Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 23:01)

"Motorky v buňkách jsou pro mě stejně divné jako všecko ostatní" :-D

! (Ne, 19. 1. 2020 - 23:01)

Motorek v buňce = sněhová vločka = blesk = lovecký pud = květinka na louce = černá díra ve vesmíru = tisíc dalších věcí. Prostě různé formy hmoty a energie. Nic z toho nedokazuje boha, notabene židovského....

! (Ne, 19. 1. 2020 - 23:01)

Na tvoje odkazy neklikám, je mi jedno, co si myslí tvoji esotericky založení kamarádi s tituly, nezajímají mě ani jejich tituly. Viz JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola, další podobný blázen do tvého seznamu. Taky pobožný. Motorky v buňkách jsou pro mě stejně divné jako všecko ostatní, stejně jako černé díry. Čili je to tak, necítím žádný údiv jako máš ty a nedojímám se. Nemám pocity, jako máš ty. Nejsem pobožný. Jsi evidentně asociál, že nechápeš lidi, možná jsi autista. asperger. Žiješ si ve svém světě a nic mimo to tě nezajímá. Nebo z tvého nicku píše robot, jukebox. Mrtvý program. To by vysvětlovalo i to cyklení a automatizaci.

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 23:01)

Cituji: "Molekuly obecně řečeno od přírody tíhnou k vytváření stabilních a víceméně „napevno“ spojených útvarů bez pohyblivých částí." https://www.idnes.cz/technet/veda/nobelova-cena-chemie-2016.A161005_114329_veda_mla

! (Ne, 19. 1. 2020 - 23:01)

Bible a vůbec náboženství tvrdí, že existuje dobro a zlo. Dualistický princip. Jenže život je v rozporu s náboženství a principem dobra a zla. Dobro i zlo je relativní. Dneska jsem na procházce v lese pustil psa a on chtěl ulovit koroptev, ta mu však uletěla. Chtěl ulovit srnku, utekla. Byl chudák frustrovaný. Předtím jsem měl pejska, co byl lepší lovec a často něco ulovil. Nejvíce hraboše. A byl šťastný, když ulovil. Stejně jako člověk, je to princip v přírodě. Lovecký pud je důkaz evoluce. Jednoznačný nezpochybnitelný důkaz evoluce. Žádné dobro a zlo neexistuje. Je to vždy subjektivní. Pro šelmu je dobro, když něco uloví. Jednak se nažere a jednak zažije pocit uspokojení, zadostiučinění. Endorfiny štěstí. Ale pro zvíře, které zabije, je šelma a její lovení zlo. Umírá krutou smrtí, krutou bolestí. Dobro a zlo neexistuje. Existují jen přírodní principy. Evoluční mechanismy tvoří podstatu přírody. Bůch tam není žádný. A není tam ani žádné dobro a zlo. To je vždycky subjektivní a záleží jen na tom, jak to to daný organismus prožívá. A všimni si, že já nepotřebuji citovat a kopírovat články, ale mám to odžité, vypozorované. Seru ti na nějakého Darwina. Já mám vlastní oči a těmi vidím evoluci, lovení, dravost, brutalitu, parazitismus, ale i ty motýlky a květinky. je to takový mix všeho možného. Jak je co momentálně výhodné. Květiny a motýlci jsou taky jen adaptace, evoluční adaptace. Když je květina bohatě zbarvená, dává jí to evoluční výhodu, že ji spíše hmyz opýlí. Není to nic nadpřirozeného, zase v tom není žádný bůch, ale jen evoluční mechanismy.

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 23:01)

Zítra odpovím

! (Ne, 19. 1. 2020 - 23:01)

Já se tě ale, bobku, na nic neptám. Ty ti nejsi v roli vysvětlujícího. A já nejsem v roli tazatele. Už zase manipuluješ. Já jsem ti nepoložil žádnou otázku.

Rakato (Ne, 19. 1. 2020 - 23:01)

Tento "Návštěvník" si občas přečte něco odborného, a to ho tak udiví, že pak tady kdáká dokolečna poznatky, které objevil a které ostatní znají. Já se přikláním k tomu tolerovat tohoto nezbedného hledače nových znalostí, protože i když je jednoduchý, přesto o level výše než zdejší náboženští fanatici, kteří odmítají číst něco jiného než bibli.

! (Ne, 19. 1. 2020 - 23:01)

Ne, neuznal jsem že je divné, že přírodní zákonitosti vyrábějí stroje a elektromotory a nejsem darwinista a nejsem ani ztracený. Čili už jdeš do agrese a jdeš do lhaní a manipulací. Takhle skončí dříve nebo později každý pobožný. Otevřenou agresi nemůžeš, to máte zakázané, ale vždycky to nakonec pobožný nevydrží a začne lhát, manipulovat a případně vyhrožovat. Jste jeden jako druhý jako přes kopírák.

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 23:01)

Tak se zeptám znovu. Není ti trochu divný, že přírodní zákonitosti vyrábějí stroje a elektromotory?

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 23:01)

Otázka zněla: Není ti trochu divný, že přírodní zákonitosti vyrábějí stroje a elektromotory? Odpověď byla: "Všecko je divné." ...... To znamená, že jsi uznal, že je divné i to, že přírodní zákonitosti vyrábějí stroje a elektromotory.

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

Cituji: "Molekuly obecně řečeno od přírody tíhnou k vytváření stabilních a víceméně „napevno“ spojených útvarů bez pohyblivých částí."
https://www.idnes.cz/technet/veda/nobelova-cena-chemie-2016.A161005_114329_veda_mla

:-) (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

Tak je fajn, že víme, že existují tři bobci: paleček, král a návštěvník, kteří potřebují boha mezer. :-) Zkus ještě nějakého čtvrtého bobka do tvého seznamu :-)

:-) (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

A proč by mě mělo zajímat, co ti říká nějaký paleček a král? :-)

:-) (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

Kde máš Ježíška a Duška svatého, bobe? :-)

:-) (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

Paleček, Král a elektromotorci. Ty jsi dopadl, bobku... :-)

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 21:01)

Prof. RNDr. Emil Paleček, DrSc. : "Jsem skeptický k názoru, že celou evoluci je možno vysvětlit pouze pomocí evolučních mechanizmů."

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 21:01)

Prof. RNDr. Emil Paleček, DrSc. - byl český vědec, objevitel elektrochemie nukleových kyselin. Od roku 1955 pracoval v Biofyzikálním ústavu Akademie věd, kromě toho přednášel na Masarykově univerzitě jako profesor molekulární biologie. Na kontě má 300 odborných publikací a je celosvětově jedním z nejcitovanějších českých vědců. Je držitelem mnoha ocenění.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Emil_Pale%C4%8Dek

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 21:01)

Prof. RNDr. Emil Paleček, DrSc. : "Jsem skeptický k názoru, že celou evoluci je možno vysvětlit pouze pomocí evolučních mechanizmů."

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 21:01)

Prof. RNDr. Vladimír Král, DrSc. : „S dnešními technickými možnostmi a vědeckým poznáním pronikajícím do nanosvěta máme mnohem více důvodů obdivovat nesmírnou inteligenci, moudrost a moc našeho Stvořitele.”

Reklama

Přidat komentář