Reklama

CFNM

Kamila (Ne, 4. 12. 2011 - 21:12)

Kamilo, fakt super a...Nepřiznala :-) Jinak časem to zevšednělo, ale stejně jsme si aspoň 1x rýply a ještě pár prázdnin po té holky nezapomněly občas říct nějakou poznámku na jeho pinďu :-) Co na to sousedka si moc nepamatuju, ale většinou jsme tam fakt byli všichni sami, jen občas pár cizích lidí bokem, takže to asi taky neřešila, byla stejného věku jako babička a myslím, že tahle generace takové věci vůbec neřešila

Snílek (Ne, 4. 12. 2011 - 20:12)

Od mala me ucily ze muzi jsou...Tak o něčem takovém sním už dlouho. že bych se musel svléknout a manželka by mě seřezala před tchyní, ségrou nebo sousedkou. Nebo před všemi naráz.

Dceru bych u toho nechtěl. Bál bych se, že jí to poškodí. Ale až jí bude třeba 20 a bude mít přítele, proč ne?

Ale vím, že se mi to nikdy nesplní.

Petr (Ne, 4. 12. 2011 - 18:12)

Ahoj, no nevím, co bych...Kamilo, fakt super a přiznala si se k tomu někdy? Muselo to bejt pro holky hodně legrace. Nezevšednělo vám to pak když už to bylo po několikáté? A co ta sousedka, máma těch holek, byla s váma taky za jedno? A co ty neprovedla si někdy ještě něco?

Milos (Pá, 2. 12. 2011 - 10:12)

Marketo. Tak tebe bych chtel mit doma. Zaslouzila bys abych ti to prkynko pochcal a posadil te na nej holou prdeli !

Kamila (St, 30. 11. 2011 - 16:11)

Kamilo to myslíš vážně?...Ahoj, no nevím, co bych měla rozepisovat. Ale pamatuji si to dobře, nebyla jsem si jistá, jestli to klapne a jestli mu babička třeba přece jen nové plavky nekoupí, takže jsem z toho pak měla druhé Vánoce ?
My s babičkou a tou její sousedkou jezdili k vodě skoro každé odpoledne. Hned první den babička chystala věci a nemohla najít plavky, brácha byl samozřejmě překvapený a tvrdil, že si je vzal. Babička mu docela vynadala a řekla, že když si neumí na věci dávat pozor, tak ať se nediví, ale že ona mu nové plavky kupovat nebude, že nebude vyhazovat peníze z okna jen proto, že si neváží věcí. Protože ale většinu léta u babičky trávíme právě koupáním, brácha se začal vztekat že se v trenkách koupat nebude. No a babička mu řekla že to určitě ne, že v mokrých trenkách by to bylo o zdraví a řekla mu něco v tom stylu, že je kluk, takže se ještě může koupat nahatý. Pak se s bráchou dost dlouho hádali a on tvrdil, že před holkama (myslel ty vnučky od sousedky) přece nemůže být nahatý, ale babička se smála a říkala, ať si moc nefandí, že na něj nikdo není zvědavý. Brácha dost trucoval a chtěl zůstat doma, ale to mu babička nedovolila. Nejvíc se ale bránil doma, před holkama se snažil zachovat tvář a tvářil se, že je to jako že normální, že je nahý. Stejně se ale svlíkal dlouho a když si sundal i trenky, tak hnedka zrudnul. Já ho viděla nahatého po docela dlouhé době, překvapilo mě, že byl holý a jak moc ho měl scvrklého. Samozřejmě že holky se mu dívaly mezi nohy a smály se a ptaly se, proč nemá plavky, tak se to brácha snažil ukecat, že je nepotřebuje. Jinak on to byl rybník a my byli na méně frekventované malinké pláži kde krom nás málokdy někdo byl, takže šlo hlavně o to, že bráchu viděly nahatého ty holky, se kterýma se kamarádil a snažil se na ně dělat dojem. Po tomhle létu jsem se ale s nima spíš sblížila já a z bráchy jsme měly všechny srandu. Například když se natíral krémem proti slunci a babička mu řekla ať si nezapomene natřít i pindíka a pytlík, tak jsme samozřejmě vybuchly smíchy. Nebo tam jednou byla nějaká paní kus od nás co si sundala vrchní díl plavek a bráchovi se začal zvedat. Sice i tak byl prťavěj, ale to bylo poprvé, co jsme viděly klučičí erekci. Hned jsme babičkce samozřejmě jako že žalovaly co to ten Michal dělá a ona ho hned okřikla aby se choval slušně a on si musel lehnout na břicho. Ten pobyt u babičky utekl docela rychle ale tehdy jako bych bráchu přerostla a už pak na de mnou nikdy neměl navrch.

