Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

Tak není všechno zlato co se trpyti ! Ted fotka na fb s urousanyma tenkyma vlasama po ramena se sundanym chemlonem ! :-P ..tady je pravda !

Vilda (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

Já teda nevím, ale já chci karty vyložit od ty osoby, co se presentuje na fejsu, předmětem služby sou karty, od té konkrétní osoby!!!! Když mne otevře úplně jiná osoba, tak ztrácím důvěru a nechci od ty jiný osoby vyložit karty, protože já sem poslal peníze ty osobě z fejsu a ne babizne ve dveřích. To je jako by mě někdo nalákal zaplatit zájezd na Maledivy a místo toho bysme jeli do Chánova. Takže je to lež a podvod prece.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

Je to lež. A za ty lži si nechává pochlebovat a ještě dopředu platit! jí to patrně přijde normální, neboť ona nemá žádné morální hledisko. Jenže myslím, že s tím nic nikdo neudělá. Jen časem si to lidi řeknou, jako tady a vědí že k tý zlý babizně nemají chodit.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 22:01)

Nebojte on si na ní finančák došlápne jinak. Jak se říká : všeho do času.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 22:01)

Květo ty kriple ty si stáhla fotku z toho salónu u Zuzany? ty si duševně nemocná píča co umí jen lhát!!!!!

Pipi (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

Takže bacha, ta lze tak, že tomu sama věří. Vona tomu říká pí ar a mediální prezentace. :-D

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 22:01)

Já bych to neřešila. Ono se to babizně vrátí samo. To je jen otázka času.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 19:01)

Tak když mi přijde otevřít stará podvodná babice, udělá se mi špatně a odstupuju ze zdrav.duvodu. Nebo člověk nemůže ani onemocnět, když onemocní , přijde o tisíce?

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 19:01)

Teoreticky ano. Vaše nemoc není Květy problém. Normálně by se s vámi kartářka v tomhle případě dohodla a dala vám náhradní termín, a právně to vymáhat nelze.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 19:01)

Jediný případ, který mě tady napadá, kdy by bylo možno ustoupit od smlouvy by bylo, pokud byste měl těžkou alergii na zvířecí chlupy a Květa vás dopředu neupozornila, že v bytě chová psa a kocoura. Pak byste mohl odstoupit od smlouvy ze závažného důvodů a měl byste i nárok na vrácení peněz.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 19:01)

A nebo když si koupíte něco na Internetu, včetně služeb, tak jste také uzavřeli smlouvu, i když jste nic nepodepsali.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 19:01)

Jenže tam je podle mě smlouva, ve který je to uvedený. Když něco podepisu,pak skutečně nemůžu odstoupit. Ale s tlustou babici žádnou smlouvu nepodepisuju.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 19:01)

To není pravda. Pokud se k ní objednáte na výklad karet, uzavíráte s ní smlouvu o provedení služby. Teoreticky by vás mohla i soudit, pokud byste se nedostavil a nezaplatil dopředu, tak po vás může ty peníze vymáhat. To se ale v praxi moc nestává, proto si kartářky a jim podobné existence berou peníze dopředu.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 19:01)

Omyl. Smlouva může být i orální. Anebo když zaplatíte v krámě housky, tak jste taky uzavřeli smlouvu, i když jste zaplatili v hotovosti a nic jste nepodepsali. A tak je vrátit nemůžete, leda že by byly závadné.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 19:01)

Odstoupit nelze ani od smlouvy o ubytování, dopravě, stravování nebo využití volného času, pokud podnikatel tato plnění poskytuje v určeném termínu. Zde jde o typicky o případy související s rekreační činností, např. aquapark, bobová dráha, prohlídka historických památek, kino či návštěvy koncertů apod. Je nutné upozornit, že k vyloučení odstoupení od smlouvy dochází v případech, kdy služba má být poskytnuta v určitý ve smlouvě stanovený čas, ať už jde o konkrétní datum, nebo o lhůtu plnění. Důvodem je omezená kapacita těchto zařízení a omezení možnosti opětovného prodeje kapacity po odstoupení od takové smlouvy.
https://skolaspotrebitele.cz/kdy-spotrebitel-nemuze-od-smlouvy-odstoupit-bez-udani-duvodu/

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 18:01)

Nebo jako s dovolenou. Nemůžete si na poslední chvíli umanout, že nepojedete a chtít po cestovních kanceláří vrátit peníze. To by všechny cestovky pomalu zkrachovaly.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 18:01)

To máte jako když se přes slevomat objednáte někam do kadeřnictví nebo na masáž. Obvykle můžete termín změnit jenom jednou, a to do 24hodin před sjednaným termínem, jinak vám voucher propadá. Tento postup je v souladu se zákonem. Vydávání účtenek s tím nesouvisí, to je jiná kapitola.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 18:01)

Přesně tak, pokud se nedostavíte na předplacenou službu, nebo si to na poslední chvíli rozmyslíte, tak je to váš problém. Peníze vám nikdo nevrátí.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 18:01)

Odstoupit od smlouvy se přece da bez udání důvodu ne? Když přijdu za krásnou kartarkou a přijde spocena tlustoprdka, je nevěrohodná a odstupuju od smlouvy. A pokud nedává potvrzení a účet, tak ji může přijít kontrola ne?

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 18:01)

Já teda nevím

Reklama

Přidat komentář