Reklama

Kourite priteli penis ??? Nebo ne ?

Marek (St, 19. 10. 2016 - 07:10)

Jsem panic, takže mi to ještě nikdo nedělal, ale musí to být příjemné :-) Tedy pro pána, nevím jak pro dámu.

Pampeliška (St, 19. 10. 2016 - 06:10)

jak to má s orálním sexem,...No, vypadá to,že ta 21letá žena má zkušenost a hlavně znalost (informovanost) větší, než kdejaká stará,zapšklá škatule.

Pampeliška (St, 19. 10. 2016 - 05:10)

přečti si to ještě...Ty si myslíš že lidi,co mají "slavika",to
Mají z kouření ptáka?:-):-)
Že ti co dělají orální sex,automaticky dostanou rakovinu krku nebo jazyka??
Pane Bože,život v takovém strachu musí být příliš hrozný.
Jak vůbec můžeš vyjít ven z domu? Vsude plno nebezpečí,auta a zlí lidé...

pozor, (Út, 18. 10. 2016 - 23:10)

Pokud jde o tebe a...jak to má s orálním sexem, se tady svěřuje žena na úrovni, neboli 21 leté pouchně :DD.
Konečně si poprvé vrzla a hned je táááák chytrá :DD.

Andrea (Út, 18. 10. 2016 - 23:10)

Mně se zase dělá špatně...Pokud jde o tebe a "realitu", je nekolik moznosti:
1) Jste stari zavistivi impotenti 2) Zadna zena o vas nikdy nezavadila a tak o sexu nic nevite 3) Bohnice 4) Nabozensti fanatici 5) Vase penisy vypadaji jako karfiol a tak zavidite tem, kteri provozuji oral a na rozdil od vas nic nechytli. Urcite je vic moznosti, ale proc na vas plytvat casem?

pro Andreu (Út, 18. 10. 2016 - 22:10)

Samozrejme normalni zeny rady...Mně se zase dělá špatně z pomyšlení na sex s tebou když takové čuňárny považuješ za normální. Jsi normální infantilní ubožačka. Běž si ty čuráky cucat jako bonbony, když ti tak chutnají.

realita (Út, 18. 10. 2016 - 21:10)

Andreo, mas pravdu, tedy s...Jarmilo, on byl panic a nikdy neprovozoval jiné sexuální hry? A ty to samé?
HPV máme všichni, tak nevím, čím se uklidnuješ.

realita (Út, 18. 10. 2016 - 21:10)

Andreo, mas pravdu, tedy s...Věř tomu, že fůra lidí nechápe tebe.
Andreo, vaše generace je generace chudáků, tak je stejně jedno, co děláš. Ale je dobře, že jsi tolerantní, i když bez úrovně. Tu toleranci budeš v budoucnu potřebovat.

realita (Út, 18. 10. 2016 - 21:10)

Zeny "jiste urovne"..."Infekci lidskými papilomaviry získá během svého života až 80 % z nás. Nejčastěji se nakazí lidé ve věku 18-25 let, ale riziko přenosu této nemoci je celoživotní. Zhruba 80 % infikovaných nemá žádné potíže ani v následujících letech po infekci, ale u zbylých 20 % z nakažených po několika měsících nebo letech dochází k rozvoji onemocnění. Vývoj od infekce k nádoru trvá průměrně 15 let. Vývoj od infekce k vzniku kondylomat pouhé 4 měsíce."

Andrea (Út, 18. 10. 2016 - 20:10)

Andreo, mas pravdu, tedy s...Nase generace je tolerantnejsi nez ty starsi; ridime se podle "zij a nech zit", ale jsem prekvapena, ze je tolik zen, ktere koureni penisu odpuzuje a povazuji to za neco nerestneho, ci uchylneho. Mezi mymi nejblizsimi prateli je to u vsech bezna soucast milovani, nebo i bezny samostatny sexualni akt.

