Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Milno (Pá, 10. 1. 2020 - 14:01)

Když tak žárlíš na Sergeje, i když si myslím, že není důvod. Má tě rád, víš sama jak tě ujištuje, že bez tebe nedokáže žít, tak nemá důvod jít za jinejma. Jen rada. Jestli to neukončíš s Otou, může to dopadnot špatně. Zatím ho Sergej toleruje, ale taky si jednou může říct, když může Miluna tahat se s Otou proč bych nemohl já se tahat s jinou. Může se klidně stát, že si Sergej přivede jinou domu a ty se budeš jen na ně kokat jak jí šuká a třeba bude ještě lepší. Bude to stejný jak s Otou. Nedávej tomu příčinu a Otu kopni do prdele. Jednou jste partneři vy dva, tak k tomu nepotřebujete dalšího a ještě k tomu úchyla.

Miluno (Pá, 10. 1. 2020 - 12:01)

on řekne o nějaké ženě že je příjemná a ty mu zahýbáš s jeho kamarádama Co je horší? A stárneme všichni s tím se musí každej smířit.

Miluna (Pá, 10. 1. 2020 - 12:01)

Tohle fakt ne,Sergej by na chlapa nesahl.Anonyme jak se ptáš co mi řekl,tak se mi vybavilo když mluvil o práci tak řekl že mluvil s nadřízenou o které si myslel že je to protivná zlá baba co tam ostatní říkali a on si jen spletl jména s jinou a řekl že pak byl překvapenej že to je celkem příjemná ženská,čtyřicítka.No a mě se to nelíbilo když tohle chlap řekne,jak sem od něj slyšela to slovo příjemná tak mi to vzalo! Nevim jak to on myslí,pak si představuju jestli se mu nějak hodně nelíbila atd..Když sem mu řekla proč to tak říká tak mi řekl že jen kvuli tomu že byla v pohodě a hodná a ať to prý neřešim že ho to víc nezajímá a už pak o tom mluvit nechtěl.Dneska se mi to vrátilo do hlavy.A druhá věc co mi do teď mrzí že v té krizi v tom doupěti,to sem ani dopodrobna nevypisovala,že byla jedna noc hrozná.Jak sem brala ty rivotrily a utíkala do jinýho baráku a měla ty stavy a chtěla být sama tak začal jednu noc vyčítat když sem jen ležela pod práškama a nemohla se pomalu ani zvednout tak do mě spustil že sem jen utratila prachy (a to mi nikdy peníze dřív nevyčítal) a říkal že pak ležim jen jak hadr a že na něj seru že mi zajímaji jen prachy a že už ani s nim nemluvim a já mu říkala ať je ticho že chci spát a on do mě jel furt,začal do toho motat i věk! Řekl mi že nechápe proč to jde s ženskýma po třicítce do prdele.Že jsou pak jen mrzutý.A že třeba ještě 25 letá by tohle nedělala!!! A to mi dožralo,vytočilo mi proč do toho plete věk!! Když tohle řekl cítila sem se jak důchodkyně.Přitom je to porucha a ne věkem!! Tak mi to dožralo a řekla sem mu že když nemá pochopení pro moje stavy a myslí si že to je věkem tak ať si najde mladší.No a bylo to jak bodnutí do hnízda.Začal křičet že je vidět že mi na něm nezáleží když ho posílam za jinou,že se ho chci zbavit křičel a já říkala že chci klid a ne poslouchat tohle píčování,bylo mi prostě zle z těch stavů.A řekla sem mu jestli mi neumí brát takovou jaká sem tak že se rozejdem.Prostě v tu chvíli jak sem všeho měla dost a chtěla sem aby mi dal pokoj tak sem začla říkat už i o rozchodu.Protože v těch stavech sem měla neustálý myšlenky na sebevraždu a tim mi bylo i jedno že ho posílam pryč,chtěla sem jen ticho a klid a už o ničem nevědět a nic neřešit.A jeho chytlo to co tenkrát za Denise,začal rozbíjet věci,mlátit pěstí a kopat do zdi.Pak se do toho přidali ty ostatní a začli se tam rvát a strkat do sebe.Vše tam padalo,všude střepy a rozkopaný věci a odpadky.Bylo to hroznýHrozná spoušť.Pak sem ten vztah musela druhý den urovnat a vysvětlit mu že sem ten rozchod nemyslela vážně.On pořád říká že by beze mě už nemohl žít,že by to nezvlád a že je přesvědčený že k sobě patříme.A z téhle hrůzy jsme se vymotali a najednou už měsíc ani jedna hádka.Vše v klidu.Pořád mi hladí atak.Ale když si člověk vzpomene zabolí to a to že moje stavy svedl i na věk mi zůstalo z toho zabolení.Bojim se pak vůbec stárnout.A tady na diskuzi mi to taky zrovna někdo lehký neudělal když mi napsal že za pár let si chlapi budou myslet že sem hajzlbába:'(

Miluno (Pá, 10. 1. 2020 - 12:01)

