Reklama

Ariana a Raven

Kory (Po, 21. 3. 2011 - 08:03)

Také mě udivilo, kam zmizely jejich příspěvky, byly fajn. No ale jestli se Ari zhoršila její nemoc (bipolární porucha), tak asi už pracovat nemůže. Držme jí palce, ať se uzdraví, ta nová blondýna je o ničem a kdoví, jestli právě ona není příčinou a spuštění nemoci u Ariany. Asi Raven "přepřáhnul", jede už sedmý gumy a myslí si, že jemu se nemoc vyhne, kdepak, zákony přírody nikdo ještě neobelstil.

heh (Ne, 20. 3. 2011 - 15:03)

...To už je tam dlouho. Stáhnul mail na Arianu z Argoni, už je tam jenom on:((, stránky prapodivně obmněňuje a hlavně nikam k těmhle jeho předváděčkám nejde vložit komentář. Asi ví, proč... Je mi Ari moc líto...

Raven zas mlží. (So, 19. 3. 2011 - 22:03)

http://www.youtube.com/watch?v=yLNcmNuOP88&feature=related

talla (So, 19. 3. 2011 - 18:03)

..jak to souvisí s tím, kde...Nijak to nesouvisí. A co je s Arianou, zas nikdo neví...

heh (So, 19. 3. 2011 - 14:03)

Nikdy nevíme, jestli jdeme.....jak to souvisí s tím, kde je Ariana?

JohnC (So, 19. 3. 2011 - 10:03)

Nikdy nevíme, jestli jdeme správnou cestou, nikdy nevíme, s kým a s čím se na své cestě setkáme a jak nás to ovlivní a nikdy nevíme, k jakému cíli dojdeme.Pro všechny zůčastněné v této diskusi: "Tak neseďte u klávesnic a jděte taky SVOJÍ VLASTNÍ CESTOU a kašlete na to, co tady kdo píše!"

Bobbby (Po, 7. 3. 2011 - 23:03)

Jéžišmarjá, ten tedy...Asi ji vyměnil za tu podivnou bloncku, co sní vystupoval v TV...

Zeki (So, 5. 3. 2011 - 08:03)

Jéžišmarjá, ten tedy dopadl! Raven je největší namyšlenec a prodavač iluzí. Ravene, co jsi provedl s Arianou?

Elijah W. (Pá, 4. 3. 2011 - 11:03)

Šmankote!

z www.argoni.co (Po, 28. 2. 2011 - 20:02)

Můj komentář

Pokud se...Rozhodně tedy bude lepší, když se mi ještě jednou nebo i dvakrát ozvete, abychom mohli nějaký problém třeba i opakovaně rozebrat, než si někde stěžovat na internetových diskusích. Nedělám žádnou nátlakovou reklamní politiku, nepřerušuji vám debilními reklamami televizní filmy, pokud si ode mě někdo něco objedná, tak to také dostane a platba je pouze a jedině jeho vlastní rozhodnutí. Proto nejsem rád, když mě někdo, kdo mé práci, mému poslání a mým schopnostem vůbec nerozumí, hází do jednoho pytle s podvodníky, kteří ho s velkou pravděpodobností už mnohokrát okradli, hlavně proto, že se neumí bránit nebo si stěžuje na špatném místě, popřípadě chodí k volbám, aby měl pocit, že ho okrádají slušní lidé. Pomlouvat můžete kohokoliv, kdo vás přímo okrádá, aniž byste se tomu mohli bránit, například formou televizních poplatků, formou daní, z nichž jdou i peníze nevěřících na církve nebo můžete pomlouvat státem (čili vaším majetkem) dotované umělce, zbytečné ministry, rektory a všechny ty žáby, které sedí na vyschlých pramenech vysokoškolského vzdělání, pomlouvat můžete i tvůrce bulváru, který se vám vnucuje, ale přitom vás jen zdržuje od užitečné práce. To je vám ale zřejmě jedno a jedno je vám to proto, že jste tak hloupí, že si to ani nedovedete představit. Chováte se jako pomatenci, kteří jsou na své cestě odnikud nikam přepadení a místo aby se racionálně a koordinovaně bránili, tak se začnou prát mezi sebou.

z www.argoni.co (Po, 28. 2. 2011 - 20:02)

