se prosazuje model "mladých/starých rozhorlených aktivistů (tzv. "rychlokvašek")". Prostě model všech revolucionářů počínaje Marxem a konče Islámským státem ...

! (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Je to opravdu největší hovado tohoto serveru. Ještě že církev už nemá moc, páč tohle hovado by dělalo inkvizitora i upalovali lidi. Úchylné pobožné hovado - Jirka.

! (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Jak je ten feťák povýšený a arogantní, to nemá obdoby.

jen nevěřícně čumím (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

A napojení na křesťanské/ká vlákno/ká? - podobní alternativci jsou dnes v ("lidovém") křesťanství dominantní ..

jen nevěřícně čumím (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

nejlepší jsou asi ty "koleje na Sibiři co tam zbyly po Velkých Tartarech (aka údajně Slovanech)". To fakt nevíš, jestli se máš smát nebo plakat .. Trochu mě to evokuje jedno úsloví Jaroslava Žáka: "už staří Římané mazali lokomotivy suříkem".

! (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Jirko, jsi bývalý alkoholik, feťák, troska. Máš sadistické sklony, jsi úchylný, poslouchal jsi satanistickou hudbu. Proto ti vyhovuje hovado Jehova. Jsi zkrátka stejné hovado. Svůj k svému. Nemáš mi co dát a proti mě jsi podstatně nižší level. Jsi charakterový mrzák. A jestli to někdo manipuluje, tak leda ty, pobožná svině.

Jirka (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Pokud jde o hudbu, tak vyloženě satanistický je spíš black metal, tam je hlavní téma protikřesťanská agitace, ale ten jsem nikdy moc neposlouchal. Tam ten zpěvák ječel jak ženská, tak jsme si z toho dělali srandu, že je to metal pro děti. Poslouchal jsem hlavně death metal, tam byl "zpěv" spíš takové hluboké "žbluňkání" a téma většinou nebylo zaměřené proti křesťanství, ale šlo o jakousi výpověď stavu světa a člověka, byť nechutnou, ale nikoli nepravdivou. Bral jsem to tak, že oni to jen kritizovali, jejich hudba byla forma projevu nesouhlasu. Nešlo tam o žádný úspěch a zisk, protože toto vždy byl hluboký underground. Ale i tak jsem si uvědomil, že z křesťanského hlediska není v pořádku toto poslouchat a tak jsem to zanechal. Texty byly těžce nechutné.

Reklama

Přidat komentář