Reklama

Ariana a Raven

Kikina (Pá, 10. 1. 2020 - 10:01)

Ona se boji svých pravých fotek, kdo by chtěl dát reálné fotky Kvety, bude zablokován za lež. :-DDD

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 09:01)

To je neuvěřitelný, já jsem včera napsala v jedny skupině, kde se bavili lidí o tom, že hnusný ženy mají na Face sexy fotky , o Ariane, že je taky taková podvodnice. A nějaká ženská mě začala zuřivě přesvědčovat, že Ariana je krásná v reálu a že kila ji sluší. Tak jsem napsala, že až přijdu domů, že dám fotku krasavice a blázen si mě zablokoval. Vypadá to, že blázen má řadu profilů a šíří svoji krásu po Facebooku .......;)))

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 10:01)

Jo, jo tu bude ona a bude šířit ty píčoviny o svý kráse. To je takovej ubožák, nesebevedomej prizdisrac. To musí bejt dobře vydlabnuty v ty palici, když věří, že někdo jinej je ona. Bleee

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 10:01)

Ta žena mi tvrdila že ji zná reálně,tak jsem řekla že dám skutečný foto, až přijdu ke kompu a následovala okamžitá rozčilená blokace;))) kdyby to nebyla Ari, jistě by se ráda podívala na skutečný foto i kdyby jen ze zvědavosti...

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 11:01)

A to byla diskuze na FB? Pamatuješ si jméno profilu té ženy na FB? Ono je taky možné, že žádní pochlebovači ani neexistují, že ty profily přitakávajících lidí jsou Květa inkognito.

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 08:01)

To je nakej blázen, co srovnává namalovanej ksicht s fejkovejma fotkama, kde se naka osoba vydává za úplně jinou osobu. :-D

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 01:01)

Nějak si moc fandíte. Árina by daleko raději šukala, než tady číst ty vaše výblitky.

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 01:01)

Si nefandi. Pokud vím se Staníkem jsou šťastný, tak si nemysli, že ji tady dokážete urazit. Navíc ty argumenty, že vypadá jinak na svým fb a v reálu :). To je jako by někoho trápilo, že já, realitní makléřka, si ráno na ksicht namaluji obličej. Ale člověk se tady pobaví, to zase ano. Jinak Standa je můj kolega, ať máte o drb víc.

Drnda (Pá, 10. 1. 2020 - 10:01)

Co kecáš,buď je to Květa a nebo někdo z jejích příznivkyň.Prostě další lhář,který se snaží obhajovat,ale je to marný.Víme jak vypadá v reálu a žádný Standa není.

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 15:01)

Ale Standa je. Stejná písnička, jako jste nevěřily, krávy blbý, že vneexistuje Tom. Tak blbý...Standa existuje a jsou s Aroušem v poho. Čavec.

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 10:01)

Kveto, ty stará hydro, nepresvedcuj nás o svý kráse. Je to marný, je to marný, je to marný....vydávat se za někoho jinýho je ubozactvi a podvod, pochopíš to někdy? Jsi tím směšná, lidi z tebe a tvýho strachu ze stárnutí mají jen prdel.

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 03:01)

Oni tady vždy budou šílenci, kteří by chtěli, aby jsme věřili jak je Arinka krásná, úžasná, dokonalá, žádoucí. Důležité je mít svůj názor a dál nereagovat na blby, kteří se nás budou snažit vtáhnout do svého tvrzení a do jejích hry. Vždyť se nemusíme bavit o kdejaké píče nebo čurákoví. Už sleduji lidi co mi něco dávají. Na tuhle hysterickou babu už kašlu. Mějte se tu pěkně.

Návštěvník (Čt, 9. 1. 2020 - 19:01)

Už jí projel piču ten neexistující Standa? :-))))

Návštěvník (Čt, 9. 1. 2020 - 08:01)

Lidi, kaslete na tu ludru, kdy konečně pochopíte že právě tohle ta hysterka sebestredna chce, aby se o ní psalo. Ať už v dobrém, nebo zlém - ale pořád se o ní někde píše a děje se něco kolem její velke prdele. Až se přestane řešit a psát se o ní, pak teprve bude v háji, zbude ji jen těch pár jejich slepic co ji věčně jen falešně pochlebuji ;-)

Návštěvník (Čt, 9. 1. 2020 - 21:01)

Bohužel máš pravdu. Ona je šťastná, hlavně, že je objektem zájmu, pozitivního nebo negativního, to je jedno.

Návštěvník (Čt, 9. 1. 2020 - 14:01)

Jo bude v prdeli jako Monika s Ravenem. Nikdo je nesleduje, nikdo o nich nepíše. Zašlá sláva.

Marketa (Čt, 9. 1. 2020 - 00:01)

A při odrustání nejsou tak viditelné odrosty-tmava pěšinka.

Petronius (Čt, 9. 1. 2020 - 00:01)

Květa by si měla uvědomit, že nemusí být krásná, mladá a dokonalá, aby ji lidé měli rádi a muži milovali. Nemusí lhát, přetvařovat se a dělat ze sebe někoho jiného. Když bude opravdová a nebude nikomu, ani sobě nic dokazovat, tak bude mnohem víc oblíbená. Proč neukázat i své slabosti, co je na tom špatného? Všichni starneme a sbíráme zkušenosti. ZA STARNUTI SE NENI TŘEBA STYDĚT.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

Teď si baba hraje na charitu. Jakože poslala 200 dolarů na koalu. To mě poser :-DD ha há

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 23:01)

Květa má slabý chemlonový vlasy. Jak tam rve ty umělotiny, tak přichází i o své vlasy. Brzy bude plešatá. To je jako si dávat na krátké tenké řasy mega dlouhé a silné.

Reklama

Přidat komentář