Zajímalo by mě, zda někdo...Můj komentář

Pokud se stane, že z jakéhokoliv důvodu nebudete spokojení se službami, které nabízím nebo se budete chtít na cokoliv zeptat, nebojte se, napište mi mail, pošlete sms… se zavoláním je to poněkud horší, protože pracuji na linkách, kde minuta stojí 70,- Kč, to už si musí každý rozmyslet, ale napsat mail v dnešní době snad není nic nadpřirozeného.Vždy se snažím a budu se snažit najít pro vás v každé situaci optimální řešení a východisko. Jestli mě posloucháte uchem nebo kolenem, to často neovlivním… Poradenství, kurzy, výklad karet, výklad horoskopů a veškerá moje nabídka vyrůstá ze skutečnosti, že s ezoterikou mám dlouholeté zkušenosti, které se nedají jen tak nahradit. Pokud se někdo vůči mě projeví výše uvedeným způsobem a je to můj klient nebo klientka, dostávám se do poměrně složité situace, protože ctím zásadu, že klient a jeho názory jsou pro mě svaté, současně, jestli něco nesnáším, tak jsou to bezdůvodné urážky. Pokud vím, tak jsem se s tou paní, co mě na internetové diskuzi označuje za podvodníka, ani nepohádal, ani jsem jí neodmítl další konzultace, které mohly být i po mailu a zdarma. A koneckonců, kdyby neztrácela čas přemýšlením, jestli používám Palette Color a rovnou mi řekla, že jí konzultace nesedla, tak nemusela platit nic (mohla si za ty nehoráné prachy koupit v hypermarketu třeba deset pytlíků s kešu oříškama a dvoje vložky). Vždy se svých klientů ptám, jestli s cenou souhlasí a konečné rozhodnutí leží vždy a jedině na nich. Já nejsem obchodník, který na vás zavolá policii, když se rozhodnete vzít si tu jeho pitomou, nevýživnou Ramu zadarmo. Takže vás prosím, pokud nejste s čímkoliv, co se týká mých služeb a mé nabídky spokojení nebo vám cokoliv, co souvisí s mými kurzy neleze do hlavy, třeba jak to, že návod, jak se stát nesmrtelným stojí 150 tisíc korun (za tu cenu vám právník sepíše parádní dvoustránkovou smlouvu), obraťte se přímo na mě. To, co nabízím, to také sám používám. Patří k tomu i amulety (nyní již v digitální podobě), které jakékoliv útoky na moji osobu vracejí v zesílené formě na své původce…

Nety (Po, 28. 2. 2011 - 09:02)

Ravene, kde je Ariana? Odpovězte prosím, jinak si o vás budu muset opravit mínění. Je nemocná, nebo jste ji vyměnil za mladší model? Nezlobte se, ale mě Ariana bavila vždycky víc, než vy a tak chci vědět, kde je a co s ní je a tímto ji zdravím.

Chorvatsko (Po, 28. 2. 2011 - 00:02)

Já bych si dovolila napsat pravý opak.
K p. Ravenovi chodím zhruba tak asi už dest let.
Mohu říci, že v pravidelných intervalech, tak 2x do roka.Musím konstatovat, že vždy se naplní jeho výklad karet.Výklad karet je naše cesta, kterou bychom měli jít, ale záleží čistě na nás, jestli se rozhodneme situace řešit jinak.
Myslím, že je to velice moudrý a solidní muž.
Nesouhlasím s Vámi, ale máte právo mít svůj názor.

Sluneční dáma (Po, 28. 2. 2011 - 00:02)

Rady těchto dvou lidí a diskuse o nich sleduji již delší dobu.
Jsem také tak nějak z oboru a první, co mě zarazilo, bylo, že nectí tzv. kodex těch, "kteří vědí víc", anebo se následky svých výroků nezabývají a ubližují tak zcela cíleně.Je mi líto všech, kteří se cítí zklamáni, či podvedeni, ale lituji ze srdce také ty dva, protože se otevřou negativismu a otočí vše jen proti sobě.
Jde jen o zákon akce a reakce. Rovnováha sil zůstane zachována, naštěstí nikdo z nás, lidí, na toto nemá nejmenší vliv.

