Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 20:01)

Tak kterého opustila? Jirka poprvé opustil ji, podruhe ona jeho. Jinak nevím o nikom koho opustila ona. Ty víš?

jo (Čt, 16. 1. 2020 - 20:01)

ještě Mariana opustila

no tak (Čt, 16. 1. 2020 - 19:01)

zbalit Otu a jemu podobný není pro žádnou problém. Většina jejích partnerů stojí za starou belu. Meleš zde zase kraviny. HIV vedlejší produkt\? Spíš by byl zázrak, kdyby jej při svém způsobu života nechytila, přímo si o to koledovala.

Mia 22 (Čt, 16. 1. 2020 - 19:01)

Jedno se Miluně musí nechat, má charakter. Rozhodla se, že pracovat prostě nepůjde a dodržuje to. Milu a co takhle důchod, ten už nechceš?

Mia 22 (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Tak jsem si to tak představila a vyjímečně nějsem zhusená, ale musela jsem se řechtat. Ota v maxispodárech, Sergej zlej kukuč a řetěz ( Milu ještě mu dej svítící rohy), Miluna je z toho celá paf. Ach jo, jen aby mě nenapadlo, že jsem v životě něco zmeškala.

bianka (Čt, 16. 1. 2020 - 20:01)

Mio, taky jsem asi v životě něco zmeškala. Já totiž ještě nikomu pravítkem penis neměřila. A představa, že bych teď v mém věku seniory tímto způsobem zkoumala, mě také rozesmála. :-)

bianka (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Aleši, já si musela to slovo iracionální najít a iracioální myšlenky na mě nepasují. :-) Připadá mi to jako ctižádostlivost, což jaksi já nejsem. Je tam hodně slovo musím, což já doopravdy nemusím.:-)

anka (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Milunko mam takovy napad. Dej se Otikovi vylizat a at pak vykouri Sergeje a ten at se mu vystrika do pusy. Ach jo, to je tak krasna predstava,musim se ted udelat

anka (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Milunko mam takovy napad. Dej se Otikovi vylizat a at pak vykouri Sergeje a ten at se mu vystrika do pusy. Ach jo, to je tak krasna predstava,musim se ted udelat

die (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Ota nějak nepíše tak snad není uvázaný někde u topení :-(

jejda (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

no jo, aby se pak u toho neposral jako kdysi Dobytek.

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 16:01)

Miluna Sergeje zmanipulovala jako kdekoho a přenesla na něj svůj sadismus. Tak jí to vyhovuje

die (Čt, 16. 1. 2020 - 16:01)

Já jsem Aleši tu knížku četla abych se o tomto dovzdělala :-) Jeden kamarád otrok měl taky řetězy, klece, napínáky atd.. Ale já jsem jak tady holky píšou taky romantik a nemohla bych nikomu ubližovat i když by se mu to líbilo. Ti lidé jsou myslím trochu chudáci, někteří dokonce za mučení platí a to je dost smutné.

-Aleš- (Čt, 16. 1. 2020 - 16:01)

Pěkně to z tebe leze. Tvůj kamarád má doma plně vybavenou mučírnu, ty o tom píšeš jako kdyby se nechumelilo a my tady jsme celí paf z toho, když Ota dostane řetězem přes uši :-)

Andrea (Čt, 16. 1. 2020 - 16:01)

Milu,myslím, že tu sexuální zvláštnost máš v genech po mámě a babce,jen si teď našla sobě rovného, ovšem já jsem romantik a tyto praktiky jdou mimo mě

Návštěvník (Čt, 16. 1. 2020 - 16:01)

Taky si myslim že to tak bude a že to bohužel zdědila.A romantika jí nic neříká.I když by třeba chtěla,ale neni to její vnitřní nastavení.

-Aleš- (Čt, 16. 1. 2020 - 16:01)

Ale romantika znamená iracionální myšlení. Takže Miluna je vlastně romantická až moc.

Pils (Čt, 16. 1. 2020 - 19:01)

Aleši, proč myslíš, že je romantika iracionální? Proto, že si přibarvuje skutečnost na růžovo? My všechny tady jsme asi na jedno brdo, proto má Milu v sexu takový úspěch, - liší se naprosto. Mě to nepohoršuje, kde si dva nebo tři a víc vzájemně vyhoví, je to OK, ale je fakt, že představa, že bych musela takhle.... asi jsem ráda, že jsem docela obyčejná.

Jak (Čt, 16. 1. 2020 - 19:01)

to myslíš? úspěch v sexu a dopracovala se až k HIV, Ukrajinci a tupýmu Otikovi?

Pils (Čt, 16. 1. 2020 - 19:01)

Jak to myslím? HIV je následek, se kterým se určitě nepočítalo, ro je jakýsi vedlejší produkt. Ale jinak si všimni, že nového chlapa má Milu pokaždé obratem a skoro všichni na ní visí. Vysvětluju si to tak, že my obyčejné romantičky nepředvedeme chlapům to, co Milča. Ale taky lovíme v jiných vodách a naše selekce vypadá docela jinak. A neber mě moc vážně, jen jsem se tak zamyslela. Jsem hrozně unavená.

Reklama

Přidat komentář