Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Dan (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

U mě to bylo podobné.kdyz mi Bylo 7 tak se rodiče rozvedly a já se ségrou jsme byly ve střídavě peči. Ségra mě nutila hrát si s holčičími hračkami.Mamě to nevadilo ale tátovi se to nelíbilo protože si myslel že to z mé udělá gaye. A když se rozešli a zrovna jsme byly u mámy tak mě ségra nutila hrát si s holčičí i hračkami. Později mě donutila převléct se za holku. Já jsem nechtěl ale máma s tím nic nedělala.Nakonec to dospělo až k tomu že jsem byl o víkendu u mámy jenom za holku. Mě se to zalíbilo. Úplný hranice to ale dosáhlo když ségře přestaly být její plavky. Byly totiž akorát na mě a ségra mě donutila je občas nosit. Pak jsem dokonce jel i na dovolenou za holku. Když mi bylo 10 tak táta umřel. V té doěy už jsem se převlékal méně. Když ale táta umřel tak jsem začal zase hodně. Začal jsem dělat věci co bych jinak nedělal. Za holku jsem chodil i ven. Ségra ale už byla starší a bylo jí to jedno. Převlékal jsem se tedy dobrovolně protože mi přišlo dívčí oblečení pohodlnejsi. Asi ve 12 jsem s tím přestal.

Dan (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

U mě to bylo podobné.kdyz mi Bylo 7 tak se rodiče rozvedly a já se ségrou jsme byly ve střídavě peči. Ségra mě nutila hrát si s holčičími hračkami.Mamě to nevadilo ale tátovi se to nelíbilo protože si myslel že to z mé udělá gaye. A když se rozešli a zrovna jsme byly u mámy tak mě ségra nutila hrát si s holčičí i hračkami. Později mě donutila převléct se za holku. Já jsem nechtěl ale máma s tím nic nedělala.Nakonec to dospělo až k tomu že jsem byl o víkendu u mámy jenom za holku. Mě se to zalíbilo. Úplný hranice to ale dosáhlo když ségře přestaly být její plavky. Byly totiž akorát na mě a ségra mě donutila je občas nosit. Pak jsem dokonce jel i na dovolenou za holku. Když mi bylo 10 tak táta umřel. V té doěy už jsem se převlékal méně. Když ale táta umřel tak jsem začal zase hodně. Začal jsem dělat věci co bych jinak nedělal. Za holku jsem chodil i ven. Ségra ale už byla starší a bylo jí to jedno. Převlékal jsem se tedy dobrovolně protože mi přišlo dívčí oblečení pohodlnejsi. Asi ve 12 jsem s tím přestal.

P.A.V.E.L (Čt, 17. 10. 2019 - 17:10)

Filipe zajímalo by mě jak si zakryl některé pohlavní znaky když jsi občas šel převlečený ven?

Filip (Čt, 17. 10. 2019 - 17:10)

Moc těžký to nebylo v tu dobu pohlavní znaky nejsou moc viditelné.

Filip (Čt, 17. 10. 2019 - 17:10)

Moc těžký to nebylo v tu dobu pohlavní znaky nejsou moc viditelné.

Alena (Čt, 17. 10. 2019 - 16:10)

U mě to bylo přesně naopak. Můj mladší brácha chtěl abych ho převlékla za holku ale já jsem nechtěla. Chtěl to pořád. Občas jsem ho Teda převlékla. Asi v jeho 9 to přestalo. Pak jsem ale zjistila že je transsexuál. Zjistila jsem to v jeho 14 když si zkoušel moje tajně moje oblečení. Přišla Jsem brzo domu. Nakonec mi to řekl a držely jsme to v tajnosti. Občas jsem mu tedy půjčila nějaké oblečení. On to prozradil až ve svých 17.
Teď je mu 22 a brzo ho čeká operace Na změnu pohlaví.

Grizzly (So, 2. 11. 2019 - 12:11)

Já a tvůj brácha jsme co jsem zjistil asi výjimka. Já mám také starší ségru a za holku mě nepřevlékala. Spíše si ještě k tomu hrála se mnou s klučičími hračkami.

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 22:11)

Starší ségra má kamarádku, pořád mě převlíkaj za holku, princeznu nebo zpěvačku , nejdřív mi to vadilo a vzpomínám si že jsem i břečel , ale teď je to fajn , chtěj , abych měl dívčí kalhotky a mě se líbí, když jsem před nima nahej . Ségře je to asi jedno , ale té druhé se to asi taky líbí, pořád mi mění kalhotky.

Kim-čong-un (Po, 4. 11. 2019 - 15:11)

Kolik je ti let?

Návštěvník (Po, 4. 11. 2019 - 17:11)

bude mi 13

2 (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

To se ti při tom převlékání asi postaví. Není problém ho schovat do dívčích kalhotek?

Návštěvník (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

Ne , aspoň je sranda , ségra někdy říká , že jsem prase , ale ta druhá se směje.

kubakubula (St, 25. 12. 2019 - 14:12)

Tak to jsme na tom stejně, moje o 2 roky starší segra se tím taky bavila, že mne učila, jak se chová manekýna, když předvádí šaty. Její kamoška Klára vždycky přinesla tašku různýho holčičího oblečení a já se musel převlíkat a předvádět ty šaty. Převlíkáni bylo vždycky i se spodním prádlem. Ale byla to jen hra a sranda.

Jirka (St, 25. 12. 2019 - 18:12)

A od kolika let jsi to dělal?

Petra (So, 19. 10. 2019 - 14:10)

Mě se to taky stalo. Mám o 3 roky staršího bratra. On mě sice do převlékání nenutil ale tajné se převlékál. Když mu bylo 9 tam jsem ho načapala jak si zkouší moje věci. Byla jsem v šoku. On mi řekl že by si chtěl vyzkoušet jaké je to být holka. Tak asi třikrát když rodiče někam na chvíli šli tak řekl rodičům že de za kamarádem a já že jdu za kamarádkou. Ve skutečnosti se ale převlékl za holku a šel se mnou ven. Většinou jsem ho kamarádkám představila jako moji o rok mladší kámošku. I když mu bylo 9 tak vypadal přibližně na 11. Pak mu to přestalo. Asi ve 12 to zkusil jednou znova. Pak už mu to úplně vymizelo.

Milan (Ne, 3. 2. 2019 - 13:02)

Tak pokud nekdo ma neco zajimaveho tak to dejte primo sem..diky

Radka (Ne, 3. 2. 2019 - 12:02)

Sháním odkazy na filmy, fotografie, nebo jiné materály, které se zabývají tématikou feminizace chlapců ze strany matek, starších sester, učitelek, vychovatelek, atd.
Za kvalitní materiály dobře zaplatím.

Případné nabídky mi prosím pište na můj mail [email protected]

Honza (Út, 11. 12. 2018 - 23:12)

Je skvělé, že ho máma tak podporuje a umožní mu nosit účes a oblečení, které se mu líbí, bez ohledu na předsudky.

Lída (Út, 11. 12. 2018 - 16:12)

Moje účetní oblíká kluka ve stylu Emo.Je mu patnáct a vypadá jak dívka od vlasů až po boty.

Radim (Út, 23. 10. 2018 - 07:10)

Dej mu do školy šatičky a...No, jen aby se mu to pak nelíbilo ještě víc. :-D

Reklama

Přidat komentář