Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 20:01)

Říkáš, že ti je úplně jedno, v co věří pobožní, a přitom jsi tady 24/7 a řešíš v co věří křesťané. :-D To se ti povedlo.:-D Jinak důvody, pro které jsou většinou lidi darwinisti, není samozřejmě homosexualita. Jsi nepozorný čtenář. Já jsem psal, že v tvém případě to tak je. A v tvém případě je to tady důvod, motiv, proč nenávidíš Stvořitele a křesťany. Proto jsi tady 24/7 a vedeš svatou válku se Stvořitelem a křesťany.

Steve (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Zvláštní že se Jehovisti chytly omylu katolíka v Římě a nyní si přivlastňují zkopírovaný omyl - jehovu. Přitom Katolíky nesnáší a odsuzují se vším všudy s naukou ... a jejich víra je teprve z předminulého století. :-)

Bible (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

"Soud pak je v tom, že světlo přišlo na svět, ale lidé si zamilovali více tmu než světlo, protože jejich skutky byly zlé. Neboť každý, kdo dělá něco špatného, nenávidí světlo a nepřichází k světlu, aby jeho skutky nevyšly najevo. Kdo však činí pravdu, přichází k světlu, aby se ukázalo, že jeho skutky jsou vykonány v Bohu.“

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Ježíš Kristus řekl: „Amen, amen, pravím vám, každý, kdo hřeší, je otrokem hříchu."

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 18:01)

Cituji zdejšího homosexuála: "Jestli to (homosexualitu) máte v bibli zakázané, tak je to váš problém, vás pobožných."

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●● Problém v tom vidíš jenom ty. Respektive každý homosexuál v tom vidí problém. Normální člověk v tom žádný problém nevidí.
Jenom homosexuál má problém s tím, že Stvořitel jeho chování označuje za zvrácenost a ohavnost. A to je v tvém případě právě důvod, motiv, proč nenávidíš Stvořitele a křesťany.

.................. Darwinista jsem byl taky, a neumím si představit, že bych ve svém volném čase takhle usilovně a fanaticky bojoval proti Bohu a křesťanům a nadával jim do kurev, atd :) .....
Musel bych mít nějaký velký důvod, motiv. Tím důvodem, motivech je v tvém případě právě tvoje homosexualita. Vadí ti, že Stvořitel tvoje chování označuje za zvrácenost a ohavnost. Nadávat na Stvořitele a křesťany ale není řešení tvého problému, to ti nepomůže. Tohle je řešení tvého problému: Ježíš Kristus řekl: „Amen, amen, pravím vám, každý, kdo hřeší, je otrokem hříchu. Když vás Syn osvobodí, budete skutečně svobodni.“ Ježíš Kristus ti nabízí osvobození.

:) (St, 22. 1. 2020 - 13:01)

Bible by se měla číst s tzv. prázdnou myslí, tedy bez předloh, jak by si co v Bibli měl vykládat. Naučit se číst Bibli není nic jednoduchého, běžný čtenář hledá děj a pointu. Jenže to tam najít nemůže, neboť pointa je vždy v člověku samém, co v něm podobenství a symboly osloví podle jeho osobnosti. Až pak se může v nějakém smyslu dostat dále. Náboženské vyvolávání strachu je zneužívání Bible.

Rakato (St, 22. 1. 2020 - 14:01)

Bible je z hlediska intoxikace ideologií něco jako Mein Kampf nebo mormonská kniha anděla Moroniho. Jistě, kdyby někdo o křesťanství nic nevěděl, a četl ji, asi by mu neublížila. Ale z celým tím tří a dvoutisíciletým tyátrem, kostelní infrastrukturou a církevními organizacemi je nebezpečná - nebezpečná zdravému rozumu. Lidé méně zakotvení v realitě, hledající jednoduchá vysvětlení, hledající nesmrtelnost a otroci hledající svého pána mohou podlehnout. Protože bible je lstivá manipulace s fakty a výmysly,reflektující na odvěké lidské touhy a duševní potřeby.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 13:01)

Proslýchá se, že smažka a alkáč spolu uzavřou registrované partnerství.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 10:01)

Jirko, nějak se ti nedaří ta evangelizace vedená v komunistickém stylu. Co s tím budeš dělat? Stejným způsobem jsi balil holky, kluky ? Nedivím se, že ti všichni utekli...

Jirka (St, 22. 1. 2020 - 11:01)

Sodomita nejsem, to jsi na špatné adrese, hambáři.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 10:01)

Ten, co tu byl přes motorky je ten samý, co psal o homosexualitě.

? (St, 22. 1. 2020 - 10:01)

Která žena by chtěla dvě alko pervitinové trosky... trosky, socky, co musí jezdit za rohlíky v akci do Lidlu....

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 10:01)

Jo tak to byl Jirka, ten anonym, co tu dokola tlačil ty motorky a homosexualitu.

Jirka (St, 22. 1. 2020 - 10:01)

Ne hvězdoune, já nemám zapotřebí měnit niky jako ty. Píšu pod "Jirka", ale to občas i někdo jinej, že.

Jirka (St, 22. 1. 2020 - 10:01)

Hvězdoslave, ty si tu sám píšeš za mě a Tonyho a sám si na to odpovídáš. Účelově, abys mohl špinit.

:-) (St, 22. 1. 2020 - 09:01)

Ale mohli byste se dát dokupy jako registrované partnerství. Byli byste krásná dvojka. Smažka s alkopupkáčem.

Návštěvník (St, 22. 1. 2020 - 09:01)

No tak která žena by chtěla dvě alko pervitinové trosky... trosky, socky, co musí jezdit za rohlíky v akci do Lidlu....

Tony (St, 22. 1. 2020 - 09:01)

No já taky nemám ani manželu ani děti.

Jirka (St, 22. 1. 2020 - 09:01)

Ale já taky nemám ani manželku, ani děti.

Jirka (St, 22. 1. 2020 - 10:01)

Hvězdoune, máš pravdu ve dvou věcech - 1. jmenuješ se taky Jirka 2. jako gay nemáš manželku a děti --- 3. ale chceš vyvolat dojem, že jsem to psal já.

Reklama

Přidat komentář