Reklama

Obřízka

Tony (So, 18. 1. 2020 - 13:01)

Kde dojdou argumenty, tam samozřejmě přijde takováto reakce. Vůbec jsi mne v tomto nezklamal.

Tony (So, 18. 1. 2020 - 08:01)

Nebudou mně soudit. Já jediný mohu soudit i sám sebe. (Kryštof 22/34zp.)

Martin (So, 18. 1. 2020 - 08:01)

Milý Tony, já jsem sem napsal víc věcných příspěvků, než vy všichni blbci tady, dohromady! Např. mou zkušenost s rekonvalescencí po obřízce! Poslední dobou mám pocit, že možná jako jediný jsem tady skutečně obřezaný...... A mimochodem ty budeš tak dlouho pořád někoho soudit, až budeš sám odsouzen.....

Martin (So, 18. 1. 2020 - 07:01)

Navíc, nikdy tě nenapadlo, že ty svými úchylnými a provokativními příspěvky ty agresivní cirkumfetišisty vlastně sám vyrábíš? Je to reakce na tvou akci. Musí ti být jasné, že když budeš někde provokovat, že se objeví ti, co potom budou provokovat tebe....i když normálně by obřízku vůbec neřešili. Celou tuhle žumpu sis nejprve vykopal a potom i naplnil jenom ty sám ;-)

Tony (So, 18. 1. 2020 - 07:01)

Je vidět, že se Johnny náramně spletl. Reakci na akci jsou má slova a já sem píšu, pouze když na tebe reaguju. Věcný příspěvek sem nenapíšeš, budto sem hodíš stupidní cirkumfetišistickou propagandu nebo napadneš mou osobu AD HOMINEM, jako ted, na což pak chtě nechtě reagovat musím.

Martin (So, 18. 1. 2020 - 06:01)

Co jsi ty, že můžeš soudit něčí víru a posuzovat jak on ji vnímá, nebo by podle tvého vidění světa měl vnímat?

Tony (So, 18. 1. 2020 - 07:01)

Pokud někdo svou vírou neubližuje druhému, tak je mi do toho kulové. Jenže agresivní cirkumfetišisté, jako jsi ty, vůbec žádnou víru neobhajují, pouze se obhajobou náboženství maskují.

No (Ne, 19. 1. 2020 - 17:01)

Tony už dost! To co tady hlásáš je Ďáblova lež! Lež zbabělce vyobcovaného z církve, samozvaného znalce a pseudo-odborníka na náboženství! Židé, Muslimové a Jihokorejci (z poloviny bez vyznání) jsou definovatelní podle Tebe jako "agresivní cirkumfetišisté", protože jsou všichni obřezáni, a dále i ti co se maskují za víru, také? Když Ježíše ukřižovali, členové velerady se mu vysmívali: „Jiným pomohl, ať pomůže sám sobě, je-li Mesiáš, Boží Vyvolený!“ Zbaběle, se zde maskuješ především Ty, Ty kvítko ďáblovo maskované jako intaktivista pod deštníkem neexistujícího hnutí a vyznávající předkožku jako svůj sexuální fetiš. Ty víš moc dobře, kde je sídlo ďáblovo! Máš naprosto zhoubné stránky pro chlapce a zabývaš se jen chlapeckou předkožkou o čemž svědčí stránky obřízka chlapců, přestože že sám víš že Obřízka se provádí i z důvodu nemožnosti či obtížnosti přetáhnout předkožku za žalud penisu a obnažit tak žalud.

Martin (So, 18. 1. 2020 - 06:01)

Tak teď jsi mu to teda nandal! :-D :-D To ses tedy ve své řeči ale rozjel!

Tony (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

Nemám nic proti svobodě vyznání, pokud se dotyčný sám rozhodne. Mimoto, k tomu jsem napsal na stránkách pirátské strany své.

No (Pá, 17. 1. 2020 - 18:01)

Ale máš, protože víš že obřízka se musí provést 8.den a přesto tvrdíš, že se má k tomu dotyčný sám rozhodnout, takže jsi nepochopil podstatu ani samotného náboženství. A v jiných případech jsou zákonní zástupci, kteří to rozhodnou. Tak to jdi vyprávět jinam a ne tady, třeba rabínovi. A jinak každý Turek se na obřízku těší, neboť z něj bude muž. Tedy to, co se z tebe dosud není a nikdy ani nebude...i kdyby ses nechal teď 10x obřezat. À propo , copak ti Piráti odpověděli???

Tony (So, 18. 1. 2020 - 07:01)

Milý Joe, platnost Staré smlouvy už před 2000 lety pominula. Je truchlivé, když se někdo jako ty ohání tím, že je evangelikál a přesto z Evangelia nepochopil ani miligram.

Tony (So, 18. 1. 2020 - 01:01)

Milý Joe, a to je více? Náboženství nebo Evangelium? Chápu, proč jsi na KD nechutně napadal Mare, protože jsi pro svou náboženskou zažranost Evangelium nikdy nepochopil. Nejsi nic jiného než nízký a malý náboženský člověk.

Tony (So, 18. 1. 2020 - 01:01)

Milý Joe--------------každý Turek? Nenech se vysmát. Dlouho mě to trvalo na KD, než jsem zjistil, co jsi vůbec zač, úchylný agresivní cirkumfetišista, toho největšíhi kalibru.

Ha!!!!!! (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

Co sem furt pletete mýho kocoura, blbové!!!!!

Tony (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

Nediv se. Vylíčil jsi tu svého kocoura jako pěkné kvítko.

Ha!!!!!! (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

Co sem furt pletete mýho kocoura, blbové!!!!!

Martin (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

sardanapale, kdyby to bylo tak jak píšeš, tak to by těm dospělým obřezaným nesměl nadávat, zesměšňovat je a ponižovat. Druhá věc je, že všechny, kdo napíší něco pozitivního o obřízce potom označí jako Zkoumaly....

Tony (Čt, 16. 1. 2020 - 22:01)

Lžeš, píšu soustavně, že Zkoumal je tu pouze jeden jediný. Jinak nikoho nezesměšňuju, nikomu nenadávám a nikoho neponižuju. Mám sice jistý slovník ale není v tom ani miligram zlé vůle. To jsou jen pomluvy agresivních cirkumfetišistů. Tak mě křivě osočovali i na rakouském netdoktorovi, kde jsem ten slovník nepoužíval, poněvadž jsem to v němčině nezvládal. -----------------Pokud nejsi Zkoumal, tak jsi dle stylu čmárání jeho klon.

Návštěvník (Pá, 17. 1. 2020 - 12:01)

Tony jasně to píšeš, ale jinak konáš: "nikoho nezesměšňuju, nikomu nenadávám a nikoho neponižuju...jen mám jistý slovník..." , to je úplně stejné, jako když komunistická profesorka práva se snaží bezelstně tvrdit, že nevěděla, kdo byl Urválek, že její práci jen podepsal a že jí šlo o jiná lidská práva... a právě proto byla ve "straně" aby teď mohla být zmocněnkyní pro "TA správná" lidská práva , ale teď už za ANO, pro změnu... Takže, " nemáš-li ani miligram zlé vůle" což ona určitě také ne, tak se určitě se soudružkou profesorkou spoj a zrušte spolu právo agresivním cirkumfetišistům na náboženskou obřízku, která je součástí svobody vyznání...Ha!

Reklama

Přidat komentář