Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 11. 1. 2020 - 12:01)

To si napsal krásně Fernando,uplně mi to na to dalo nový pohled.A odpovídá to tomu že on mi vysvětlil že tak bouchnul kvuli tomu že se cítil raněnej když sem zase řekla o rozchodu.To mi pak ještě po té hádce psal že je pro něj nemocný být beze mě.To nemocný tam asi měl překlep a mělo tam být nemožný si tak myslim.To mě jen teď nahlodal ten s těma bordelama,vadí mi když mu tohle cpe někdo do hlavy víš,tyhle myšlenky.Já sem teď spokojená ale ještě tohle trochu zůstalo uvnitř.Teď třeba tohle píšu ale ležíme a on mi hladí po vlasech.No a anonyme já Otu nevyhledávam a nějak mi to na něj nesedí že by Sergej tohle mi udělal.To by pak uplně změnil tvář.Ale to slovo 25letá mi mrzí a nějak nevim proč moje stavy přirovnal k věku.Já ty stavy právě znam nějak po dvacítce takže věkem to neni.Ale zůstalo mi v hlavě proč zrovna použil věk 25 let,někdy mam chuť se ho zpětně zeptat.Já v tej hádce to neudělala a vzteky jak mě hrabalo sem ho začla posílat za mladší,asi sem ho i tim zkoušela ale vzalo ho to protože nesnesl mojí myšlenku že bych se ho chtěla zbavit.Ale já mu to řekla už ze zoufalství jak sem byla v prdeli.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 12:01)

Osobně ukáčkám nevěřím ani pozdrav. Jsou šťastní, když si tady narazej ženskou, kor která jim v posteli udělá pomyšlení a ještě na ní pozvou úchyla aby si jí pořádně všude osahal a pak bude vyvádět, že bez ní nevydrží. Ha ha. Ale vydrží, jenže ten sex by musel platit. A ono jen vykouření za pětikilo, kde by na to bral. A nakonec jdou stejně po šichtě do bordelu.

Miluna (So, 11. 1. 2020 - 14:01)

Jenže Otu nepozval on.Ale ze začátku sem to byla já kdo ho do toho vtáhl.Udělal to na moje přání.Prostě sem ho zpracovala a jemu nevadil tim jakej Ota je.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 14:01)

Jenže Miluno, Ota se tady rozepisoval jak ho Sergej ponoukal ať si tě osahá, ať mu pomůže tě rozdělat. To tě asi nemiluje, když tě předhodí takovému praseti. Se mi zvedá žaludek.

Miluna (So, 11. 1. 2020 - 14:01)

Víš když spolu dva jdou po domluvě do něčeho takovýho tak se s tim počítá.On dobře ví že na Otu žárlit nemusí.A navíc tohle bylo v období té krize a já na to neměla chuť a nechtěla sem spát ani se Sergejem.Musel si mě brát jen v těch stavech kdy sem jen ležela a měla blok vůbec něco dělat.Uznávam že nechápu proč vůbec měl chuť v té době na mě lézt když sem byla mimo a nebyla schopná ani v sexu spolupracovat.Ale nevěřim že by mě nemiloval.Já věřim tomu co napsal Fernando.Vypadá to tak nejpravděpodobněji.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 14:01)

Ty bys člověka kterýho miluješ předhodila úchylovi?

Miluna (So, 11. 1. 2020 - 18:01)

Takhle to vůbec neberem.My to máme v sobě nastavený jinak.A Ota pro mě úchyl neni a ať se ohledně Oty Sergej rozhodne sám.Mě je to celkem jedno.Vim že Sergej by domu žádnou 25letou nepřivedl,ještě natož abych se koukala já,to neexistuje.Jinak z ženských na nás koukala Radka a bylo to v pohodě.Ale nevim jestli je to práškama ale přestala mi chuť na ženský a sem za to hrozně ráda.O to mam větší chuť na chlapa.Dneska celý odpoledne tady děláme na bytě,úklid a přestavujem a tak.Děláme oba a pomáhali jsme si,sem spokojená.

jj (So, 11. 1. 2020 - 18:01)

to tvý nastavení je tvůj průšvih. A práci máš taky nastavenou jinak, takže nuda se brzy dostaví

Miluna (So, 11. 1. 2020 - 19:01)

No nějak mě chytli záda z toho dělání na bytě.Tak je budu potřebovat od něj namasírovat.Já nevim že to tak mam na hovno.Já se snažila makat aby měl radost jak se zajímam a ty záda mi prozradili že sem sračka.Koukal na mě jak sem padla do křesla a skuhrala.A kéž už by žádný nudění nepřišlo jak píšeš.Já tak chci aby to takhle vydrželo a fungovalo ten vztah.Tolik to chci.

