Reklama

Obřízka

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 23:01)

Já mám z toho fejkaření akorát srandu. Zkoumalovi se podařilo tím fejkařením tuto diskuzi úplně zazdít.

Martin (Po, 20. 1. 2020 - 22:01)

Hm. Ať to zase admin radši smaže.

Jakub (Po, 20. 1. 2020 - 21:01)

Tady si to už začínám myslet já taky. A to jsem dřív měl Tonyho za vzor.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 21:01)

Ty jsi fejkař. Vůbec nevíš, kde bydlí sestra pravého Jakuba.

Martin (Po, 20. 1. 2020 - 21:01)

Díky za potvrzení mé domněnky, že stejně jako Zkoumal, je i Tony výplod několika lidí, kteří tady z toho mají akorát legraci. Říkal jsem si to už dřív, že tohle není možné, že někdo takový - tolik hloupý, tolik zatrvzelý snad ani nemůže existovat a že on sám je ten největší fejk na českém internetu.....

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 21:01)

Je pravda, že mi občas ZKOUMAL ukrade jméno a načmárá tu pod mým jménem fejk.

Znalec (Po, 20. 1. 2020 - 21:01)

!!!!

Znalec (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Martine za Tonyho zde píšou tři lidi. Takže nevíš komu odpovídat.

Martin (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Nejsem Zkoumal ani nekonzistentní, pouze ty sis spojil několik lidí do jednoho a navíc někdo jiný se tady podepisuje taky Martin! Uveď dvě šetrné, plnohodnotné a funkční náhrady obřízky, pak ti dám pokoj! Neuvedeš ani jednu, protože prostě nic takového není.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 21:01)

Ale je, proto ti pro tvou zatvrzelost nevěřím.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

*Tvé příspěvky jsou nekonzistentní a postrádají celkovou logiku.*---------------Druhá oprava------------Tvé příspěvky NEJSOU konzistentní a postrádají celkovou logiku.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

*Pokud mně vehementně tvrdíš, že jsi Zkoumala vymyslel*----------oprava: mělo tam být,----------že jsem si Zkoumala vymyslel.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Pokud mně vehementně tvrdíš, že jsi Zkoumala vymyslel, tam mi nevychází nic jiného, že ten multinick Zkoumal jsi ty sám. Tvé příspěvky jsou nekonzistentní a postrádají celkovou logiku. Takže ze tvé strany může jít pouze o potměšilou hru. Já teď musím jinde zápolit s protivníky zcela jiného kalibru, než je zdejší šašek počmáranej, s protivníky, kteří anonymové nejsou.

Martin (Po, 20. 1. 2020 - 20:01)

Nejsem doprčic žádný Zkoumal!! Jsi opravdu takový idiot neschopný to pochopit?! Je mi úplně jedno, kdo je a není obřezaný, mně to pomohlo a ty jsi mi v tomto ohledu ukradený. Jenom mě neskutečně rozčiluje ta tvoje strašná zabedněnost! Na web píše kdekdo samé kraviny! Nevím, že to vůbec bereš vážně!.....a mimochodem doteď jsi žádnou šetrnou náhradu té obřízky neuvedl!

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Že Zkoumal neexistuje. A kdo tu teda pod jeho nickem píše? Kryštof Kolumbus? Ty jsi evidentně sám ten multinick Zkoumal, který tu fejkaří pod různými ženskými nicky a občas pro svůj fejk dokonce ukradne má jméno. Jak už tu napsal kdysi Steve, jsi průhledný jak prvok.

Martin (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

Ale bojuješ proti obřízce. Mluvíš o ní jako o vopižlání, zmrzačení, prehistorické metodě apod....a tvé dva poslední příspěvky to je opravdu hnus! Už konečně pochop, že 99% obřízek v podmínkách ČR je ze zdravotních důvodů. Ne proto, že to někoho rajcuje. Rajcuje to jenom úchyláky typu Zkoumal (tedy ten, který reálně neexistuje a kterého sis vybájil) , stejně jako tebe rajcují předkožky. To že to někdo napíše na web, to ještě nic neznamená..většina takových si z tebe jenom dělá srandu.

Steve (Út, 21. 1. 2020 - 19:01)

Tony je bohužel na špatné www. adrese ... Stále to nějak nemůže pochopit.

Tony, tady nenajdeš žádné fanatické obřezávače, uvědom si to už konečně. Tady není tábor aktivistů ani z tvé strany, ani z té opačné. Nás obyčejné lidi tyto žabomyší války fakt vůbec nezajímají.

Tony (Út, 21. 1. 2020 - 19:01)

Jinak, nebjuju proti obřízce ale bojuju proti cirkumfetišismu.

Tony (Út, 21. 1. 2020 - 19:01)

Ty nejsi fanatik ani úchyl a multinick už vůbec ne, což se o Zkoumalovi říci nedá.

Tony (Po, 20. 1. 2020 - 19:01)

*To že to někdo napíše na web, to ještě nic neznamená..většina takových si z tebe jenom dělá srandu.*------------------------To nemohl, protože v té době jsem ještě na téma obřízka nikam vůbec nic nepsal. Jenom jsem to ten rok na přechodnou dobu ze zvědavosti pročítal.

Reklama

Přidat komentář