Reklama

Vzrušení z vlastního syna

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 14:01)

No já měl na mysli jestli ty svetry se používají jen se synem nebo všichni když jsou dohromady o víkendu?

Ester (Po, 20. 1. 2020 - 14:01)

Budeš se divit,ale v poslední době o víkendu všichni,je to super. Klidně se ptej,ráda ti odpovím,pokud mi dáš mail můžu ti to napsat podrobně jak to chodí,nebo ti poslat i nějaké fotky svetrů a podobně.Tady na rubrice bych to nerada rozváděla.

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 15:01)

Já to nechám na tobě taky vyznávám právo svobodné volby,ten mail určitě zvážím přiznávám že by to mohlo být zajímavé,co mě ale překvapuje je ochota o tom komunikovat i s někým z diskuze po mailu o kom defacto nic nevíš.

Ester (Po, 20. 1. 2020 - 16:01)

Sice nic nevím,ale na druhou stranu jsem ráda,že se o tento problém někdo zajímá,je mi jedno jestli to je žena nebo muž.Takové věci,jako jsou třeba dámské svetry se nedají ventilovat zde v rubrice, sám víš jací lidé sem lezou.

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 17:01)

Právě proto že vím čeho jsou lidé schopný tak hádám že to moc populární není sem dávat kontakty na maily :-)Rád bych ale ještě upozornil že nepošlu nic na oplátku nemám totiž co leda akční leták
nabídky svetrů v obchodu,můžu nabídnout pouze nezávaznou konverzaci.Proto dávám znova na výběr.

Ester (Po, 20. 1. 2020 - 18:01)

Vůbec se tím nezabývej,já jsem ráda,že se o tento problém dámských svetrů někdo zajímá. Klifně dej mail,já se za to nestydím,ráda ti povím vše.

O_O (Po, 20. 1. 2020 - 18:01)

staniž se :-) [email protected]

Mimochodem ten nick co používáš je zajímavý má hlubší význam pro tebe?

Renek (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

Také zvažují, dcerka dospívá, ale pokud přistoupí, tak se uvidi

Edita (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

Kolik je dcerce a co všechno zvažuješ dělat ?

Renek (Po, 20. 1. 2020 - 05:01)

Málo, ale asi být ten kdo ji to udělá poprvé a naučí ji to, než nějaký usmrkanek, ale zase mám strach at to neříká nikde

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 07:01)

Lepsi kdyz ji to udelas ty,urcite jsi zkuseny chlap nez nejaky kloutek co se do ni hned vycaka a bude problem.

Renek (Po, 20. 1. 2020 - 15:01)

Četl jsem i o tom, že oba rodiče zaučili své děti

L (Po, 20. 1. 2020 - 18:01)

Ano, bývá to, že matka zaučí synka, ale s holkou je to složitější, hlavně když přijde doba, kdy má mít svoje poprvé, táta zasouvá a máma hladí a uklidňuje když to poprvé bolí

Adriana (Út, 21. 1. 2020 - 02:01)

Jsou dokonce i holčičky,které byly zbaveny panenské blány již v 8-10 letech. Matka jim prstem protrhla blanku a měsíc protahovala několikrát denně kundičky aby se pochva roztáhla a byly připravené.Pak obě s otcem souložily. Někde jsem to četla.

Ester (Po, 20. 1. 2020 - 16:01)

To jsi jenom četl,nebo máš zájem něco změnit.

Maja (Po, 20. 1. 2020 - 06:01)

Renku,sledujes dcerku jak se vyviji,jak roste,pomahas ji koupat a holit?jako mala jsem to milovala kdyz tata byl v koupelne se mnou

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 21:01)

A pak ses probudil

Ester (Ne, 19. 1. 2020 - 21:01)

Ale používáme také i tenké bavlněné svetříky pro začátek než se pochva více roztáhne a uvolní.

Ester (Ne, 19. 1. 2020 - 20:01)

Chci ti říct,že syn má rád moje nebo holčičí pletené propínací svetry,je rád když mu svetry honíme penis.Já to nijak neřeším,jen máme někdy na svetru semeno. Taky je máme při milování na sobě,dělá mu to radost.Dokonce někdy souložíme přes svetr,má to výhodu,že nemusím brát antikoncepci,svetr pěkně semeno zadrží a navíc mě svetr v pochvě více dráždí stejně jako syna,zdá se mi,že svetr zvyšuje jeho silnější erekci,má ho vždy velmi ztopořeného s obnaženým žaludem.

O_O (Ne, 19. 1. 2020 - 20:01)

A z jakého materiálu ten svetr je?Možná je větší tření ale na ůkor následného podráždění a oděrek.

Reklama

Přidat komentář