Ani (Po, 28. 2. 2011 - 00:02)

Taky jsem si kdysi nechala vyložit karty od Ariany, a byla výborná. Tisícovka je sakra hodně, ale platila jsem ji i jinde. Myslím si, že kdybyste řekli Ravenovi, že s jeho výkladem nejste spokojeni, že to za ty prachy nestálo a že mu dáte tři stovky, nemohl by nic dělat. Mně by nikdy nenapadlo si od něj nechat vyložit karty.
Taky by mě zajímalo, co je s Arianou...

Lulu (Po, 28. 2. 2011 - 00:02)

Já sem teda u nich nikdy nebyla a ani bych za ty ceny nešla.
Souhlasím, že to byli kdysi zvláštní nekonvenční lidé, kteří měli co říci, ale bohužel je smetla vlna komerce a hlavně mamonu...
Takhle já si duchovní lidi nepředstavuju...

Fifi (Po, 28. 2. 2011 - 00:02)

mam pocit, ze pan Raven radil kazdy zensky podnikat, kydz nenajde stesti ve vztahu! Vzdyt jo, o tomhle ten dnesni moderni svet je! O penezich... A na vztahy uz neni cas a energie. Na to bych prisla sama. Jinak jejich clanky jsem cetla rada a nekdy se i zasmala.
Ariana mi taky kdysi radila a predvidala, ze muj vztah skonci... Ostatne to jsem tusila, rikala ale ze spolu budeme jeste dva roky, nicmene po tydnu to skoncilo...

Yoyoyo (Po, 28. 2. 2011 - 00:02)

Zajímalo by mě, zda někdo z Vás absolvoval jejich kurzy nebo si koupil ty jeich digitální amulety?
Občas mě napadá, že bývali dobří, občas se nemůžu ubránit dojmu, že vydělávají na lidské naivitě...
Bohužel mezi naivní ovečky jsem se zařadila také po tom, co jsem se kdysi objednala k panu Ravenovi na výklad karet, který jen tak mimochodem stál 1000,- Kč, což mi ve srovnání s jinými kartáři přijde jako částka nehorázná...
Bohužel, nejenže se pan Raven netrefil z mé současnosti téměř do ničeho, pořád si mlel tu svoji, občas skočil na zdraví, kdy mě ujišťoval, že vše je v pořádku, že bych si možná měla dát pozor na žaludek atd... Každopádně jeho celý výklad budoucnosti byl negativní (což se může samozřejmě stát i u jiné kartářky), doporučil mi ovšem, ať přijdu znovu tak za 2 -3 měsíce, že možná bude vše jinak. (jasan, každá tisícovka se hodí).
Další věc, která mě opravdu dostává, jsou jejich kurzy o dokonalém sexu, o magii atd. Oni jsou dokonalí, věčně mladí a zdraví?
Kam tedy uklidili věčně mladou a zdravou paní Arianu?

Karkulka (Ne, 27. 2. 2011 - 23:02)

Stále nevím, co si o nich myslet, resp. taky mi moc není sympatický si tímhle vydělávat těžký prachy. Asi bych na to neměla žaludek. Ale nebudu je zato odsuzovat. Určitě k tomu mají své důvody. Jinak si spíš nemyslím, že by byli šarlatáni. Já taky na zázraky nevěřím. ALE! Magie je v podstatě psychologie. Je strašně důležitý brát v potaz, že lidskej mozek je stále minimálně prozkoumán, takže má obrovský potenciál.
A pokud chce někdo do toho neprozkoumaného pronikat, je na dobré cestě. Myslím, že vím, o co jim jde. Každý to teoreticky dokáže, nemají žádné magické schopnosti nebo jak to nazvat, jenom se snaží využít určité skryté síly, které naprostá většina lidí nebere v potaz, a proto třeba nedosáhnout toho, po čem touží. A oni mají svoje sny a touhy (třeba i to žít v luxusu) a prostě se je snaží takto realizovat.
Nevíte už někdo, co se stalo s paní Arianou?

V. (Ne, 27. 2. 2011 - 23:02)

Květy mi je vážně líto. Moc dobře jí sice neznám, ale vím, že v dětství to neměla moc jednoduché.
Mojmír jí pak zblbnul, překroutil pohled na svět...
Vlastně z ní udělal někoho, kdo je většině lidí jen pro smích a nakonec ji nahradil tou podivnou mladší osůbkou.
Doufám, že se z toho nezcvokne úplně.

Reklama

Přidat komentář