Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Transka (Po, 28. 10. 2019 - 18:10)

A zazvonil zvonec a pohádky je konec!

Radka (Po, 21. 10. 2019 - 08:10)

Určitě by mu to neuškodilo, ostatně stejný problém jsem také před nedávnem řešila u synovce.

Petr (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

Pokud se syna chcete zbavit a chcete aby si ho odvedla sociálka tak ano, dobré to bude.

Filip (Čt, 17. 10. 2019 - 15:10)

Mě se to stalo. Mám o 1,5 roky starší ségru. Se ségrou jsme měli jeden pokoj. Matka na nás byla sama a když nás poslala do pokoje tak jsem si se ségrou hrál. Většinou jsem si hrál já s holčičími hračkami. A když mi bylo 7 tak mě ségra donutila prevleknout se za holku. Mě se to že začátku nelíbilo. Pak jsem se prevlekl asi 3krát a máma mi navrhla že si můžu zkusit být na víkend holka. Nakonec jsem řekl že si to vyzkouším. O víkendu se mi to zalíbilo a někdy jsem se po škole nebo na víkend za holku prevlekl. Jednou když jsme na 3 dny na machancovo jezero tak jsem se prevlekl za holku(bylo mi 8).Dokonce jsem nosil i dívčí plavky. Později jsem občas šel i ven převlečený za holku. Nasel jsem si i kamarádku které jsem lhal že jsem holka.dokonce jsem i do Školy občas vzal pod kalhoty ženské spodní pradlo . V 11 mi pomalu prevlekaji vymizelo. Už jsem spíše nosil jen občas kalhotky. Uplne to vymizelo někdy ve 13.

Dan (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

U mě to bylo podobné.kdyz mi Bylo 7 tak se rodiče rozvedly a já se ségrou jsme byly ve střídavě peči. Ségra mě nutila hrát si s holčičími hračkami.Mamě to nevadilo ale tátovi se to nelíbilo protože si myslel že to z mé udělá gaye. A když se rozešli a zrovna jsme byly u mámy tak mě ségra nutila hrát si s holčičí i hračkami. Později mě donutila převléct se za holku. Já jsem nechtěl ale máma s tím nic nedělala.Nakonec to dospělo až k tomu že jsem byl o víkendu u mámy jenom za holku. Mě se to zalíbilo. Úplný hranice to ale dosáhlo když ségře přestaly být její plavky. Byly totiž akorát na mě a ségra mě donutila je občas nosit. Pak jsem dokonce jel i na dovolenou za holku. Když mi bylo 10 tak táta umřel. V té doěy už jsem se převlékal méně. Když ale táta umřel tak jsem začal zase hodně. Začal jsem dělat věci co bych jinak nedělal. Za holku jsem chodil i ven. Ségra ale už byla starší a bylo jí to jedno. Převlékal jsem se tedy dobrovolně protože mi přišlo dívčí oblečení pohodlnejsi. Asi ve 12 jsem s tím přestal.

Dan (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

U mě to bylo podobné.kdyz mi Bylo 7 tak se rodiče rozvedly a já se ségrou jsme byly ve střídavě peči. Ségra mě nutila hrát si s holčičími hračkami.Mamě to nevadilo ale tátovi se to nelíbilo protože si myslel že to z mé udělá gaye. A když se rozešli a zrovna jsme byly u mámy tak mě ségra nutila hrát si s holčičí i hračkami. Později mě donutila převléct se za holku. Já jsem nechtěl ale máma s tím nic nedělala.Nakonec to dospělo až k tomu že jsem byl o víkendu u mámy jenom za holku. Mě se to zalíbilo. Úplný hranice to ale dosáhlo když ségře přestaly být její plavky. Byly totiž akorát na mě a ségra mě donutila je občas nosit. Pak jsem dokonce jel i na dovolenou za holku. Když mi bylo 10 tak táta umřel. V té doěy už jsem se převlékal méně. Když ale táta umřel tak jsem začal zase hodně. Začal jsem dělat věci co bych jinak nedělal. Za holku jsem chodil i ven. Ségra ale už byla starší a bylo jí to jedno. Převlékal jsem se tedy dobrovolně protože mi přišlo dívčí oblečení pohodlnejsi. Asi ve 12 jsem s tím přestal.

