Reklama

Obřízka

Tony (So, 18. 1. 2020 - 07:01)

Milý Joe, platnost Staré smlouvy už před 2000 lety pominula. Je truchlivé, když se někdo jako ty ohání tím, že je evangelikál a přesto z Evangelia nepochopil ani miligram.

Tony (So, 18. 1. 2020 - 01:01)

Milý Joe, a to je více? Náboženství nebo Evangelium? Chápu, proč jsi na KD nechutně napadal Mare, protože jsi pro svou náboženskou zažranost Evangelium nikdy nepochopil. Nejsi nic jiného než nízký a malý náboženský člověk.

Tony (So, 18. 1. 2020 - 01:01)

Milý Joe--------------každý Turek? Nenech se vysmát. Dlouho mě to trvalo na KD, než jsem zjistil, co jsi vůbec zač, úchylný agresivní cirkumfetišista, toho největšíhi kalibru.

Ha!!!!!! (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

Co sem furt pletete mýho kocoura, blbové!!!!!

Tony (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

Nediv se. Vylíčil jsi tu svého kocoura jako pěkné kvítko.

Ha!!!!!! (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

Co sem furt pletete mýho kocoura, blbové!!!!!

Martin (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

sardanapale, kdyby to bylo tak jak píšeš, tak to by těm dospělým obřezaným nesměl nadávat, zesměšňovat je a ponižovat. Druhá věc je, že všechny, kdo napíší něco pozitivního o obřízce potom označí jako Zkoumaly....

Tony (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

Lžeš, píšu soustavně, že Zkoumal je tu pouze jeden jediný. Jinak nikoho nezesměšňuju, nikomu nenadávám a nikoho neponižuju. Mám sice jistý slovník ale není v tom ani miligram zlé vůle. To jsou jen pomluvy agresivních cirkumfetišistů. Tak mě křivě osočovali i na rakouském netdoktorovi, kde jsem ten slovník nepoužíval, poněvadž jsem to v němčině nezvládal. -----------------Pokud nejsi Zkoumal, tak jsi dle stylu čmárání jeho klon.

Návštěvník (Pá, 17. 1. 2020 - 12:01)

Tony jasně to píšeš, ale jinak konáš: "nikoho nezesměšňuju, nikomu nenadávám a nikoho neponižuju...jen mám jistý slovník..." , to je úplně stejné, jako když komunistická profesorka práva se snaží bezelstně tvrdit, že nevěděla, kdo byl Urválek, že její práci jen podepsal a že jí šlo o jiná lidská práva... a právě proto byla ve "straně" aby teď mohla být zmocněnkyní pro "TA správná" lidská práva , ale teď už za ANO, pro změnu... Takže, " nemáš-li ani miligram zlé vůle" což ona určitě také ne, tak se určitě se soudružkou profesorkou spoj a zrušte spolu právo agresivním cirkumfetišistům na náboženskou obřízku, která je součástí svobody vyznání...Ha!

Ha!!!!!??? (Čt, 16. 1. 2020 - 18:01)

Nespáchal to tvůj kocour? Nebyl u těch koček v Litvínově na návštěvě? Tvému kocourovi by to bylo podobný----------------------------Kočky smazaly soubor a práce bylo moc, žádal dodavatel o odpuštění pokuty
13. ledna 2020 13:20
S neobvyklým odůvodněním žádosti o odpuštění pokuty se loni setkali na radnici v Litvínově. Sankce měla padnout za nedodržení termínu dokončení zakázky, jenže spolupracovníkovi zhotovitele prý přeběhly po klávesnici kočky a smazaly soubor.
Zdroj: https://www.idnes.cz/usti/zpravy/kocky-smazaly-soubor-pokuta-klavesnice-litvinov-radnice-dodavatel.A200113_526257_usti-zpravy_pakr

Tony (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Já uznávám, že mnohým ta obřízka pomohla ale vím, že mnohým ta obřízka uškodila a je zlé, když ta co uškodila byla obřízkou zbytečnou.

Martin (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Jde mi o to, že je pro život úplně jedno, jestli je muž obřezaný anebo ne. To jen ty na tom lpíš jako blázen. A přitom tobě by to mohlo být tuplem jedno....A nedovedeš uznat, že mnohým lidem obřízka pomohla.

sardanapal* (Čt, 16. 1. 2020 - 17:01)

Pozor tady se "Tondy Chlupa" zastanu , protože on uznává jak kladné , ale tak popisuje negativa . On zastává názor aťsi každý se svým "lofasem"dělá co chce ! Jemu jde jen o bezdůvodného ořezávání z náboženských , nebo i jinak nepodložených důvodu , do věku kdy muž není psychicky schopen o osudu svého mužství rozhodnout sám ...

Tony (Čt, 16. 1. 2020 - 16:01)

S tebou je to těžké, když si ve svých příspěvcích odporuješ. Jak je vidět, ty nechápeš ani to, o co jde tobě samotnému.

Martin (Čt, 16. 1. 2020 - 15:01)

Ano, opravdu je to jenom kus kůže. Nechápu o co ti pořád jde?

Martin (Čt, 16. 1. 2020 - 11:01)

No tak na to snad nepotřebuješ mikroskop. Každý chlap ví, že špička předkožky je citlivá. A co jako? Na to se opravdu pod mikroskopem prohlížet nemusíš :-D i když ta představa gina, jak ho má pod mikroskopem a hledá ten nejcitlivější nerv je opravdu k popukání :-D :-D

Tony (Čt, 16. 1. 2020 - 13:01)

Každej chlap ví? A přesto se pořád dokola omýlá, že je to jen kousek obyčejné kůže. Mikroskop v rukou vědátorů prokázal něco jiného.

Tony (Čt, 16. 1. 2020 - 10:01)

Ne lékařské zákroky ale zbytečné amputace. Nepodsouvej mi něco, co jsem nenapsal, Zkoumale v podobě Jirky.

Tony (Čt, 16. 1. 2020 - 08:01)

Max.9 cm

Tony (Čt, 16. 1. 2020 - 10:01)

Zase mi někdo, pravděpodobně Zkoumal, ukradl jméno. Mikroskop proto, že jeho pomocí bylo prokázáno, kde je nejcitlivější část penisu.

Reklama

Přidat komentář