Reklama

Kourite priteli penis ??? Nebo ne ?

no, (Út, 18. 10. 2016 - 14:10)

Samozrejme normalni zeny rady...přečti si to ještě jednou. Třeba se ti rozsvítí.
Jinak ženy po 30, ty už vědí. Ty jsi ještě moc mladá holka, abys tady mluvila za ženy, co jim stačí a co ne.
Myslíš, že muži "jisté úrovně" nemají HPV? Nebuď naiva. Viděla jsi někdy člověka se "slavíkem"?

Andrea (Út, 18. 10. 2016 - 14:10)

Samozrejme normalni zeny rady kouri jen penisy muzu jiste urovne. Nevim jakeho pohlavi jsou "a tak" a "dobre delas Anno", ale pomysleni na sex s nimi musi obratit zaludek komukoliv nad uroven krovaka.

"no", je mi 21 a vim, ze vetsine zen nestaci pouha kopulace; pro mne je to vyvrcholeni delsiho milovani, ktere by alo nebylo tak intenzivni bez toho, co mu predchazelo. Nazyvat mne "kurvou" je jen odrazem tve urovne.

no, (Út, 18. 10. 2016 - 14:10)

Aha, jeden z tech, pro ktere...nevím, kolik ti je let, ale mě je 36 let, jsem žena a orgasmus klitoriální je proti vaginálnímu o ničem. Tak proč brát bronz, když mohu mít zlata kolik chci.
Hrátky jsou pěkné, ale jestliže jsi ku.rva a cicmáš ho každýmu, kdo je ochotný s tebou vlézt do postele, tak stejně skončíš s rakovinou krku. Podívej se na statistiky za poslední tři roky.

dobře děláš Ann (Út, 18. 10. 2016 - 11:10)

nač se zahazovat s nějakými dobytky. Ocucáváním prochcaných čuráků a kund to začíná a rozmazáváním fekálií to končí.

Anna (Út, 18. 10. 2016 - 08:10)

Ale jo, dělalo se to, ale já to nedělám. Pro mě je to nechutné , a vybírám si partnery , kteří mají stejný pocit.

Miládka (Út, 18. 10. 2016 - 06:10)

Anální sex, pochcávání se, fekální a jiné praktiky nejsou fenomenem dnešní doby. Toto se dělalo už pradávno. Ale o to nejde. Chci jenom říci, že sex by měl probíhat tak, že všechno co se při něm dělá, jsou touhy a přání všech zůčastněných.

a tak (Po, 17. 10. 2016 - 23:10)

Aha, jeden z tech, pro ktere...tomu mělo zůstat. Normální šukec a basta.
Z toho, co dneska lidi dělaj, se mi zvedá kufr. Strkaj ptáka do análu, chčijou po sobě, pomazávaj se hovnama, navlíkaj na sebe posraný spoďáry atd.
To si myslíš, že je nějaká erotika?? Jenom prasárna a tečka.

Pavla reakce na (Po, 17. 10. 2016 - 23:10)

To je přeci normální...Jako předehra ano. Ale místo sexu? To ani náhodou. Co bych z toho jako měla? Lízání mě nebaví, to je pro impotenty a chudáky s malým penisem.

Andrea (Po, 17. 10. 2016 - 22:10)

jestli ti připadá pohlavní...Aha, jeden z tech, pro ktere je sex jen kopulace.
Tak to byvalo, zhasla se petrolejka, manzelka pod perinou zpristupnila ohambi sve ohambi manzelovu,
ten chvili kopuloval, pak ejakukoval a bylo to, super zazitek pro oba. Osobne dam prednost milovani na ktere je zvykla moje generace.

Nanda (Po, 17. 10. 2016 - 22:10)

To my dáváme přednost před sexem dokonalému lízání a kouřeni.

Zuza (Po, 17. 10. 2016 - 22:10)

Dělám to při každém...Nechat se pěkně vylízat aby mi pořádně propral poštěváka a já ho pak vykouřím protože mluji teplého zaluda a pořádně jazykem požužlala uzdičku.To se se přítelem uděláme postupně oba.Život je krásný.

no, (Po, 17. 10. 2016 - 22:10)

Vypada to, ze velka cast...jestli ti připadá pohlavní styk nudný, tak je v tobě něco špatně.

Andrea (Po, 17. 10. 2016 - 21:10)

Vypada to, ze velka cast ceskeho naroda ma nudny sex. Nedovedu si predstavit, ze je mnoho prislusniku mlade generace, ktera neprovozuje oral, vcetne koureni penisu, jako beznou soucast milovani.

Jardo, (Po, 17. 10. 2016 - 21:10)

myslím, komu konkrétně je...trochu nesmysl, ne? Jak nebyla v náladě? Zkrátka, když on chce orál, tak ji musí oplatit stejným. Co na tom příspěvku je k nepochopení? Daně to tak vyhovuje, sex je potom u nich delší, i když až po dvou hodinách. Pán je asi starší.
A co že "Pár jich tvrdilo že se jim to stát nemůže a pak se divily co prováděly".
Co tvrdily, že se jim stát nemůže?

Ty chlastáš nebo proč se vyjadřuješ tak mimo?

kdojsem (Po, 17. 10. 2016 - 21:10)

Ahoj moje holka nekouří, ale v předchozích vztazích to šlo v pohodě. Nikoho do ničeho nenutím, lízání má ráda a já rád lížu.

Jarmila (Po, 17. 10. 2016 - 21:10)

My víme jak to kouření...No, to je pravda. Vis, jakej to je adrenalin? A to vzruso!!!

Jarda (Po, 17. 10. 2016 - 18:10)

Odpovídal jsem Daně.

(Po, 17. 10. 2016 - 16:10)

Asi jsi nebyla v té...myslím, komu konkrétně je určený tenhle příspěvek.
"17.10.2016 13:36 - Jarda
Asi jsi nebyla v té správné náladě utržená ze řetězu.
Pár jich tvrdilo že se jim to stát nemůže a pak se divily co prováděly."

Protože nikam, ani k nikomu nesedí...

Jarda (Po, 17. 10. 2016 - 16:10)

ale prosím...Reagoval jsem na příspěvek nade mnou.

Kdybych to nezažil, psát to tady nebudu.

nechápu (Po, 17. 10. 2016 - 15:10)

Teď to nestíhám číst,jede to na mně moc rychle,nezvládám přetížení při nechápání,musím si dát hodinovou pauzu na odpočinek,Fíkus

Reklama

Přidat komentář