Jarmila (Út, 18. 10. 2016 - 19:10)

Zeny "jiste urovne"...Andreo, mas pravdu, tedy s tim, ze koureni neni sexualni praktika naseho stoleti. S tou rakovinou to nevim, ale protoze polykam semeno jen sveho pritele muyu byt klidna. A nechapu, ze se nekdo dobrovolne osidi o oba'ohaceni sexualniho zivota.

Andrea (Út, 18. 10. 2016 - 15:10)

přečti si to ještě...Zeny "jiste urovne" kouri jen penis muze, s kterym maji vztah, ktereho znaji a kteremu duveruji. Ted jsem teprve ve svem druhem milostnem vztahu. Riziko rakoviny je zvysene u zen, ktere casto a dlouhodobe polykaji semeno vice muzu. Zeny kouri penisy a muzi provadi oral na vaginach tisice let, takze to neni nejaka zvrhlost 21. stoleti. Jestli ale tobe vyhovuje sex bez oralu, je to v naprostem poradku.

no, (Út, 18. 10. 2016 - 14:10)

Samozrejme normalni zeny rady...přečti si to ještě jednou. Třeba se ti rozsvítí.
Jinak ženy po 30, ty už vědí. Ty jsi ještě moc mladá holka, abys tady mluvila za ženy, co jim stačí a co ne.
Myslíš, že muži "jisté úrovně" nemají HPV? Nebuď naiva. Viděla jsi někdy člověka se "slavíkem"?

Andrea (Út, 18. 10. 2016 - 14:10)

Samozrejme normalni zeny rady kouri jen penisy muzu jiste urovne. Nevim jakeho pohlavi jsou "a tak" a "dobre delas Anno", ale pomysleni na sex s nimi musi obratit zaludek komukoliv nad uroven krovaka.

"no", je mi 21 a vim, ze vetsine zen nestaci pouha kopulace; pro mne je to vyvrcholeni delsiho milovani, ktere by alo nebylo tak intenzivni bez toho, co mu predchazelo. Nazyvat mne "kurvou" je jen odrazem tve urovne.

no, (Út, 18. 10. 2016 - 14:10)

Aha, jeden z tech, pro ktere...nevím, kolik ti je let, ale mě je 36 let, jsem žena a orgasmus klitoriální je proti vaginálnímu o ničem. Tak proč brát bronz, když mohu mít zlata kolik chci.
Hrátky jsou pěkné, ale jestliže jsi ku.rva a cicmáš ho každýmu, kdo je ochotný s tebou vlézt do postele, tak stejně skončíš s rakovinou krku. Podívej se na statistiky za poslední tři roky.

dobře děláš Ann (Út, 18. 10. 2016 - 11:10)

nač se zahazovat s nějakými dobytky. Ocucáváním prochcaných čuráků a kund to začíná a rozmazáváním fekálií to končí.

Anna (Út, 18. 10. 2016 - 08:10)

Ale jo, dělalo se to, ale já to nedělám. Pro mě je to nechutné , a vybírám si partnery , kteří mají stejný pocit.

Miládka (Út, 18. 10. 2016 - 06:10)

Anální sex, pochcávání se, fekální a jiné praktiky nejsou fenomenem dnešní doby. Toto se dělalo už pradávno. Ale o to nejde. Chci jenom říci, že sex by měl probíhat tak, že všechno co se při něm dělá, jsou touhy a přání všech zůčastněných.

a tak (Po, 17. 10. 2016 - 23:10)

Aha, jeden z tech, pro ktere...tomu mělo zůstat. Normální šukec a basta.
Z toho, co dneska lidi dělaj, se mi zvedá kufr. Strkaj ptáka do análu, chčijou po sobě, pomazávaj se hovnama, navlíkaj na sebe posraný spoďáry atd.
To si myslíš, že je nějaká erotika?? Jenom prasárna a tečka.

Pavla reakce na (Po, 17. 10. 2016 - 23:10)

To je přeci normální...Jako předehra ano. Ale místo sexu? To ani náhodou. Co bych z toho jako měla? Lízání mě nebaví, to je pro impotenty a chudáky s malým penisem.

Reklama

Přidat komentář