Reklama

Jak správně kouřit chlapa

striekač (Po, 5. 8. 2013 - 14:08)

Je mi 33, partnerů jsem...máš pravdu penis patrí do pičky až do chvíle kým necítim že budem striekat,a rýchlo jej ho vložím do pusinky

kouření (Po, 5. 8. 2013 - 12:08)

Zkráceně: zamlada je to fuk a zastara zase už nic nezachráníte. Vždy hraje prim jeho hladina testosteronu.

ddd (Po, 5. 8. 2013 - 12:08)

Amatérko, chyť mu péro u...přesna tak

Meg (Po, 29. 7. 2013 - 22:07)

Tedy, něco vám povím. Já...souhlas :-) a upřímně... je to opravdu na mužskýho dost hezky okomentované... :-)

Yossarian (Po, 29. 7. 2013 - 20:07)

Tohle je přehlídka blbců.....hihi.....prčááá

petr (Po, 29. 7. 2013 - 20:07)

Mě celkem vzrušuje...kdo to nezkusí přijde o moc!!!

Fery (St, 24. 7. 2013 - 12:07)

Já jsem s mojí nastávající ženou dlouho chodil, po dlouhé době jsme si dali pusu a potom jsem jí dlouho přemlouval k prvnímu souložení. Když mi konečně dala a pořádně jsme si zamrdali, myslel jsem, že mi ho ještě vykouří, ale neměla se k tomu. Já jsem jí teda zkusil lízat kundu, ona to asi prožívala dost vzrušeně a několikrát se udělala, což při mrdání nebyla, musel jsem jí vždycky dodělat prstem. Pak jsme tedy přišli na to lízání kundy, mě přitom vždycky stál hodně čurák. Jednou mi ho vzala do ruky a trochu ho pohonila. Byl jsem pořádně nadrženej a jak ho honila, začala mi z něj volně téct mrdina. Ona to viděla a kupodivu si ho vzala do pusy. Nejdřív ho olizovala na žaludu, ale po chvíli si ho strčila hluboko do pusy. Já už jsem byl předtím skoro hotovej a po tom zastrčení jsem se už neudržel a pustil jsem jí semeno do pusy a pak jsem jí přidržel hlavu a čuráka jsem jí zatlačil do krku. Začala kuckat a když jsem ho vyndal, tak se poblila. Myslel jsem, že už bude s kouřením konec, ale né, při příštím sexu mi hned před mrdáním vzala čuráka do huby a kouřila ho jak divá. Myslel jsem na to, abych jí nevystřík do pusy, aby zase neblila, tak když to na mě přišlo, vytáhnul jsem ho a stříkal jí na obličej. Ona mi ho vzala a olízala ho a pak ještě prstem slízávala ještě zbytky mrdiny na obličeji.

vr (St, 24. 7. 2013 - 01:07)

jojo ste proste zdegenerovani, nejlepsi je lizani prdele. problem je ze zensky nevedej co chtej chlapi je za to obivujou a zensky zase chlapy. vysledkem je ze jeden je zmatenej druhej z toho uplne blbej a vsichni dohromady udelame MOC. at zijou lidi ble.e

Bořek stavitel (Po, 22. 7. 2013 - 17:07)

Marto, tak to se v tom sexu pěkně šidíš! To je stejné jako kdyby jsi papala dortík a nechala být šlehačku s třešničkou. :-D
Takže koukej se zlepšit!

Marta (Po, 22. 7. 2013 - 05:07)

Mě se kouření a jiné zvrhlosti jako anální sex hnusí. Přitom ráda šukám, klidně to do mě může pumpovat, jak mu libo. Ale strkat si penis do pusy, no fuuuuuuuuj. Já také od kluka nežádám, aby mi lízal pipinu.

Kikus (Po, 22. 7. 2013 - 00:07)

je dobre okusovani vrchni...SEX je jk sport :*

Kikus (Po, 22. 7. 2013 - 00:07)

je dobre okusovani vrchni casti penisu

Kikus (Po, 22. 7. 2013 - 00:07)

jak ho mam nekomu dobre...co mam delat?

Kikus (Po, 22. 7. 2013 - 00:07)

To by mě taky...jak ho mam nekomu dobre vykourit kdyz nwm co se jim nejvic na tom libi

:) (Pá, 5. 2. 2016 - 18:02)

Ahoj chtela bych se zeptat...Proč polykat, nenuť se do něčeho co se Ti nelíbí. I bez toho je sex nádherný:)

Libor (Pá, 5. 2. 2016 - 17:02)

Připrav si něco dobrého na zajedení nebo zapití.

babu (Pá, 5. 2. 2016 - 16:02)

Ahoj chtela bych se zeptat muj pritel ma rad kdyz ho kourim ale pokazde kdyz ho polknu tak se mi chce zvracet chtela bych poradit co s tim nechci o nej prijit ale proste mi to vadi dekuji predem za radu.

ano (St, 17. 7. 2013 - 21:07)

Souhlasím, dodám, že...Což je trochu nefér, protože z toho plyne že zkušenost je kolikrát staršímu chlapovi méně platná, nežli by se mohlo na první pohled zdát.

Leoš (St, 17. 7. 2013 - 21:07)

U chlapů záleží taky...Souhlasím, dodám, že biologický věk u muže je v sexu NO 1, umění sexovat je druhé.

anonymka (St, 17. 7. 2013 - 16:07)

nejradši prve honím pak když už skoro je udělanej tak ho vezmu do puse a kouřím :)

Reklama

Přidat komentář