. (So, 11. 1. 2020 - 20:01)

Nejsi zvyklá doma ani někde v práci makat. Pak když vstaneš a začneš se pohybovat a něco dělat, tak tě všechno bolí. Když si to budeš takhle týden opakovat a ne se vyvalovat a sjíždět po ukrajinských hospodách, přestane tě všechno bolet, zvykneš si. Jenže ty nechceš, nevím co jsi dnes dělala ale kukám, že je to pro tebe událost. jenže to ty nepochopíš, máš to jinak, viď

Miluna (So, 11. 1. 2020 - 20:01)

Teď sem to vypsala co sem dělala.Tak můžu to zkusit opakovat častěji a uvidim jestli se mi to zlepší.Jinak píšeš přesně co říká muj táta.

jo (So, 11. 1. 2020 - 20:01)

tvůj táta má pravdu, zvyk tělo trénuje. V mém životě byla moudrá žena, která mluvilala trošku jinak : " Nejde o to dělat každou sobotu velký úklid a následující týden -vyrábět- bordel a v něm žít. A v sobotu zase ten vyrobený bordel namáhavě uklízet a tak dokola. Jde o udržování pořádku. " Ale vy jste se teď stěhovali, tak to je samo náročnější. Doma se vždycky něco najde, co vylepšit nebo udělat jinak. Když tě to bude bavit, tím líp pro tebe potažmo pro váš vztah, pro děti ...

Miluna (So, 11. 1. 2020 - 20:01)

Vypadá to že mam taky takovej názor.Týden vyrábět bordel a uklízet ho až v sobotu je blbost a víc práce s tim.Lepší uklízet průběžně a míň věcí aby toho nebylo tolik-tohle si taky vždycky říkam.V tom doupěti to ale bylo hrozný,tam by to chtělo už uklízecí četu a vůbec celkově to tam celý předělat.Když sem se tam já snažila něčim šmrdlat tak to nepomáhalo a to co sem udělala tak ty chlapi to tam zase zasvinili.To bylo jako když vykopáváš díru a někdo ti jí za zády zase zahazuje,tak bych to přirovnala.

Miluno (So, 11. 1. 2020 - 19:01)

nejsi sračka. Když děláš něco, co už jsi dlouho nebo dokonce nikdy nedělala, tak se to na těle projeví. Nesmíš se tak shazovat. Stačí jednou za půl roku umývat okna a záda se pořádně ozvou taky. Sergej je chlap, ten fyzické práce vydrží víc než žena. Ota je vyjímka

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 19:01)

Musíš do práce, pak na tebe nebude koukat, že jsi stárnoucí sračka, kterou musí živit.

Aha (So, 11. 1. 2020 - 15:01)

Ty to tu moc neznáš. Miluna se tady seznámila s Fanoušem buznou a donutila tehdy svého partnera (měli několikatýdenní dítěte), aby s tím Fanoušem měl sex, ona jim připravovala prdele a prováděla supervizi. To je pro ni úplně normální

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 15:01)

Je mi jedno co Miluna, ale nechápu jak může psát, že ji Sergej miluje, když jí předhodí úchylovi.

no (So, 11. 1. 2020 - 15:01)

nevidím Otu jako úchyla. On je dlouhodobý Milunin obdivovtel s malým sebevědomím ( aj ) a když ona mu dala šanci si něco užít, tak jeho to vykoplo do velké důležitosti. Nebude se chtít za žádnou cenu téhle pozice vzdát, to by musela zasáhnout Miluna, ale u těchhle lidé nikdo neví, co udělají

Jo (So, 11. 1. 2020 - 18:01)

Ota není úchyl, on je jen nechutný prase.

ale (So, 11. 1. 2020 - 13:01)

Serjoža si ten sex u Miluny platí, a že je to hodně drahý, celá výplata mna to padne.

Reklama

Přidat komentář