O tej čtyřicítce je to tak, jak Sergej říká. Hele ůředníci někteří dělají UK naschvály a průtahy, protože si jako někteří tady připadají důležití a kopnou. On měl obavy podle co slyšel a byl příjemně překvapený, že se to nepotvrdilo. Takže mu jen zlepšila náladu. Každý nereaguje jako ty, když je na tě někdo příjemný, hned za tím vidíš sex. Normálně má člověk lidi, se kterými si rozumí, jdou na kafe, pomáhají si, ale nepřitahují se. Tak se znají a rádi se vidí, ale ty by ses s takovýma asi rozešla, viď? A ostárnutí se neboj. Některé ženy při první vrásce hned píchají botox, vytahují kušňu a za deset let jsou jak nepohyblivé masky s vyboulenýma očima. Hlavně že nemají vrásky :)) a ty, které stárnou přirozeně, berou věci, jak jdou, mají v obličeji stále tu svoji jiskru. Vyprdni se na žárlivost a zbytečné strachy, užívej si života

Miluna (Pá, 10. 1. 2020 - 09:01)

Já teď nad timhle nepřemýšlim.Ale jak mě tu někdo nahlodal včera tak se mi vybavili se Sergejem záležitosti který mi řekl v minulých měsících a do dnes nevim jak to myslel a jak sem si na to vzpoměla tak trochu mi to zamrzelo ale nechci se ho zas ptát a znova to připomínat.Ale stačí něco připomenout a člověka to navrtá:-(

Miluno (Pá, 10. 1. 2020 - 10:01)

jestli jsi v něčem "navrtaná", tak si to vyřeš. Zvláště když tě to mrzí. Potlačování něčeho je jako mnohakilový baťoh, který ti každou chvíli připomíná, co tě tíží. Až to vyřešíš ( vyříkáš si, objasníš ), můžeš pomyslný baťoh sundat a dýchat volněji. Tomuhle se taky říká podívat se pravdě do očí aneb nenalhávat sobě.

, (Pá, 10. 1. 2020 - 10:01)

Nad tím bys přemýšlet měla. Hlavně nad sebou a svým dalším životě.

Milčo (Pá, 10. 1. 2020 - 09:01)

Co ti řekl Sergej ta špatného. Asi to nebylo nic příjemného, když tě to zamrtelo.

ježiš (Pá, 10. 1. 2020 - 10:01)

Omlovám se za překlep.

bianka (Pá, 10. 1. 2020 - 05:01)

Všechno se ti v životě vrací. ZBAV SE TOHO.!

bianka (Pá, 10. 1. 2020 - 05:01)

Šílené!!!! Tohle placení ze mě vylétlo, protože tuším, že ho Sergej veme a Miluně to vadit nebude. Miluno, promluv si se Sergejem a ZBAVTE SE toho úchyla. Přinese ti to zase zlo a budeš tam, kde jsi byla. Jdu do reálu, protože tohle je na mě také dost silné kafe.

bianko (Pá, 10. 1. 2020 - 10:01)

Sergej nebere Otu jako rovnocenného partnera a o Milunu se jako alfa-samec dělit nebude. To si Ota dost maluje. Aspoň mne by překvapilo, kdyby na to byť za úplatu přistoupil. Nějaké přicmrndávky okolo ještě toleruje, ale vniknout do jeho ženy by bylo překročení hranice. Ota se zdá být hodně vlezlý a snaží se i diktovat, jak by to chtěl on. Vypadá to, že si říká o tvrdou lekci

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 11:01)

Jako Alfa samec ovšem může chtít ošukat Otika

a (Pá, 10. 1. 2020 - 11:01)

Jo to je praktika, kterou Miluna miluje, viz jak k tomu donutila Jirku, aby měl pasivní i aktivní styk s fandou

bianka (Pá, 10. 1. 2020 - 11:01)

Uvidíme. Za peníze možná povolí. Pak se uvidí jak je to s tou UK láskou. Ota by pořádně potřeboval natrhnou sednici. Doslova.

Kača (Pá, 10. 1. 2020 - 01:01)

:(, nějak mě přešla chuť sem cokoliv psát...Zdravím normální osazenstvo...a mizím.

:D (Čt, 9. 1. 2020 - 22:01)

To myslíš Oto dva najednou do jedný? Noo to byste se Sergejem byli si hoodně blízko.Při takové poloze se nejspíš chlapi dotknout sebe i koulema:)

Ota (Čt, 9. 1. 2020 - 22:01)

No myslel jsem já jí do zadečku a Sergej ve stejné chvíli v pipče.Prostě jí naložit oba spolu.Ta představa mi začla dráždit jak blázen.Teď z toho ani neusnu.Abych já ležel na zádech a Milunka na mě zády ke mně a já byl v zadečku a Sergej na ní v pipče.No radši nic,krásný představy ale jestli by do toho šel když bych i zaplatil.

A (Čt, 9. 1. 2020 - 22:01)

kolik bys dal, Otí? Mušíš udělat pořádnou nabídku. Mohl by sis vzít ještě vedlejšák, když už tě nebolí zádíčka

Ota (Čt, 9. 1. 2020 - 22:01)

15kg dole, tak už se za sebe nemusim tak stydět.Normálněji žiju až teď.Hledám se.To už mně taky napadlo mu za to připlatit aby měl větší důvod proč se mnou být a proč mě zvát.Určitě to použiju,aby mě měl ještě víc rád.Aspoň ta práce bude mít nějakej smysl.

Reklama

Přidat komentář