Reklama

Jak správně kouřit chlapa

nedělejte z toh (Út, 6. 10. 2015 - 08:10)

O vzrušení se u mladšího chlapa postará většinou jeho testosteron. Nemusíte umět tedy téměř nic. Takže bych z toho rozhodně nedělal vědu. U starých zase ani umělkyně nezmůžou mnoho. Opět rozhoduje stav chlapova těla a věk..

Ďaviď (Út, 6. 10. 2015 - 01:10)

nekuř podle Davida, radí blbě, správný hclp ženskou nemusí zacvičovt, protože ženská sama ví jak má hulit brko chau

David (Po, 5. 10. 2015 - 22:10)

To by mě taky...zakladem vseho je odhodit stud amezi sebou komunikovat a nebat se to rict nahlas.spravnej chlap musi zenu dotoho zacvicit a obrnet se trpelivosti.jednou to urcite vyjde.takze postup je asi takovy.chlap musi dat zene najevo ze ji naprosto duveruje a zena naopak.mile damy svliknite muzskyho at zustane jen v trenirkach a pomalu ho zacnete pres ty trenyrky rkou hladit.budete citit jak pomalu tvrdne.pak mu hezky pomalinku zacnete stahovat trenyrky az bude uplne nahy.hlavne vse pomalicku protoze to je moc vzrusujici.az bude uplne vzruseny tak ho posadte na pohovku a pomau mu roztahnete stehna.jemnym laskanim jazyka mu jezdete po vnitrnich krajich stehen az se dostanete skoro k velke klade.vezmete si jeho jeno varle do pusy a pomalu ho zloumejte ale pritom nezapominejte naco mate jednu nebo druhou ruku to znamena ze mu ho pomalu zacnete honit ale opravdu pomalu a pritom neustale mate v puse jedno nebo druhe varle.potom se pomlinku presunete pusou k zaludu a spickou jazyka se ho budete dotykat a lizat a prito rukou mu budete pomalinku a jemne mackat obe koule.jakmile budete na zaludu tak si jej budete davat hloubeji do pusi az ke korenu a a pmalymi pohyby budete jezdit nahoru a dolu.vse budete z rychlovat a zaroven mu bdete mackat prstem bod ktery je pod varlatama.budete citi jak partnerovi se stupnuje tep az vam to nakonec nastrika do pusy.bude krasne teple a trochu slanci ale to taky zalezi na jidelnicku.tak vam preji mile damy krasnou kurbu a vy panove pekny a silny vystrik.

david (Po, 5. 10. 2015 - 22:10)

Mam takovy problem,muj pritel...je to naprosto jednoduche vem si ho do pusy uplne celyho a pomalu ho cumlej nahoru a dolu a pritom mu mackej varlata

Jo? (So, 19. 9. 2015 - 20:09)

Chtěla jsem se zeptat co...Dokud se ti zvedá tak je to dobrý,horší bude až zůstane bez hnutí.

Orgoj Chorchoj (So, 19. 9. 2015 - 17:09)

To já jsem už SAA je mi 38...Tak pokračuj ve zdravém kouření,to se časem podá!

Terezka (Pá, 18. 9. 2015 - 17:09)

To já jsem už SAA je mi 38 a porad se mi chce blyt já už jsem stara

To (Pá, 18. 9. 2015 - 17:09)

si zvykneš za nějaký čas.Asi jsi moc mladá,později tě to bude vzrušovat.

To (Pá, 18. 9. 2015 - 17:09)

si zvykneš za nějaký čas.Asi jsi moc mladá,později tě to bude vzrušovat.

Terezka (Pá, 18. 9. 2015 - 16:09)

Chtěla jsem se zeptat co dělat když lížu partnerovi penis a zvedá se mi žaludek co mám dělat?

Default User Image
Bedřich (Po, 19. 2. 2024 - 15:02)

🤣🤣🤣🤣🤣

moje prezdivka (St, 9. 9. 2015 - 15:09)

A výhody hlubokého oralu myslím všichni znáte: muž může ejakulovat přímo do krku, takže žena pokud to včas polkne nemusí cítit pachuť semene. Taky lze očekávat, že při hlubokém oralu se muž dříve udělá (tak do 10 minut, jak kdo). Návody najdete na netu stačí hledat Jak na hluboký oral nebo Návod na hluboké kouření.

moje prezdivka (St, 9. 9. 2015 - 15:09)

Nejlepsi je hluboky oral bohuzel jen malo zen se k tomu odhodla. Přitom se to naučit neni až tak těžké. Dneska už na to existuje celá řada návodů. Pro holku je to ale trochu oběť protože se na to musí nejdříve připravit, tím myslím nacvičit, zbavit se dávicího reflexu. Což se dá naučit při pravidelném praktikování na menším gelovém robertku apod. pomůckách tak do 3-4 týdnů (poprvé) a když už to umíte tak není problém si to znovu osvojit za několik hodin.

Tip: nikdy to nezkoušejte s plným žaludkem (nejlépe je 6 hodin nejíst, tak třeba ráno není problém s tím začít, hodně se napít vody a pak to cvičit na robertku). A jak se zbavíte dávicího reflexu tak pak už je to vážně lehké.

tom (Po, 10. 8. 2015 - 21:08)

Kdyz se nektere sverim, taky me nejvic bere to, ze vlastne nevim co cekat. Musi to byt ivolneny a ne nejake krecovite pohyby. Jinak jestli me neco napada konkretne tak, kdyz ho mate damy cely v puse a svym horkym jazykem prejizdite po okraji zaludu, to je hooodne dobry. No a pokud to dotahnete az do upneho konce tak je pekne sledovat, jak vam sperma tece kolem pusy ven;) ale to uz resim detaily:D

Simeone (St, 5. 8. 2015 - 07:08)

Ale pak to není milování...Rád živočišně uspokojuji a názory jiných včetně Jindry mně jsou u prdele.Mrdu zdar

big boss (St, 5. 8. 2015 - 06:08)

Jsem si dělal srandu-prominte

big boss (St, 5. 8. 2015 - 06:08)

Mate pravdu

nesmysl (Út, 4. 8. 2015 - 14:08)

Ale pak to není milování...Koho zajima ze pochybujes.
Tys byl vzdycky neverici Tomas a pesimista :-)

Jindra (Út, 4. 8. 2015 - 13:08)

Oni ti na následky...Ale pak to není milování se,ale čisté živočišné uspokojování.Budou tyhle děti v takových případech schopny pozdějšího normálního vztahu?Pochybuji.

M, (Út, 4. 8. 2015 - 13:08)

To je pravda,nicméně při...Oni ti na následky serou,chtějí si zamrdat.

Reklama

Přidat komentář