P.A.V.E.L (Čt, 17. 10. 2019 - 17:10)

Filipe zajímalo by mě jak si zakryl některé pohlavní znaky když jsi občas šel převlečený ven?

Filip (Čt, 17. 10. 2019 - 17:10)

Moc těžký to nebylo v tu dobu pohlavní znaky nejsou moc viditelné.

Filip (Čt, 17. 10. 2019 - 17:10)

Moc těžký to nebylo v tu dobu pohlavní znaky nejsou moc viditelné.

Alena (Čt, 17. 10. 2019 - 16:10)

U mě to bylo přesně naopak. Můj mladší brácha chtěl abych ho převlékla za holku ale já jsem nechtěla. Chtěl to pořád. Občas jsem ho Teda převlékla. Asi v jeho 9 to přestalo. Pak jsem ale zjistila že je transsexuál. Zjistila jsem to v jeho 14 když si zkoušel moje tajně moje oblečení. Přišla Jsem brzo domu. Nakonec mi to řekl a držely jsme to v tajnosti. Občas jsem mu tedy půjčila nějaké oblečení. On to prozradil až ve svých 17.
Teď je mu 22 a brzo ho čeká operace Na změnu pohlaví.

Grizzly (So, 2. 11. 2019 - 12:11)

Já a tvůj brácha jsme co jsem zjistil asi výjimka. Já mám také starší ségru a za holku mě nepřevlékala. Spíše si ještě k tomu hrála se mnou s klučičími hračkami.

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 22:11)

Starší ségra má kamarádku, pořád mě převlíkaj za holku, princeznu nebo zpěvačku , nejdřív mi to vadilo a vzpomínám si že jsem i břečel , ale teď je to fajn , chtěj , abych měl dívčí kalhotky a mě se líbí, když jsem před nima nahej . Ségře je to asi jedno , ale té druhé se to asi taky líbí, pořád mi mění kalhotky.

Kim-čong-un (Po, 4. 11. 2019 - 15:11)

Kolik je ti let?

Návštěvník (Po, 4. 11. 2019 - 17:11)

bude mi 13

2 (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

To se ti při tom převlékání asi postaví. Není problém ho schovat do dívčích kalhotek?

Návštěvník (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

Ne , aspoň je sranda , ségra někdy říká , že jsem prase , ale ta druhá se směje.

kubakubula (St, 25. 12. 2019 - 14:12)

Tak to jsme na tom stejně, moje o 2 roky starší segra se tím taky bavila, že mne učila, jak se chová manekýna, když předvádí šaty. Její kamoška Klára vždycky přinesla tašku různýho holčičího oblečení a já se musel převlíkat a předvádět ty šaty. Převlíkáni bylo vždycky i se spodním prádlem. Ale byla to jen hra a sranda.

Jirka (St, 25. 12. 2019 - 18:12)

A od kolika let jsi to dělal?

Petra (So, 19. 10. 2019 - 14:10)

Mě se to taky stalo. Mám o 3 roky staršího bratra. On mě sice do převlékání nenutil ale tajné se převlékál. Když mu bylo 9 tam jsem ho načapala jak si zkouší moje věci. Byla jsem v šoku. On mi řekl že by si chtěl vyzkoušet jaké je to být holka. Tak asi třikrát když rodiče někam na chvíli šli tak řekl rodičům že de za kamarádem a já že jdu za kamarádkou. Ve skutečnosti se ale převlékl za holku a šel se mnou ven. Většinou jsem ho kamarádkám představila jako moji o rok mladší kámošku. I když mu bylo 9 tak vypadal přibližně na 11. Pak mu to přestalo. Asi ve 12 to zkusil jednou znova. Pak už mu to úplně vymizelo.

Milan (Ne, 3. 2. 2019 - 13:02)

Tak pokud nekdo ma neco zajimaveho tak to dejte primo sem..diky

Reklama

Přidat komentář