Reklama

Obřízka

Tony (So, 18. 1. 2020 - 23:01)

Zkoumale, jedna hra ti před dvouma rokama nevyšla. Zkoušíš to kolem dokala, zazdil jsi tu celou diskuzi a každý soudný člověk se tu na doktorce tomuto vláknu kvůli tomu vyhne. Ted útočím jinde na pana Jakuba Šálka ( neplést si to s mým kolegou, kormidelníkem Reném Šálkem, kterému jsme říkali Ešus, a který byl ve své době jako ranař postrachem děčínských cikánů) a jsem zvědav, co mi na to odpoví. Pan Jakub Šálek básní o vopižlání, jak je to skvělá věc a přitom z něho vylezlo, že sám vopižlanej není. To samé, jak ty Zkoumale, jak ses tu odkopal

Tony , (So, 18. 1. 2020 - 21:01)

Myslím na tebe a přeju dobrú noc na tišině. A dobré strnisko rozjaření ráno . Mikulín z Vyškova,pamatuješ na záhubenky?

Tony (So, 18. 1. 2020 - 23:01)

A kdo tu zase načmáral chujovinu pod mým jménem?

Martin (So, 18. 1. 2020 - 20:01)

Ten meclopin potřebuje multinick gin.

Návštěvník (So, 18. 1. 2020 - 20:01)

Multinicku, evidentně pottřebuješ meclopin.

Martin (So, 18. 1. 2020 - 16:01)

To jsem nepsal já!

Martin (So, 18. 1. 2020 - 08:01)

Co to zase meleš? Právě, že ty sám sebe soudit neumíš. Posuzuješ a odsuzuješ pouze všechny ostatní okolo sebe. Sám o sobě si pokrytecky myslíš, že jsi dokonalý. Navíc sis z předkožky udělal své zlaté tele, kterému se klaníš.

Tony (So, 18. 1. 2020 - 09:01)

Ani náhodou, můj projekt se nejmenuje ani předkožka ani antiobřízka ale jmenuje se PRÁVO NA VLASTNÍ TĚLO. Ty ve své umanutosti vůbec nechceš pochopit, o co mi vlastně jde. Se Sardem máš smůlu, ten tu byl už rok předtím, než tu Zkoumal vůbec začal oxidovat a vždy stál na mé straně. Je rád, že mu ve třinácti letech odřízli pouze zúženou špičku a nevopižlali ho radikálně kompletně. Jenže podobně jako pravý Jakub už Sard na toto téma psát nechce. Holt každý v tomto nemá kachní žaludek tak jako já. Po tom, co tu začal řádit multinick Zkomal odsud všichni až na mne utekli.

Martin (So, 18. 1. 2020 - 10:01)

Jsi hloupoučkej jak kolo od smetáku..

Tony (So, 18. 1. 2020 - 13:01)

Kde dojdou argumenty, tam samozřejmě přijde takováto reakce. Vůbec jsi mne v tomto nezklamal.

Tony (So, 18. 1. 2020 - 08:01)

Nebudou mně soudit. Já jediný mohu soudit i sám sebe. (Kryštof 22/34zp.)

Martin (So, 18. 1. 2020 - 08:01)

Milý Tony, já jsem sem napsal víc věcných příspěvků, než vy všichni blbci tady, dohromady! Např. mou zkušenost s rekonvalescencí po obřízce! Poslední dobou mám pocit, že možná jako jediný jsem tady skutečně obřezaný...... A mimochodem ty budeš tak dlouho pořád někoho soudit, až budeš sám odsouzen.....

Martin (So, 18. 1. 2020 - 07:01)

Navíc, nikdy tě nenapadlo, že ty svými úchylnými a provokativními příspěvky ty agresivní cirkumfetišisty vlastně sám vyrábíš? Je to reakce na tvou akci. Musí ti být jasné, že když budeš někde provokovat, že se objeví ti, co potom budou provokovat tebe....i když normálně by obřízku vůbec neřešili. Celou tuhle žumpu sis nejprve vykopal a potom i naplnil jenom ty sám ;-)

Tony (So, 18. 1. 2020 - 07:01)

Je vidět, že se Johnny náramně spletl. Reakci na akci jsou má slova a já sem píšu, pouze když na tebe reaguju. Věcný příspěvek sem nenapíšeš, budto sem hodíš stupidní cirkumfetišistickou propagandu nebo napadneš mou osobu AD HOMINEM, jako ted, na což pak chtě nechtě reagovat musím.

Martin (So, 18. 1. 2020 - 06:01)

Co jsi ty, že můžeš soudit něčí víru a posuzovat jak on ji vnímá, nebo by podle tvého vidění světa měl vnímat?

Tony (So, 18. 1. 2020 - 07:01)

Pokud někdo svou vírou neubližuje druhému, tak je mi do toho kulové. Jenže agresivní cirkumfetišisté, jako jsi ty, vůbec žádnou víru neobhajují, pouze se obhajobou náboženství maskují.

No (Ne, 19. 1. 2020 - 17:01)

Tony už dost! To co tady hlásáš je Ďáblova lež! Lež zbabělce vyobcovaného z církve, samozvaného znalce a pseudo-odborníka na náboženství! Židé, Muslimové a Jihokorejci (z poloviny bez vyznání) jsou definovatelní podle Tebe jako "agresivní cirkumfetišisté", protože jsou všichni obřezáni, a dále i ti co se maskují za víru, také? Když Ježíše ukřižovali, členové velerady se mu vysmívali: „Jiným pomohl, ať pomůže sám sobě, je-li Mesiáš, Boží Vyvolený!“ Zbaběle, se zde maskuješ především Ty, Ty kvítko ďáblovo maskované jako intaktivista pod deštníkem neexistujícího hnutí a vyznávající předkožku jako svůj sexuální fetiš. Ty víš moc dobře, kde je sídlo ďáblovo! Máš naprosto zhoubné stránky pro chlapce a zabývaš se jen chlapeckou předkožkou o čemž svědčí stránky obřízka chlapců, přestože že sám víš že Obřízka se provádí i z důvodu nemožnosti či obtížnosti přetáhnout předkožku za žalud penisu a obnažit tak žalud.

Martin (So, 18. 1. 2020 - 06:01)

Tak teď jsi mu to teda nandal! :-D :-D To ses tedy ve své řeči ale rozjel!

Tony (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

Nemám nic proti svobodě vyznání, pokud se dotyčný sám rozhodne. Mimoto, k tomu jsem napsal na stránkách pirátské strany své.

No (Pá, 17. 1. 2020 - 18:01)

Ale máš, protože víš že obřízka se musí provést 8.den a přesto tvrdíš, že se má k tomu dotyčný sám rozhodnout, takže jsi nepochopil podstatu ani samotného náboženství. A v jiných případech jsou zákonní zástupci, kteří to rozhodnou. Tak to jdi vyprávět jinam a ne tady, třeba rabínovi. A jinak každý Turek se na obřízku těší, neboť z něj bude muž. Tedy to, co se z tebe dosud není a nikdy ani nebude...i kdyby ses nechal teď 10x obřezat. À propo , copak ti Piráti odpověděli???

Reklama

Přidat komentář