Petr (Út, 29. 11. 2011 - 19:11)

Pamatuju si, že jsem před...Kamilo to myslíš vážně? Nemůžeš toho napsat trochu víc jak to probíhalo a víc to rozepsat? Hlavně to jak zjistil že nemá plavky a jak to koupaní potom probíhalo. Musely jste ho hodně pobízet?

Marketa (Út, 29. 11. 2011 - 14:11)

Od mala me ucily ze muzi jsou tu od toho aby zenam ve vsem vyhovely. U nas doma vzdycky tata a bracha museli poslouchat. Jako mala sem to moc nevnimala ale postupem casu ano. Pamatuju si ze bracha i tata chodili doma nazi. A casto byly od mamky a babicky trestani. Nekdy mi dali rakosku a trestala sem je i ja. A duvod se vzdycky nasel. Napriklad nepolozene prkynko na zachode. Kdyz mi bylo 15 a brachovi 16 zacala s nami mlatit puberta. Ja to mela dobry ale bracha byl bit kazdou chvili. A ja mu jeste delala naschvali. Treba sem na zachode schvalne zvedala prkenko. To pak kleceli s tatou nahy v koute dokud se jeden z nich nepriznal ze to byl on.

Petr (Pá, 7. 6. 2019 - 14:06)

V takové domácnosti bych chtěl aspoň chvíli žít. Být nahý a trestaný od 3 generací žen může být úchvatné. A byli muži nazí i když přišly kamarádky na návštěvu?

Libor (So, 20. 7. 2019 - 07:07)

Ahoj,tak u nás to je jednoduchý v domácnosti jsem jedinnný chlap,a nahý musím být od chvíle co přijdu domů,i před kamarádkama ženy

Petr (So, 24. 8. 2019 - 08:08)

Ahoj. A kolik žen je v domácnosti?

Ivan (So, 20. 7. 2019 - 12:07)

tak to já jsem na tom stejně, jen navíc mám cudnostní klícku. Když manželka pořádá večírek s kamarádkami, tak si musím vzít tu speciální s trny, která znemožňuje i náznak ztopoření. Manželka prohlásila, že nemůže dopustit, aby se mi u některé ztopořil a u jiné ne. Že by se holky cítily uražené a pohádaly by se.

Petr (Pá, 7. 6. 2019 - 14:06)

V takové domácnosti bych chtěl aspoň chvíli žít. Být nahý a trestaný od 3 generací žen může být úchvatné. A byli muži nazí i když přišly kamarádky na návštěvu?

ja puvodni (Čt, 24. 11. 2011 - 19:11)

Pamatuju si, že jsem před...to je taky pekne.. mrzi me, ze jsem nic takoveho jeste nezazil :(

ivan (Út, 22. 11. 2011 - 23:11)

[email protected],poslal jsem ti email. Myslis-li to vazne, odepis na [email protected]. Dekuji.

Kamila (Po, 21. 11. 2011 - 08:11)

Pamatuju si, že jsem před jsem kdysi koncem základky před odjezdem na léto k babičce bráchovi vytáhla ze sbalených věcí plavky. Tehdy jsme se často chodívali koupat i s babiččinou sousedkou, která měla vnučky - dvě dvojčata staré stejně jako brácha. Babička byla ze staré školy, takže mu nové plavky nekoupila, když si ty svoje vzít "zapomněl" a brácha se musel smířit s tím, že se ve 13 letech koupal nahatý. Tehdy se mi na tom právě taky líbila ta jeho bezbrannost, jak musel před holkama všechno ukázat i to, že jsem najednou já byla ta starší v plavkách.

Martin (So, 14. 8. 2021 - 21:08)

chtěl bych chodit nahatý v městě pře krásnými ženami to mně vzusuje

eva (Po, 21. 11. 2011 - 08:11)
ivan (Ne, 20. 11. 2011 - 19:11)

39pošli mi email na sebe, at ti mohu napsat. Děkuji nebo napiš mně [email protected]. Hezkou neděli.

eva (Ne, 20. 11. 2011 - 19:11)

39

ivan (Ne, 20. 11. 2011 - 15:11)

Kolik ti je Ivane ? Ale...32 z východních Čech a tobě? a prosím taky upřímně. Děkuji.

Reklama

Přidat komentář