Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (Čt, 9. 1. 2020 - 21:01)

Chtěl bych i navrhnout spojení ve třech.To co jsi zkusila v minulosti s cikánama.Ale nevim jestli by do toho Sergej šel? Já jsem tak rád že jsem jedinej kterýho toleruje.Já ho mám tim hrozně rád a tohle by byl krok ještě blíž.To bych byl v sedmém nebi.Hodně jsem o sobě přemýšlel co vlastně chci a nějak se mi rýsuje tahle budoucnost a je to moje velký přání.Jezdit s váma na výlety,vzájemně se podržet a zažívat s váma takovou rozkoš.

Ota (Čt, 9. 1. 2020 - 21:01)

Tak z těch vašich schůzek vydržim žít týden Milunko.Už vás potřebuju znova.Už to vyprchává a potřebuju vás znova.Dej mi vědět kdy budu moct přijet.

Miluna (Čt, 9. 1. 2020 - 17:01)

Jo já se nepoznávam jak sem v klidu.Já se taková neznam.Tyhle AD.mi sedli nejlíp.Chtěla bych aby ze mě klidno nějak pomáhalo i vám když byste byl někdo v neklidu.Z Pils,Kači,Andy taky často vyzařuje klidno.A kde si Romy vzal že by byl Sergej nevěrný??? Já nevim o ničem a ani myslet na to nechci.Já mu neprolejzam věci,mobil,ani fb prostě nic.Nechci.A když byl opilej tak mi řekl že mi byl vždy věrnej tak SNAD je to pravda,víc na to myslet nechci.

Ota (Čt, 9. 1. 2020 - 14:01)

Už je to týden co jsem vás viděl naposled tak zase čekám na další schůzku,abych měl proč žít.Nemůžu se dočkat moji miláčkové.

včera (Čt, 9. 1. 2020 - 11:01)

jsem se opravdu zasmála.Zase zde padlo hodně rad Miluně, co by měla, co by neměla, výtka nevěry Sergejovi, jak by to bylo kdyby, kdyby, kdyby .........spousta zbytečnýho psaní. Pak se vynořila Miluna, aby všem zvěstovala, že UK, s kterým se vyspala ho měl malýho, úzkýho a že ho necítila :))))) Čekám, kam dnes budete Milunu směřovat, ona určitě opět nezklame.

Miluna (Čt, 9. 1. 2020 - 11:01)

To nebyl UK ten jak sem s nim spala ale to je jedno,proti co mam doma tak hrůza a sex o ničem.O to víc se nad tou nevěrou zastydim.Víš co jdeš s někym a pak zjistíš že doma máš tisíckrát lepšího:( A Bianko jo nějak takhle sem to myslela.

Miluno (Čt, 9. 1. 2020 - 12:01)

A že jsi šla s Otou, který ho má taky malého se nestydíš? To jsi přece taky byla nevěrná. Ani nechápu co z toho máš, když se k vám Ota jezdí honit. Asi jen to, jak ti to nastříká na hubu.

Romy (Čt, 9. 1. 2020 - 17:01)

Sergej byl taky nevěrný. Si nemaj co vyčítat.

Miluna (Čt, 9. 1. 2020 - 12:01)

To sem udělala pro něj.Chtěla sem aby měl radost a chtěla sem zkusit jak se bude ke mě při sexu chovat.A že k nám teď Ota jezdí tak mam z toho to že se mi to taky líbí.

? (Čt, 9. 1. 2020 - 07:01)

Co znamená když se v někom perou dvě osobnsti? Jak to vypadá?

bianka (Čt, 9. 1. 2020 - 07:01)

Jejda. Celá tahle diskuse je příkladem. Včetně mě. :-) Hlavně je to vidět na hlavní aktérce Miluně. Pere se v ní zlo s dobrem. Můj názor, dále to rozepisovat nemíním.

Lalla (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

Děkuji za diskuzi, už nemohu čekat na odpověď. Dobrou noc

Lallo (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

místo pochybností je někdy lépe mlčet

Lalla (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

Nerozumím, jak jsi to myslela?

no (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

není to tak jednoduché, jak to vidíme. Miluna nemá vybudované pracovní návyky. V první řadě by si měla začít vážit samu sebe jako ženu. Píše, že se v ní perou dvě osobnosti. Když si uvědomuje ten vnitřní boj a svěřila by se dobrému psychologovi, mohla by psychoterapií dojít k vyrovnanosti. Teprve potom by věděla, co chce v životě dělat, kde se cítí dobře.

Lalla (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

Nutnost psychoterapie jsme tady mnohokrát probírali. Přitom Miluna by byla domnívám se, ideální klient, mluví, potřebuje se vypovídat. Kdyby se zvolila vhodná metoda tedy. Jenže dopracovat se k terapeutovi není jednoduché, obzvlášť když Miluna by si terapie určitě nechtěla platit

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

Miluna je momentálně ve stavu, kdy antidepresiva zabrala. Další krok by měla být práce. Pokud nepřistoupí na nutnost pracovat, pracovat kvůli sobě, nepohne se dál

Miluno (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

Kača, Andy, Pils tě berou takovou, jaká jsi. Neodsuzují. Podle psaní ti taky přejí, aby ses měla líp.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

Děláš dusno?

ne (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

Miluna se svěřila a já to oceňuji.

Reklama

Přidat komentář