Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 15:01)

Je mi jedno co Miluna, ale nechápu jak může psát, že ji Sergej miluje, když jí předhodí úchylovi.

no (So, 11. 1. 2020 - 15:01)

nevidím Otu jako úchyla. On je dlouhodobý Milunin obdivovtel s malým sebevědomím ( aj ) a když ona mu dala šanci si něco užít, tak jeho to vykoplo do velké důležitosti. Nebude se chtít za žádnou cenu téhle pozice vzdát, to by musela zasáhnout Miluna, ale u těchhle lidé nikdo neví, co udělají

Jo (So, 11. 1. 2020 - 18:01)

Ota není úchyl, on je jen nechutný prase.

ale (So, 11. 1. 2020 - 13:01)

Serjoža si ten sex u Miluny platí, a že je to hodně drahý, celá výplata mna to padne.

Ota (Pá, 10. 1. 2020 - 21:01)

To je Milunko díky práškum i mně.Sergej si užívá že máte sluhu tak vás to tim taky určitě zbližuje A jak ti tu někdo psal aby ti Sergej taky nepřitáhl nějakou domu tak to asi těžko.Musel by přitáhnout nějakou mařenu ošklivou na kterou by jsi ani ty nemusela žárlit,pak by to bylo podobný jako se mnou.Ale Radka si s váma taky něco prožila a Sergej s ní nespal a tobě tam nevadila i když je to ženská a líbala tě společně se Sergejem.Ty máš vnitřní nastavení jinak.Takhle to Andy a Kača určitě nemaji.A když začneš žárlit tak to je tim že se bojíš aby Sergej něco neměl někde bez tebe.

ty blbe (So, 11. 1. 2020 - 01:01)

ty někam zalez. Ty máš určitě nějaký zásluhy, to jsi mě pobavil. Jsi jen nepříjemnej parazit horší jako štěnice. Kam se pořád cpeš ty nulo!!!!!

Miluna (Pá, 10. 1. 2020 - 22:01)

Je to práškama.Vše se zlepšilo až po nich.Já sem s nim v pohodě celkově i bez sexu teď.Neni to jen sexem.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 10:01)

Hlavně se zbav Oty. Nebo se ti fakt stane, že ti Sergej přitáhne domů nějakou osamělou pětadvacítku a budeš muset držet pusu. A ještě je obskakovat.

Miluno (Pá, 10. 1. 2020 - 22:01)

prášky tě zklidnily, ale tys v takovém stavu nikdy nebyla. Pořád jsi řešila hnusy a svoje stavy. Teď je to jinak a nevíš, co dál. Stereotyp v partnerském vztahu vzniká, když jsou dva neustále spolu nebo dělají stejné věci. Ty čekáš, až Sergej příjde a bude ti povídat. Máš ty mu co říct, co jsi během dne prožila, co se ti líbí nebo nelíbí, jak si vylepšit bydlení, co bys chtěla zažít, vidět, udělat atd.? Až si budeš hledat práci, budou na tebe jinak koukat, protože budeš působit klidnějším dojmem a líp zvládneš rozhovory a situace, které tě dřív rozhodily. Sergej taky ocení, že něco vymyslíš a on přidá tu mužskou technickou stránku a něco vytvoří nebo tvůj nápad doplní. Normální komunikace a uvidíš, že po čase přijde i radost, že se vám něco povedlo, něco jste spolu vytvořili

Miluna (Pá, 10. 1. 2020 - 23:01)

No napsal(a) si to uplně přesně.Já to takhle neumim napsat ale dobře uvnitř vim že máš pravdu.Tovíže já nemam moc toho co říkat a tak se snažim reagovat na to co říká on a sama pak povídam jen když se zadaří a začnou mi chytat myšlenky,mluvim pak třeba o jídle o nákupu,o naší situaci,o těch bytech,o společných kamarádech,o sousedech,o dětech,o sobě jak mi bylo o něčem co sem kde četla a tak.No asi moc zajímavýho toho neni ale on je někdy rád že aspoň něco mluvim.Jen ho nebaví když o nějakej jednej věci mluvim dlouho a furt dokola.No příští týden se zas pujdu ptát po Restauracích.

Miluna (Pá, 10. 1. 2020 - 21:01)

Příspěvek 19:20 psal že o práci nikdo nepíše.Tam má být jiná rada.Potřebovala bych aby to ve vztahu fungovalo dál jako mi to funguje poslední měsíc.A po tom co sem tady rozepsala víte co máme už se Sergejem za sebou,myslim ty krize a najednou teď je to krásný,tak proč? Co je jinak??? Sama tomu nerozumim než změnu v tom že sem díky práškum v klidu a pak sem cítim spokojenější a on je ze mě spokojenej pak taky a dává mi to dost najevo.Vrací mi moje spokojený klidný chování.A ja se ptam jak si tohle udržet.Nebo mi to udrží prášky??? Ja totiž sem ještě sama na sobě nezjistila jestli ty pocity nespokojenosti jsou moje povaha nebo všechno to byla jen porucha a práškama sem vyhrála a budem na tom se Sergejem líp.To asi ukáže až čas.

? (Pá, 10. 1. 2020 - 20:01)

Ale fuj, takové škaredé slovo, Miluna bude mít zase celý víkend zkažený migrénou.

Miluna (Pá, 10. 1. 2020 - 20:01)

To já bych právě potřebovala poradit od vás co dělat aby nebyl stereotyp v životě.Nevim co dělá proti tomu třeba Kača? Tak dobře jí neznam a ani teda nevim jestli stereotyp s partnerem pociťuje.Já můžu se tak pokusit pro nějaký výlety s nim ale dál už mě nic nenapadá.

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 20:01)

práce, Miluno, práce. Potřebuješ ji jako sůl. Nejlepší lék na nudu

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 20:01)

práce, Miluno, práce. Potřebuješ ji jako sůl. Nejlepší lék na nudu

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 20:01)

práce, Miluno, práce. Potřebuješ ji jako sůl

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 19:01)

Na ty vzruchy.

Miluno (Pá, 10. 1. 2020 - 19:01)

odpověz prosím. Co děláš pro to abyjsi žila podobně jako Káča nebo Andrea a nezačínej s migrenou prozatím o práci nikdo nepíše

Miluno (Pá, 10. 1. 2020 - 19:01)

dej teď sex stranou myslím stereotyp v životě, co pro to děláš?

Miluno (Pá, 10. 1. 2020 - 19:01)

chtěla bys žít jak Káča a Andrea a co bys změnila ted na svém životě, aby jsi neměla pocit stereotypu? Stereotyp jde změnit co pro to děláš? Napiš co.

Reklama

Přidat komentář