Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia 22 (Čt, 16. 1. 2020 - 19:01)

Jedno se Miluně musí nechat, má charakter. Rozhodla se, že pracovat prostě nepůjde a dodržuje to. Milu a co takhle důchod, ten už nechceš?

Mia 22 (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Tak jsem si to tak představila a vyjímečně nějsem zhusená, ale musela jsem se řechtat. Ota v maxispodárech, Sergej zlej kukuč a řetěz ( Milu ještě mu dej svítící rohy), Miluna je z toho celá paf. Ach jo, jen aby mě nenapadlo, že jsem v životě něco zmeškala.

bianka (Čt, 16. 1. 2020 - 20:01)

Mio, taky jsem asi v životě něco zmeškala. Já totiž ještě nikomu pravítkem penis neměřila. A představa, že bych teď v mém věku seniory tímto způsobem zkoumala, mě také rozesmála. :-)

bianka (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Aleši, já si musela to slovo iracionální najít a iracioální myšlenky na mě nepasují. :-) Připadá mi to jako ctižádostlivost, což jaksi já nejsem. Je tam hodně slovo musím, což já doopravdy nemusím.:-)

anka (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Milunko mam takovy napad. Dej se Otikovi vylizat a at pak vykouri Sergeje a ten at se mu vystrika do pusy. Ach jo, to je tak krasna predstava,musim se ted udelat

anka (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Milunko mam takovy napad. Dej se Otikovi vylizat a at pak vykouri Sergeje a ten at se mu vystrika do pusy. Ach jo, to je tak krasna predstava,musim se ted udelat

die (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Ota nějak nepíše tak snad není uvázaný někde u topení :-(

jejda (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

no jo, aby se pak u toho neposral jako kdysi Dobytek.

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 16:01)

Miluna Sergeje zmanipulovala jako kdekoho a přenesla na něj svůj sadismus. Tak jí to vyhovuje

die (Čt, 16. 1. 2020 - 16:01)

Já jsem Aleši tu knížku četla abych se o tomto dovzdělala :-) Jeden kamarád otrok měl taky řetězy, klece, napínáky atd.. Ale já jsem jak tady holky píšou taky romantik a nemohla bych nikomu ubližovat i když by se mu to líbilo. Ti lidé jsou myslím trochu chudáci, někteří dokonce za mučení platí a to je dost smutné.

-Aleš- (Čt, 16. 1. 2020 - 16:01)

Pěkně to z tebe leze. Tvůj kamarád má doma plně vybavenou mučírnu, ty o tom píšeš jako kdyby se nechumelilo a my tady jsme celí paf z toho, když Ota dostane řetězem přes uši :-)

Andrea (Čt, 16. 1. 2020 - 16:01)

Milu,myslím, že tu sexuální zvláštnost máš v genech po mámě a babce,jen si teď našla sobě rovného, ovšem já jsem romantik a tyto praktiky jdou mimo mě

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 16:01)

Taky si myslim že to tak bude a že to bohužel zdědila.A romantika jí nic neříká.I když by třeba chtěla,ale neni to její vnitřní nastavení.

-Aleš- (Čt, 16. 1. 2020 - 16:01)

Ale romantika znamená iracionální myšlení. Takže Miluna je vlastně romantická až moc.

Pils (Čt, 16. 1. 2020 - 19:01)

Aleši, proč myslíš, že je romantika iracionální? Proto, že si přibarvuje skutečnost na růžovo? My všechny tady jsme asi na jedno brdo, proto má Milu v sexu takový úspěch, - liší se naprosto. Mě to nepohoršuje, kde si dva nebo tři a víc vzájemně vyhoví, je to OK, ale je fakt, že představa, že bych musela takhle.... asi jsem ráda, že jsem docela obyčejná.

Jak (Čt, 16. 1. 2020 - 19:01)

to myslíš? úspěch v sexu a dopracovala se až k HIV, Ukrajinci a tupýmu Otikovi?

Pils (Čt, 16. 1. 2020 - 19:01)

Jak to myslím? HIV je následek, se kterým se určitě nepočítalo, ro je jakýsi vedlejší produkt. Ale jinak si všimni, že nového chlapa má Milu pokaždé obratem a skoro všichni na ní visí. Vysvětluju si to tak, že my obyčejné romantičky nepředvedeme chlapům to, co Milča. Ale taky lovíme v jiných vodách a naše selekce vypadá docela jinak. A neber mě moc vážně, jen jsem se tak zamyslela. Jsem hrozně unavená.

jojo (Čt, 16. 1. 2020 - 19:01)

svůj k svému.

Tady (Čt, 16. 1. 2020 - 15:01)

je to v posledních dnech jak v koňský stájí

die (Čt, 16. 1. 2020 - 15:01)

Miluno jen aby jste to s tím vaším otrokem nepřehnali. Nevím jestli jsi četla knížku Hračka, tam to dopadlo nakonec špatně.

Reklama

Přidat komentář